Shopping Cart

Opatrenia COVID – 19

Vážení zákazníci,

vzhľadom na zložitú a neštandardnú situáciu nielen na Slovensku, ale na celom svete súvisiacu s vírusom COVID-19 Vás chceme poprosiť a vyzvať k zodpovednému správaniu pri realizovaní Vašich objednávok a zároveň pri doručovaní Vašich balíkov.

Prevádzku e-shopu zatiaľ neobmedzujeme, objednávky odosielame i naďalej. Vzhľadom na situáciu nepracujeme však v štandardnom režime, preto prosíme aj Vás o trpezlivosť a ústretovosť nielen voči nám, ale aj prepravnej spoločnosti, pri doručovaní Vašich zásielok.

Žiadame Vás aby ste:

– za objednaný tovar využívali možnosť zaplatiť vopred prevodom na účet, alebo v prípade dobierky využili platbu kartou. Eliminovaním nevyhnutného osobného kontaktu kuriéra s príjemcom výrazne znižujeme možnosť prenosu nákazy a tiež sa tým zrýchľuje proces doručovania balíkov!

– prosíme Vás, aby ste si pre objednaný tovar prišli k vozidlu kuriéra a nevyžadovali od neho doručenie priamo pred bytové dvere, do kancelárie v obchodnom centre. Príjemca by mal zároveň pri preberaní rovnako ako kuriér používať ochranné pomôcky (rúško, rukavice…) a dodržiavať bezpečný odstup od kuriéra.

 

– prosíme, aby ste si nedávali Vaše balíky doručovať do zatvorených prevádzok, škôl, predajní, keďže takéto balíky prepravná spoločnosť nebude doručovať!

 

Zároveň Vás chceme informovať, že sme sa rozhodli predĺžiť dobu vrátenia tovaru a to na 30 dní od doručenia Vašej zásielky a týka sa to všetkých zásielok, ktoré budú odoslané z našej adresy od 1. 4. 2020 . Všetci zákazníci po tomto termíne majú možnosť využiť čas na vrátenie 30 dní. Táto doba platí počas trvania mimoriadneho stavu, ktorý aktuálne platí na území SR. V prípade zmeny tejto doby Vás budeme informovať na našom webe.

 

Nakoľko teda i my pracujeme v obmedzenom režime, chceli by sme Vás informovať, že v prípade, ak budete mať problém sa s nami telefonicky skontaktovať, sme pre Vás 24 hodín každý deň na e-maily [email protected]

 

Ďakujeme vopred za ústretovosť a pochopenie a takisto za akceptovanie týchto opatrení.

Happywoman

10% Zľava
Žiadna výhra
Nabudúce
Skoro!
10% Zľava
15% Zľava
Žiadna výhra
50% Zľava
Skoro!
5% Zľava
Žiadna výhra
Zadarmo poštovné
Získajte svoju šancu získať zľavu!
Zadaj svoju e-mailovú adresu a otoč koleso. To je tvoja šanca vyhrať úžasné zľavy!
Happy Woman pravidlá:
  • Jedna hra na jedného používateľa
  • Podvodníci budú diskvalifikovaní