damske plavky 2018

PLAVKY NA ROK 2018, ktoré musia byť v tvojom šatníku!

Len preto, že tu máme zimu, neznamená to, že sa nemôžeme tešiť na najnovšie trendy  plaviek ktoré budú fičať v roku 2018.
Najlepší čas pre sledovanie a nakupovanie tých správnych plaviek je práve teraz!
Nie je nič lepšie, ako nájsť nejaké krásne plavky, ktoré vás potešia a nebudete sa vedieť dočkať kedy ich budete mocť nosiť.
Doprajte si štýlový a sexi nový kúsok, v ktorom zažiarite na najbližšej dovolenke!

My vám ponúkneme tie najzaujímavejšie kúsky pre rok 2018!

 

plavky 2018

 

Jednodielne plavky 2018

Ešte pred nejakým časom, boli jednodielne plavky iba pre deti a naše babičky, no tie dni sú ďaleko za nami. Už niekoľko rokov prichádzajú módni návrhári s úžasnými jednodielnymi plavkami, ktoré môžu byť sexy rovnako ako bikiny.

Mnohé štýly plaviek pre rok 2018 sú hlavne plné sexi výstrihov, okrúhlych výstrihom v oblasti brucha, plavky s rôznymi výrezmi, aplikáciami a najnovšie dokonca plavky s dlhými rukávmi alebo zipsom v prednej časti.

 

jednodielne plavky

Jednodielne plavky so sexi strihom. Možno trošku nenápadná sivá farba, no zaujímavý hlboký výstrih a holý chrbát iba zvýrazní vašu ženskosť!
Páčia sa ti? Viac fotiek a informácií nájdeš TU.

plavky 2018

Jednodielne plavky v sýto-žltej farbe, ktoré sú doplnené rôznymi zaujímavými čiernymi aplikáciami a sexi výrezmi po obidvoch stranách.
Tieto neskutočné plavky môžu byť tvoje iba od Happywoman.sk! Cenu a dostupné veľkosti si môžeš pozrieť TU.

sexi plavky 2018

Plavky pre trošku odvážnejšie ženy! Hlboký výstrih, transparentné prevedenie v oblasti dekoltu a čipkové čierne kvietky ktoré zakryjú to čo majú.
Zaujali ťa? Tak si pozri viac fotiek – TU.

Zaujímavý strih a sexi výrezy

Rôzne sexi výrezy nie sú trendy len pre jednodielne plavky. Plavky na rok 2018 budú preto zvýraznené všetkým možným čo si len viete predstaviť. Od lomítok a dier, geometrických tvarov, nápisov a aplikácií. Samozejme, nesmie chýbať výstrih či už v prednej alebo zadnej časti, pretože plavky sú skvelým kúskom na predvádzamie svojho štýlu či v kusu.

plavky 2018

Vždy veľmi obľúbená čierna farba. I keď som si sama povedala, že začnem konečne nosiť niečo farebnejšie, čiernej sa asi naozaj nikdy nevzdám.
Plavky, ktoré sú jemne vystužené, no dodajú vám to správne sebavedomie a za super cenu! Nájdeš ich TU!


Dvojdielne plavky s vysokým spodným dielom

Je čas, vrátiť sa späť do 50.rokov, kedy boli tieto plavky číslom jedna a tieto časy sa vrátili! Ukázať menej môže byť rovnako sexy ako niektoré z viac škandalóznych plaviek.

Tento štýl plaviek je neuveriteľne lichotivý pre všetky tvary a veľkosti. Dodáva ženám tú správnu ženskosť a sebavedomie.
Navyše, retro-inšpirované kúsky sú obrovským trendom roku 2018!

plavky s vysokym pasom

Plavky s vysokým pásom možno nie sú úplne praktické pri opaľovaní, ale sú neskutočne trendy na rok 2018 a plus sú naozaj sexi!
Pozri si všetky dostupné prevedenia TU.

damske plavky

Kvietkovaná potlač, ktorá je veľkým hitom už dosť dlhú dobu, a v roku 2018 to nebude inak. Tieto plavky s krásnym strihom i farbou nájdeš TU.


Trendy potlač

 Je na čase byť trošku odvážnejšia a to v nosení plaviek s rôznou potlačou!

Plavky s potlačou budú v roku 2018 tým správnym kúskom ktorý by každá žena mala mať vo svojom šatníku.
Od jednoduchých prúžkov až po divoké zvieracie vzory alebo potlače s tvárami ľudí sú jednoznačnou nevyhnutnosťou pre nadchádzajúcu sezónu.
Avšak, ak tieto potlače naozaj nie sú tým správnym pre vás, môžete ich vymeniť za jednoduché farebné plavky, ktoré budú tiež trendy v roku 2018.

sexi damske plavky

Štýlové plavky s kockovanou potlačou, ktoré môžu byť už čoskoro tvoje! Všetky dostupné veľkosti nájdeš práve TU.


A TO NAJLEPŠIE NAKONIEC!

 

Menej je viac

Jeden z najoriginálnejších trendov plaviek pre rok 2018 je pridanie o pár centimetrov viac látky. Čo to znamená?

Plavky, ktoré sú niečím zaujímavejšie a iné. Doplnené všetkými druhmi dlhých rukávov a vysokých „rolákov“. Zatiaľ čo tento trend sa môže zdať nepraktický pre ženy, ktoré chcú mať opálený každý kúsok na tele, no štýl, ktorý tieto plavky ponúkajú, určite neodmietne ani jedna z vás!

jednodielne plavky 2018

Plavky, ktoré sú úplnou novinkou! Trošku netradičné, no niečo naozaj NOVÉ! Opäť čierna farba, s odhalenými ramenami a dlhým rukávom.
Ak nič podobné ešte nemáš, môžeš to rýchle napraviť TU.


Toto sú tie správne kúsky ktoré budú patriť medzi tie najpopulárnejšie v roku 2018, a určite by ste si ich nemali nechať ujsť.

Prečítaj si aj o top 6 kúskoch, ktoré budú fičať v roku 2018! Klikni sem.

 

Komenty