DOPRAVA ZDARMA NAD 70€
Zaplať svoju objednávku kartou a dostaneš ZĽAVU 10%
Vráť alebo vymeň tovar do 14 dní!
bikini 2018

Plavky na rok 2018, pretože budú COOL i v roku 2019!

Opasok ako súčasť plaviek

Aké budú plavky na rok 2018 a 2019? Ak ste si mysleli, že opasok môže vyzerať dobre iba s džínsami či v kombinácii so šatami, tak ste sa veľmi mýlili!
Opasok ako súčasť plaviek bude trendy nie len v tomto roku, ale dokonca i v roku 2019! Celkovo sa opasky či už klasické kožené alebo najnovšie tie hrubé opasky na šnúrovanie dostali do popredia. Kombinujú sa s rôznymi outfitmi či štýlmi a naozaj vyzerajú veľmi dobre!

Ak si opasok na plavkách neviete predstaviť, my vám ukážeme pár kúskov ktoré ozaj stoja zato!

sexi jednodielne cierne plavky

Zaujímavá potlač s ovocím

Veľmi obľúbená potlač, ktorá sa dostala na toľko množstva oblečenia, tak prečo nie i na plavky? Potlač s ovocím vyzerá naozaj pekne, zaujímavo a môže si ho dovoliť každá jedna z nás! Takáto potlač vyzerá naozaj žensky a milo. Vyber si i ty takýto kúsok ktorý bude originálny!

Čerešničkové plavky?

plavky s potlacouFruit Print Knot Bikini Set – £5.99

Zamat

Zamatové prevedenie bolo a ešte stále aj je veľkým trendom začiatkom roku 2018. Zamatové bundičky, blúzky a dokonca i zamatové kabelky vyhľadáva čoraz viac ľudí.
Mne osobne zamat nikdy nič nehovoril, zamatovým šatám či tričkám som sa dokonca vyhýbala. A teraz? Všetko je úplne ale úplne naopak!
Prečo by teda nemohli byť i zamatové plavky trendy? Je to niečo iné, novšie a to je iba dobre. Ak máte teda rady zamat, tak určite by vám v šatníku nemali chýbať i zamatové plavky!

Plavky na rok 2018, pretože budú COOL i v roku 2019! 1Lace Up Velvet Bandeau Bikini Set – £3.99

Asymetrické ramienka

Asymetrické rukávy, kvetinové aplikácie a dekorácie na jednej strane ramienka alebo i obidvoch, sú zaujímavými detailmi, ktoré uvidíte v tomto a aj budúcom roku.
Ako som už spomínala v článku Plavky na rok 2018, a v ktorom sa môžete dočítať o najnovšom trende, ktorý je veľmi podobný týmto zaujímavým ramienkam. Trošku dlhšie rukávy, či “off shoulder” rukávy sú naozaj najnovším trendom!

Plavky na rok 2018, pretože budú COOL i v roku 2019! 2Lime bandage detail bikini bottom – £3

Nesmrteľné bodky

Stav na nesmrteľné bodky! Pretože bodky tu vždy boli a aj budú! Svedčia každej postave a sú rozkošné a ženské! Štíhle postavy si môžu bodky dovoliť v podstate akékoľvek – farebné, výrazné, veľké či drobné. Dámy s plnšou postavou by mali siahnuť po menších bodkách na tmavom základe. Skvele zahrá klasika v štýle black&white. Čierny základ posiaty bielymi bodkami Vám dodá zoštíhľujúci efekt.
Prečo teda neskúsiť i bodkované plavky? Alebo sa neviete rozhodnúť či pásiky, kvietky alebo bodky? Vôbec sa nemusíte báť a skombinujte to dokopy!

plavky s bodkamiČipkové jednodielne dámske plavky €24.50

“Horúce” odtiene

Od jemnučkej ružovej až po svetlú a horúcu oranžovú! Plavky v týchto horúcich odtieňoch na vás budú žiariť. I jednodielne jednofarebné plavky nemusia byť vôbec nudné a dokážu upútať rovnako veľkú pozornosť ako aj viac odhaľujúce plavky.

Vyberte si plavky, ktoré vám dodajú sebavedomie a tú správnu dávku ženskosti.

sexi dvojdielne plavkyRed cut out lace up bandage swimsuit – £9

Komenty

10% Zľava
Žiadna výhra
Nabudúce
Skoro!
10% Zľava
15% Zľava
Žiadna výhra
50% Zľava
Skoro!
10% Zľava
Žiadna výhra
Zadarmo poštovné
Získajte svoju šancu získať zľavu!
Zadaj svoju e-mailovú adresu a otoč koleso. To je tvoja šanca vyhrať úžasné zľavy!
Happy Woman pravidlá:
  • Jedna hra na jedného používateľa
  • Podvodníci budú diskvalifikovaní