Sérum na rast mihalníc – Prečo je Hairplus vašou najlepšou voľbou

Určite už veľa z vás pozná toto sérum na rast mihalníc a obočia – Hairplus. Ak ste o tom ešte nepočuli a chceli by ste mať mihalnice dlhšie, hustejšie určite vám tento článok pomôže 🙂

Nebudem vám tu rozpisovať „omáčky“ okolo toho, poviem vám hlavne moju vlastnú skúsenosť. 

Ak sa ku mne dostanú nejaké novinky tohto typu, mávnem nad tým iba rukou, pretože asi každá dobre poznáme, že väčšinou takéto zázraky vôbec nefungujú. Či už ide o rast vlasov, vypadávanie, rôzne pomôcky na zväčšenie pier či dokonca pŕs. Nehovorím však, že vôbec nič nefunguje…to určite nie. Napríklad taká Venira, ktorú som tiež používala niekoľko mesiacov mi naozaj pomohla. 
Netraba všetko hneď odsudzovať, ale netreba sa ani nechať oklamať. 

Tak späť k téme. Ja som si toto sérum na rast mihalníc objednala v decembri 2020. Hňed som to potrebovala vyskúšať a teda začala som ho používať niekedy koncom decembra. 

Sérum na rast mihalníc. Čo ma presvedčilo si ho kúpiť?

Ešte vám však chcem predtým povedať, čo alebo kto ma vlastne presvedčil si toto sérum kúpiť. Boli to práve recenzie. Nie nadarmo sa hovorí, že recenzie sú naozaj dôležité. Jasné, neboli všetky iba 100% pozitívne, ale aj tak ma presvedčili. Preto som sa rozhodla aj ja napísať svoju skúsenosť, pretože toto sérum naozaj nie je lacná záležitosť a kúpiť si 4.5ml fľaštičku za 80€ je určite dosť. 

Sérum som teda užívala každý deň a to 8 týždňov..myslím však, že som s tým prestala o čosi skôr, pretože mi mihalnice začali rásť takým tempom, že som nechápala a trošku som to obmedzila. 

Toto sérum som si kúpila hlavne teda na mihalnice, ale keďže je určené aj na rast a hustejšie obočie, dávala som si ho aj na spodok obočia. Musím povedať, že to obočie zo začiatku mne vôbec nerástlo, alebo možno aj rástlo, len to nebolo také viditeľné ako tie mihalnice. 
Obočie som si všimla až neskôr, že ho mám naozaj hustejšie, približne niekedy v apríli. Čiže naozaj sa nemusíte báť ak prvý mesiac alebo aj dva nebudete vidieť zmenu.

Obočie som si vždy sama nejak upravovala, väčšinou ceruzkou, ale teraz ho už zvyknem iba prečesať s kefkou a dať naň úplne málinko špirály. 

serum na rast mihalnic
Hairplus sérum - 85.40€

Aká je moja skúsenosť?

Ak mám teda odpovedať na otázku, či sa sérum oplatí kúpiť, za mňa určite áno. 

Mihalnice mám naozaj dlhé aj bez toho aby som si dala špirálu. Sérum teraz používam približne raz týždenne. Má to tiež jednu veľkú výhodu a to, že sérum vám vydrží naozaj dlho. Neviem koľko presne mám ešte ja, ale keď fľaštičku pohrkám, vždy cítim akoby bola ešte plná. 

Ja osobne som si toho séra veľa nedávala, štetec som naozaj dosť obtierala predtým než som si to aplikovala. Občas sa mi ale stalo, že som si dala viac alebo som si to dala tesne pri oko, a potom sa stalo, že ma oči trošku štípali. Čiže naozaj s tým kľudne šetrite. 

Neskôr som si tiež čítala ďalšie recenzie, keď už som sérum používala nejaký čas, a dočítala som sa, že niektoré baby majú problém s tým, že im mihalnice začali jemne vypadávať. Osobne si myslím, že to nie je až taká veda, nakoľko vám mihalnice naozaj narastú a budete ich mať oveľa hustejšie, čiže musíte počítať s tým, že vám budú o trošku viac vypadávať.

Ďalšie produkty

Sérum na rast mihalníc. O čo vlastne ide a ako sa používa?

Ak ste o tomto sére ešte nepočuli a chceli by ste sa dozvedieť podrobnejšie informácie, ako sa používa, aké sú jeho benefity, pre koho je určený alebo ako sa vlastne aplikuje, čítajte ďalej 🙂

Hairplus čo to je?

HairPlus je unikátne sérum, obsahujúce komplex vysoko účinných biopeptidov, ktoré dokážu riasy predĺžiť, zhustiť a zlepšiť ich kvalitu.
Výsledky klinických štúdii preukázali viditeľné predĺženie rias o 45% pôvodnej dĺžky v priebehu 8-12 týždňov. 

Pre koho je Hairplus vhodný?

Sérum na rast mihalníc a obočia by ste mali skúsiť ak potrebujete: 

 

  • rednúce riasy/chĺpky obočia
  • riasy/obočie bez objemu
  • lámavé riasy/chĺpky obočia

Ako sa sérum aplikuje?

Sérum sa aplikuje 1x denne na odlíčené oči. HairPlus sa nanáša ku korienkom rias po celej línii horného viečka alebo na spodnú časť obočia – jedným ťahom, bez opätovného pretierania alebo namáčania aplikátora.  
Pred aplikáciou si treba poutierať prebytočnú tekutinu na štetci o hranu nádoby.

Sérum sa odporúča nanášať každý deň po dobu 8 týždňov a následne 1x týždenne do úplného spotrebovania prípravku.

 

 

Ak chcete mať hustejšie aj obočie, kľudne sérum aplikujtetesne aj pod obočie.

Ak stále váhate, či sérum vyskúšať alebo nie, možno vám pomôžu  článok Testovaly jsme růstové sérum na řasy HAIRPLUS, kde nájdete rovnako recenziu aj s fotkami pred a po 🙂

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.