5 dôvodov prečo skúsiť tabletky na vlasy!

Čo je VENIRA a načo sa používa?

Venira tabletky na vlasy sú prírodný doplnok stravy, vyrábaný v Českej republike, a sú určené pre podporu rastu, objemu a kvalitu vlasov, silné a nelámající sa nechty a nádhernú pleť.

Tieto tabletky boli úplne prvým produktom, s ktorým táto kozmetika vstúpila na trh v roku 2017. Tabletky poskytujú pokožke najrozmanitejšie živiny vo forme esenciálnych aminokyselín, rastlinných extraktov, vitamínov, minerálov a kolagénu.

S akými problémami pomáha Venira?

  • pomalý rast vlasov, nízka kvalita vlasov (vypadávanie vlasov, rozštiepené končeky, malý objem, mastiace sa vlasy a pod.)
  • pomalý rast nechtov, lámajúce sa nechty
  • s bežnými problémami s pleťou (ľahké akné, pupienky a pod.)
  • s celkovými problémami s vlasmi, nechtami a pleťou v období tehotenstva a dojčenia

Pozrite si fotogalériu premien s Venira tabletkami od zákazníčiek. Týchto premien je už vyše 260!

venira tabletky na vlasy
Venira 40 dňová kúra – 26€

Najčastejšie otázky…

Ako často a kedy by sa mali kapsule užívať?

Pre čo najlepšie výsledky každý deň užívajú 2 kapsule. Odporúča sa užívať jednu kapsulu ráno tesne pred jedlom a druhú kapsulu večer tesne pred jedlom.

Je možné užívať kapsuly dlhodobo?

Áno, je! Vďaka tomu, že sú kapsuly prírodným doplnkom stravy, je možné ich užívať dlhodobo a nie je tak nutné medzi jednotlivými kúrami robiť pauzu.

Čo sa stane, keď sa kapsuly prestanú užívať?

Po skončení užívania kapsúl sa nedostavia žiadne vedľajšie účinky a môžete ich prestať užívať zo dňa na deň. Vďaka ich komplexnosti však stratíte skvelého pomocníka s 18 účinnými látkami v každej kapsule pre vaše vlasy, nechty a pleť.

Môžu sa kapsuly užívať v období tehotenstva / dojčenia?

Áno môžu, ale iba po predchádzajúcej konzultácii s ošetrujúcim lekárom.

Venira tabletky na vlasy, samozrejme nemusia “sadnúť” úplne každej žene. Je to úplne normálne, keďže sme každá iná a každá máme iný typ vlasov. Pozrite si však fotky zákazníčok, ktoré už Veniru vyskúšali. Nájdete tu viac ako 200 premien.

Ako by ste sa mali správne starať o vaše vlasy?

1. So starostlivosťou to netreba prehánať

Nič sa nemá preháňať – a to platí aj pri umývaní vlasov. Ak vás trápi nadmerné vypadávanie vlasov, skúste obmedziť styling, tepelnú úpravu vlasov ako žehlenie či fénovanie a tiež farbenie.
TIP: Po umytí vlasov použite vlasovú vodu alebo olej a doprajte si krátku masáž hlavy. Nielenže vám pomôže redukovať vypadávanie vlasov, ale je to tiež skvelý pomocník v boji proti stresu.

2. Vypadávanie vlasov je však prirodzené

Nejaký ten vlas raz za čas vypadne – vlasy totiž majú obmedzenú životnosť. Kolobeh života vlasov môžete spoznať práve tak, že sem tam nájdete pár vlasov v kefe. Je potrebné si všímať, či ide o bežné a prirodzené vypadávanie vlasov alebo sa stupňuje a úbytok je väčší. Ak si všimnete zvýšeného padania vlasov, nastal čas s ním zatočiť! Viditeľné to môže byť práve na začiatku leta – preto o vaše vlasy starajte s láskou.

3. Doprajte si beauty kúru

Starostlivosť zvnútra je totiž rovnako dôležitá ako zvonku. Komplexná starostlivosť Venira sa vďaka prírodnému zloženiu postará nielen o vlasy, ale vyživí tiež nechty a vykúzli krásnu pleť. Prináša všetko, čo telo v letných mesiacoch potrebuje, aby došlo k obmedzeniu vypadávania vlasov.
TIP: Chráňte vlasy pred slnkom. Vlasy vystavované slnečnému žiareniu, slanej morskej vode a chlóru môžu byť suché, mdlé a mať sklon k vypadávaniu. Nezabudnite do kabelky pribaliť ochranný prípravok na vlasy – jedine tak zabránite poškodeniu vlasov.

Nie si rozhodnutá či Veniru vyskúšať? Prečítaj si potom množštvo reálnych recenzií spokojných zákazníčiek, ktoré už Venira tabletky na vlasy vyskúšali alebo ju dlhodobo úžívajú.

Pozrite si všetky zaujímavé produkty od Venira…

 

Vyskúšajte tiež momentálne veľmi obľúbené sérum na rast mihalníc a obočia FacEvolution Hairplus.

Celú recenziu a skúsenosti sa dočítate v článku Sérum na rast mihalníc – Hairplus.

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.