Najlepší kolagén pre teba – Recenzia Inca Collagen

Čo to je INCA COLLAGEN?

Inca Collagen je výživový doplnok, ktorý pozitívne ovplyvňuje bunkovú obnovu, regeneráciu a výživu pleti, pokožky, nechtov a vlasov. Naše telo si kolagén prirodzene vytvára samo ale produkcia kolagénu v tele sa po 25. roku života znižuje o 1,5% každý rok a začínajú sa objavovať známky starnutia a opotrebenia. Pravidelným dopĺňaním Bio-Aktívneho kolagénu môžeme tento proces výrazne spomaliť a obmedziť.

Aké sú výhody INCA COLLAGENU?

  • 100% morský kolagén bez prísad, ktorý naozaj funguje
  • Kolagén, ktorý sa výborne vstrebáva
  • Skvelo sa rozpúšťa vo vode a nehrudkovatie ako iné
  • Nie sú v ňom žiadne sladidlá, farbivá ani ochucovadlá
  • Je overený zákazníkmi s výbornými recenziami

Veľmi obľúbeným produktom na rýchlejší rast vlasov či nechtov sú tiež tabletky VENIRA. Prečítajte si celý článok o týchto tabletkách, kde nájdete aj recenzie známych blogeriek ale aj množštvo spokojných zákazníčiek.

vitamin c inca collagen
Vitamín C – 3.45€

Aké sú účinky kolagénu?

Kolagén vracia pleti sviežosť, pružnosť a mladý vzhľad

Výsledkom je vypnutejšia, zdravšia a hydratovanejšia pleť. Vrásky sa tvoria menej alebo vôbec a tie menšie sa vyhládzajú. Môže dôjsť aj k zlepšeniu akné, hojeniu jazvičiek po akné alebo zmierneniu príznakov atopickej, suchej a šúpajúcej sa pokožky.

Kolagén zlepšuje tiež rast a kvalitu vlasov

Tak ako doplnenie kolagénu vplýva na pokožku, má pozitívny vplyv aj na vlasové folikuly, ktoré sa nachádzajú v pokožke hlavy. Vďaka tomu budú vlasy menej padať, menej sa štiepiť, nové vlasy budú zasa rýchlejšie rásť.

Dámy poteší, že nebudú nachádzať v odtoku a na podlahe množstvo vypadaných vlasov, a môžu tiež spozorovať takzvané “baby hair”rastúce nové vlásky viditeľné hlavne v okolí čela. Je to znak toho, že kolagén naozaj funguje a vlasy hustnú. Zdravé vlasy sú potom lesklejšie, pevnejšie a nemajú rozštiepené končeky.

Rozmýšľate nad kúpou kolagénu? Prečítajte si ešte pred tým recenzie známych blogeriek či niekoľko ďalších pozitívnych recenzií. 

Kolagén pomáha aj nechtom

Podobné zlepšenie spozorujete aj na vašich nechtoch, kde kolagén redukuje ich krehkosť. Ak sa vám dovtedy lámali a nedokázali ste si ich vypestovať, teraz sa dočkáte krásnych pevných nechtov.

Kolagén nie je len pre ľudí

Nedostatkom tejto základnej bielkoviny často trpia aj zvieratá. Benefity pravidelného dopĺňania kvalitného bioaktívneho kolagénu už môžu pocítiť aj vaši domáci maznáčikovia.

Značka Inca Collagen totiž priniesla na trh aj prémiový kolagén pod názvom Incapet Collagen, určený pre rôzne druhy zvierat – pre kone, psíkov a mačky. Incapet Collagen pomáha napríklad udržať zdravé pohybové ústrojenstvo psov, zdravé kĺby a kosti u koní a zdravú lesklú srsť u mačiek.

Ak máte teda doma domáce zvieratko a radi sa oňho staráte, určite mu doprajte Incapet Collagen, ktorý je novinkou na trhu.

Máte rady zaujímavé beauty tipy? Potom si prečítajte článok Philips Lumea – 3 TOP epilátory. Ponúkame vám 3 najlepšie hodnotené epilátory pre porovnanie.  

Ako správne začať užívať INCA COLLAGEN?

Pokiaľ s Inca Collagenom iba začínate, je dôležité, aby ste absolvovali úvodnú dvoj až trojmesačnú kúru. Táto kúra spočíva v pravidelnom užívaní prípravku, jedno vrecúško denne.
To si jednoducho rozmiešate v 200-300 ml pitnej vody, ovocného džúsu, mlieka alebo inej studenej tekutine (neodporúča sa grapefruitový džús).

Odporúča sa piť zároveň spolu s vitamínom C, aby sa kolagén lepšie vstrebal.

Pozrite si aj iné produkty, ktoré sú skvelé ako darček 🙂

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.