Skúsila som bieliace pásiky na zuby Crest. Výsledok?

Aj vy ste ten typ ženy, čo rada skúša stále niečo nové? Lebo ja áno! Rada skúšam nové veci, či už je to v oblasti módy, kozmetiky, dokonca ma najnovšie veľmi začalo baviť varenie, ku ktorému som nemala nikdy, naozaj nikdy blízko.
Kuchyni som sa denno denne vyhýbala, no som veľmi rada že si ma to postupom času našlo.

A keďže sa my ženy chceme páčiť, a štatistiky hovoria úplne jasne, prvé čo si na sebe ľudia všimnú je úsmev a zuby.

A bieliace pásiky na zuby Vám môžu k tomu dopomôcť. Podľa dostupných prieskumov je žiarivý úsmev rozhodujúcim faktorom prvého dojmu.

Domáce bielenie zubov a bieliace pásiky na zuby sú čoraz populárnejšie už aj na Slovensku, pretože ľudia stále prichádzajú s niečím novým, nás ženy to samozrejme zaujme a niektoré z nás sú ochotné za tento „zázrak“ čo nám vybieli zuby zaplatiť stovky eur.

Čítala som o rôznych „domácich receptoch“ ako si sama viete vybieliť zuby..no pravdupovediac nikdy som sa to neodhodlala vyskúšať..dopočula som sa napríklad o sóde bikarbóne čo mi príde absolútna hlúposť, rovnako ako aj nejaká jahoda či šupka z pomaranča.

Možno sa mýlim, a ak máte skúsenosti s niečím podobným rada sa dozviem niečo nové 🙂

bielenie zubov
3D White Professional Effects -84.90€

O aké bielenie vlastne ide?

Rada by som vám napísala moje skúsenosti s bielením zubov, ktoré mám odskúšané a spozorovala som aj nejaké pozitívne zmeny.

Skoro ako so všetkým aj s touto metódou bielenia prišli Američania a myslím, že táto metóda bielenia sa celkom rýchlo udomácnila i u nás.

Hovorím o bieliacich pásikoch na zuby Crest, ktoré v sebe obsahujú bieliaci gél. Ja som mala teda ešte stále mám konkrétne  tieto Crest 3D White Professional Effects.

Balík obsahuje 10ks čiže 20 bieliacich pásikov pretože dlhší pásik sa aplikuje na horné zuby a ten kratší na dolné.

Pred aplikovaním by ste si nemali umývať zuby z toho dôvodu, že to môže spôsobiť citlivosť. Dočítala som sa, že je najlepšie si zuby bieliť pred spaním, pretože už nebudete piť napríklad kávu, alebo piť biele či červené víno.

Zaujíma vás, či bieliace pásiky naozaj fungujú?

Bieliace pásiky na zuby si teda nalepíte na horné i dolné zuby, a necháte pôsobiť. Vždy je to približne okolo 30 minút.

Z mojej skúsenosti, nenechávajte si ich tam dlhšie, viem že to láka, pretože si pomyslíte že čím dlhšie tým väčší efekt to bude mať no nie je to pravda.
Tých 30 minút tam nie je len tak pre nič za nič. Ja som si ich dokonca párkrát strhla ešte skôr, kvôli tomu že som sa zľakla tej citlivosti.

Aj keď je to normálne, že niekto má menej a niekto viac citlivé zuby, ale netreba to s ničím preháňať.

Keď som s bielením začínala, citlivosť som vôbec nepociťovala, no po takom 3 použití, som začala mať veľmi citlivé zuby dokonca i cez tie dni, keď som pásiky nepoužívala.

Odporúčame: Venira tabletky na vlasy – 5 dôvodov prečo ich skúsiť!

bieliace pasiky

Zdroj: whitersmile

Musím spomenúť, že tých 20 pásikov je na 10 dní, čiže by ste ich mali používať každý deň, no ja som robila v používaní prestávky..dokonca som ich prestala používať aj na nejaké 3-4 dni.
Ani nie z toho dôvodu,  že by som to nezvládala s tou citlivosťou, ale aj kvôli tomu, že som spozorovala nejaké tie zmeny.

Samozrejme zmeny neboli nejaké extrémne, ale postupom času to bolo stále viditeľnejšie.

Raz sa mi ale stalo, že po bielení zubov po tom, ako som si dala dole pásiky, sa mi objavila taká malá extrémne biela škvrna na zube, všetko by bolo OK, keby to nesvietilo ako besné.
Spanikárila som, a povedala by som si že si pásiky už nikdy na zuby nedám, no škvrna zmizla ani nie po 20 minútach. Neskôr som po tom i pátrala na internete, a o podobných skúsenostiach som si prečítala článok, v ktorom sa písalo, že to je úplne normálne a stáva sa to často. S pásikmi som teda i naďalej pokračovala.

Zmeny som videla čoraz väčšie a je pravda, že zuby mám o pár odtieňov belšie. Bieliace pásiky môžem teda iba odporučiť.

Každý pásik je iba na jedno použitie…no priznám sa, že párkrát som použila ten istý, keďže to nie je žiadny problém a pásik vyzerá stále rovnako aj keď môže byť pravda, že to je zbytočné a už to neúčinkuje tak ako by malo, no povedala som si, že za vyskúšanie predsa nič nedám.

Poviem vám, že som spozorovala rovnaké výsledky ako keby som ich použila po prvýkrát. Zvyšky gélu po odlepení pásikov môžete jednoducho zmyť zubnou kefkou.

Aká je cena bieliacich pásikov na zuby?

Cenovo sa tieto pásiky pohybujú približne okolo 70€. Existujú samozrejme i drahšie aj lacnejšie možno nejaké menšie balenia.

Bielenie má i svoje nevýhody skoro ako každé domáce bielenie a najväčšou nevýhodou je to, že pásiky by nemali používať ľudia, ktorí majú aktuálne problémy alebo bolesti zubov.

Ako dlho vydržia zuby biele ak prestanem používať bieliace pásiky?

To, ako dlho vám vydržia zuby biele je určite indiviuálne a závisí to tiež od rôznych faktorov. Pitie kávy či fajčenie vplýva asi najviac na naše zuby nie len počas bielenia ale aj celkovo..čiže je možné, že biele zuby vám extra dlho nevydržia po bielení.

Z mojej skúsenosti vám môžem povedať, že ja kávu absolútne nepijem, a takisto nefajčím..zuby mi belšie vydržia a som s nimi spokojná také 3-4 mesiace… a ako som už písala, krabičku som nevyhodila čiže pásiky stále mám.
Ak by som si zuby chcela zase o niečo vybieliť jednoducho by som ich použila ešte raz.

Ak by ste si chceli zuby naozaj udržiavať stále pekné biele bez zmeny, môžete skúsiť niektorú z bieliacich pást Crest.

Nezabúajte, že úsmev je to, čo si na vás ľudia všimnú ako prvé! Krásny úsmev zanecháva nielen pozitívny dojem ale robí vás obľúbenejšími, úspešnejšími a pôsobíte s ním sebavedomo.

Nejde iba o to, aby ste mali zuby biele, ale dôležité je, aby ste mali z toho dobrý pocit a cítili sa lepšie 🙂

Chcela by som však upozorniť nato, že v roku 2017 kedy som tieto bieliace pásiky používala ja, vyzeralo originál balenie trošku inak. 

Upozorňujú na to tiež v článku Pozor na čínske FEJKY pásikov Crest na trhu, kde nájdete to staré balenie ale aj originál nové balenie, ktoré sa nevýraba v Číne ale priamo v USA.

Vyskúšajte tiež sérum na rast mihalníc a obočia FacEvolution Hairplus, ktoré je momentálne veľmi obľúbené. 

Celú recenziu a skúsenosti sa dočítate v článku Sérum na rast mihalníc – Hairplus.

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.