DOPRAVA ZDARMA NAD 70€
Zaplať svoju objednávku kartou a dostaneš ZĽAVU 10%
Vráť alebo vymeň tovar do 14 dní!
bieliace pasiky na zuby

Bieliace pásiky na zuby Crest. Kde ich kúpite za najlepšiu cenu?

Môžete mať na sebe to najštýlovejšie oblečenie, moderné doplnky a perfektný mejkap. No iste nebudete dokonalá bez úsmevu. Veď nie nadarmo sa vraví, že „úsmev je to najkrajšie, čo môžete nosiť“. Ale čo v prípade, ak úsmev odhalí niečo, na čo nie ste veľmi hrdá? Nebojte sa, existuje riešenie.

Bojujte za pekný úsmev s bieliacimi pásikmi Crest

Zažltnutý chrup iste nemusí byť len známkou nedostatočnej hygieny. Často sa za ním skrývajú aj zlozvyky ako fajčenie, nadmerné pitie kávy, či vína. Čo s tým? Pomôcť si môžete aj doma. Samozrejme, je potrebné najprv na sebe zapracovať a zbaviť sa zlozvykov. Dôležitá je aj pravidelná hygiena. Zuby si treba poctivo čistiť a okrem klasickej zubnej pasty a kefky nezabúdať aj na ďalšie doplnky zubnej hygieny, ako sú ústne vody, medzizubné kefky a nite.

Že ani toto nezaberá a vy sa už vidíte v kresle u zubára? A bojíte sa, akú faktúru vám zas naúčtuje? Existuje aj iné riešenie. K bielemu chrupu a krásnemu úsmevu sa môžete dopracovať aj doma a omnoho lacnejšie. Pomôžu vám bieliace pásiky na zuby. Neveríte, že to môže fungovať? Možno vás teda presvedčí to, že bieliace pásiky na zuby Crest odporúča aj Americká zubná asociácia a dokonca mnohí zubní lekári po celom svete.
Tieto bieliace pásiky navyše vyhrali množstvo celosvetových ocenení ako najlepší produkt na bielenie zubov. Zrejme na nich teda niečo bude!

Ako fungujú bieliace pásiky?

Veľmi jednoducho. Bieliace pásiky si nasadíte na zuby a podľa návodu ich necháte pôsobiť 30 minút, prípadne hodinu. Záleží od toho, aký typ bieliacich pásikov si kúpite. Existujú aj také, ktoré k profesionálnemu bieleniu využívajú modré svetlo bieliacej lampy. Tá je v takomto prípade, samozrejme, súčasťou balenia. Bielenie zubov je teda veľmi jednoduché. Stačí bieliace pásiky nasadiť a čakať na výsledok!

Týmto pásikom sme sa však venovali oveľa podrobnejšie v článku Skúsila som bieliace pásiky na zuby Crest. A výsledok? Ide o podrobnú recenziu a používanie týchto pásikov dlhodobejšie.

Aké sú ich ďalšie výhody?

  • Lacnejšie ako u zubára! Ak si necháte bieliť zuby u zubára, musíte absolvovať hneď niekoľko zákrokov. A utratíte nemalé peniaze. Jedno balenie bieliacich pásikov však obsahuje pásiky na viacero aplikácií. Takže určite ušetríte.
  • Zaručený výsledok. Svedčia o tom odporúčania nielen spokojných zákazníkov, ale aj zubných lekárov a asociácií.
  • Jednoduché používanie. Stačí nasadiť a nechať bieliace pásiky pôsobiť.
  • Bezpečnosť. Bieliace pásiky môže bez obáv používať každý, kto nemá výrazné problémy s chrupom ako je paradontitída.
  • Rýchle výsledky. Už tri dni po prvom bielení zbadáte rozdiel.
  • Bielenie v pohodlí domova. Máte panický strach zo zubára? Nemusíte sa stresovať. Zuby si vybielite veľmi pohodlne aj doma.

A kde kúpite bieliace pásiky Crest za najlepšiu cenu? Určite na webe oficiálneho dodávateľa bieliacich pásikov Crest pre Slovensko. Nakuknite tu a vyberte si ideálne bieliace pásiky práve pre seba. Buďte dokonalá vo všetkých smeroch. Aj vďaka krásnemu úsmevu a žiarivo bielym zubom!

Komenty

10% Zľava
Žiadna výhra
Nabudúce
Skoro!
10% Zľava
15% Zľava
Žiadna výhra
50% Zľava
Skoro!
10% Zľava
Žiadna výhra
Zadarmo poštovné
Získajte svoju šancu získať zľavu!
Zadaj svoju e-mailovú adresu a otoč koleso. To je tvoja šanca vyhrať úžasné zľavy!
Happy Woman pravidlá:
  • Jedna hra na jedného používateľa
  • Podvodníci budú diskvalifikovaní