Bieliace pásiky na zuby Crest. Kde ich kúpite za najlepšiu cenu?

Môžete mať na sebe to najštýlovejšie oblečenie, moderné doplnky a perfektný mejkap. No iste nebudete dokonalá bez úsmevu. Veď nie nadarmo sa vraví, že „úsmev je to najkrajšie, čo môžete nosiť“. Ale čo v prípade, ak úsmev odhalí niečo, na čo nie ste veľmi hrdá? Nebojte sa, existuje riešenie.

Máš rada všetky ženské tipy a novinky? Prečítaj si potom článok Inca Collagen je 4. najobľúbenejší produkt! Dozvieš sa, prečo naň nedajú dopustiť aj známe modelky či slovenské blogerky. 

Bojujte za pekný úsmev s bieliacimi pásikmi Crest

Zažltnutý chrup iste nemusí byť len známkou nedostatočnej hygieny. Často sa za ním skrývajú aj zlozvyky ako fajčenie, nadmerné pitie kávy, či vína. Čo s tým? Pomôcť si môžete aj doma. Samozrejme, je potrebné najprv na sebe zapracovať a zbaviť sa zlozvykov. Dôležitá je aj pravidelná hygiena. Zuby si treba poctivo čistiť a okrem klasickej zubnej pasty a kefky nezabúdať aj na ďalšie doplnky zubnej hygieny, ako sú ústne vody, medzizubné kefky a nite.

Že ani toto nezaberá a vy sa už vidíte v kresle u zubára? A bojíte sa, akú faktúru vám zas naúčtuje? Existuje aj iné riešenie. K bielemu chrupu a krásnemu úsmevu sa môžete dopracovať aj doma a omnoho lacnejšie. Pomôžu vám bieliace pásiky na zuby. Neveríte, že to môže fungovať? Možno vás teda presvedčí to, že bieliace pásiky na zuby Crest odporúča aj Americká zubná asociácia a dokonca mnohí zubní lekári po celom svete.
Tieto bieliace pásiky navyše vyhrali množstvo celosvetových ocenení ako najlepší produkt na bielenie zubov. Zrejme na nich teda niečo bude!

bieliace pasiky crest
3D White Professional – 94.90€

Chcela by som však upozorniť nato, že v roku 2017 kedy som tieto bieliace pásiky používala ja, vyzeralo originál balenie tak, ako vidíte vyššie. 
Avšak dnes, sa tieto pásiky v takomto balení predavajú už iba ako FEJKY z Číny. Určite si pásiky teda v takomto balení už nekupujte. Vyrábajú sa totiž už v inom dizajne. 

Upozorňujú na to tiež v článku Pozor na čínske FEJKY pásikov Crest na trhu, kde nájdete originál balenie, ktoré sa nevýraba v Číne ale priamo v USA.

Ako fungujú bieliace pásiky?

Veľmi jednoducho. Bieliace pásiky si nasadíte na zuby a podľa návodu ich necháte pôsobiť 30 minút, prípadne hodinu. Záleží od toho, aký typ bieliacich pásikov si kúpite. Existujú aj také, ktoré k profesionálnemu bieleniu využívajú modré svetlo bieliacej lampy. Tá je v takomto prípade, samozrejme, súčasťou balenia. Bielenie zubov je teda veľmi jednoduché. Stačí bieliace pásiky nasadiť a čakať na výsledok!

Týmto pásikom sme sa však venovali oveľa podrobnejšie v článku Skúsila som bieliace pásiky na zuby Crest. A výsledok? Ide o podrobnú recenziu a používanie týchto pásikov dlhodobejšie.

Aké sú ich ďalšie výhody?

  • Lacnejšie ako u zubára! Ak si necháte bieliť zuby u zubára, musíte absolvovať hneď niekoľko zákrokov. A utratíte nemalé peniaze. Jedno balenie bieliacich pásikov však obsahuje pásiky na viacero aplikácií. Takže určite ušetríte.
  • Zaručený výsledok. Svedčia o tom odporúčania nielen spokojných zákazníkov, ale aj zubných lekárov a asociácií.
  • Jednoduché používanie. Stačí nasadiť a nechať bieliace pásiky pôsobiť.
  • Bezpečnosť. Bieliace pásiky môže bez obáv používať každý, kto nemá výrazné problémy s chrupom ako je paradontitída.
  • Rýchle výsledky. Už tri dni po prvom bielení zbadáte rozdiel.
  • Bielenie v pohodlí domova. Máte panický strach zo zubára? Nemusíte sa stresovať. Zuby si vybielite veľmi pohodlne aj doma.

Chcete skúsiť lacnejšiu variantu?

Momentálne sa veľmi obľúbenými produktami na bielenie zubov stala biela perla. Týchto produktov od tejto značky zatiaľ nie je veľa, ale možno aj preto sa stali tak obľúbenými. Môžete si vybrať buď sadu Biela perla Systém na bielenie zubov, alebo môžete vyberať zo 4 zubných bieliacich pást.

Výhodou bielej perly je to, že je za veľmi dostupnú cenu, čiže ak sa vám aj neosvedčí, nemusí vám byť až tak ľúto vyhodených peňazí ako je to napríklad pri bieliacich pásikoch Crest.

Trápi vás vypadávanie vlasov alebo sa vám zdá, že vám vôbec nerastú? Prečítajte si článok a recenzie žien, ktoré vyskúšali Veniru 🙂

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.