Shopping Cart

Spodné prádlo, buď zvodná a sexi

Pravidlo buď sexi zvodnou, no nie vulgárnou

Ako si správne vybrať spodné prádlo? Ako žena som sa vždy zaujímala o módu a keďže som jedna z tých dievčat, ktoré veľa nenarástli, topánky na vysokom podpätku bolo to, čo som vyhľadávala najčastejšie. Momentálne to tak už ale nie je. Zistila som, že to má i svoje výhody.

Pár rokov dozadu som si nevedela predstaviť nosiť tenisky. Nosila som ich naozaj iba v prípadoch, keď to bolo nevyhnutné. A teraz? Nosila by som ich v kuse! Každú chvíľku sa mi páči niečo iné. Veď som predsa žena. Momentálne sa mi páčia všetky tie čačky okolo krku, a aby sme prešli k dnešnej téme, mojou najväčšou závislosťou sa stala čipka a spodné prádlo.

Vieš, ktorý kúsok na zimu by ti určite nemal chýbať v šatníku? Je to práve teplučká kožušinová vesta. Ešte ju nemáš? Potom si prečítaj 7 dôvodov, prečo by ti nemala chýbať!

cierna cipkovana podprsenka
Podprsenka - 14.99€

Tá správna čipka

Chcela by som vyvrátiť všetky tie názory ľudí, ktorí si myslia že čipka patrí iba k priateľovi do postele.
Samozrejme, aj čipka dokáže by zradná ak ju neviete správne nosiť. Netreba to s ňou prepísknuť, pretože ani jedna z nás nechce vyznieť vulgárne ale naopak príťažlivo. Nie s každou čipkou je vhodné sa pretŕčať na verejnosti. Treba si vedieť správne vybrať, pretože vždy bude platiť, že menej je viac.

Je rozdiel obliecť si niečo čipkové a ešte sa odhaliť k tomu..veď nech na mňa všetci zízajú..a je rozdiel obliecť si čipku s rozumom a všetci vás budú obdivovať.

Sexi spodné prádlo

Ale tento článok mal byť o spodnom prádle čiže poďme si povedať niečo práve k nemu. Spodné prádlo je to, v čom sa my ženy cítime ženskejšie a príťažlivejšie. No niekedy nám to nestačí a chceme ešte viac! Byť sexi a zvodné!

Ak si aj ti “fashionmaniačka” rovnako ako my, poradíme ti, kde hľadať tie najkrajšie spoločenské šaty! Prečítaj si článok Šaty na svadbu ako hosť 2022.

Mnohé z nás si vyberajú spodné prádlo podľa toho, ako vyzerá. Je nám jedno či sa v ňom budeme cítiť pohodlne, alebo v nej nebudeme vedieť ani dýchať.. hlavne nech sú z nej muži namäko..(ja som tiež jedna z tých) haha. Ja vám ponúkam spodné prádlo ktoré je pohodlné, elastické a vyzdvihne všetky vaše prednosti ktoré má! Nezabúdaj! 

Buď neodolateľnou nie vulgárnou.