O mne

Môj príbeh

Vitaj u Happywoman.sk

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.
laura barusova happywoman

Móda pre mňa nie je len práca

Nakoniec som sa rozhodla prejsť na vyššiu úroveň a založiť blog a internetový obchod. Na svojom blogu zdieľam svoj osobný štýl, tipy a triky na módu a pohľady na najnovšie trendy. V mojom internetovom obchode tiež ponúkam starostlivo vybraný výber oblečenia a doplnkov, takže môžete jednoducho nakupovať moje obľúbené kúsky.

Móda pre mňa nie je len práca – je to spôsob života. Rada objavujem nové štýly, experimentujem s rôznymi kombináciami a zisťujem, aké sú najnovšie trendy. Ale predovšetkým si myslím, že móda by mala byť zábavná a prístupná pre každého, bez ohľadu na rozpočet alebo typ postavy.

Takže či hľadáte inšpiráciu pre svoj ďalší outfit, chcete sa naučiť ako štýlovať konkrétny trend alebo len milujete módu, som nadšená, že vám môžem pomôcť. Spoločne objavujme krásny svet módy!

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.