Your Cart

O mne

Keďže móda a všetko s ňou spojené ma neskutočne fascinuje, povedala som si, že sa jej začnem venovať naplno.

Laura – Happywoman

Vitajte!

Moje meno je Laura Barusová, mám 21 rokov a bývam v malej dedinke v okrese Nové Zámky, Úľany nad Žitavou. Študujem na Univerzite v Nitre, a to odbor prekladateľstvo a tlmočníctvo, pretože po móde sú mojou druhou veľkou záľubou práve jazyky. Kedže veľa času trávim v Nitre, nemám toľko času, ako by som si predstavovala. No predsa to skúsim!

Keďže móda a všetko s ňou spojené ma neskutočne fascinuje, povedala som si, že sa jej začnem venovať naplno. Nie vždy to ide tak, ako by som si predstavovala keďže mám aj iné povinnosti, ale budem sa snažiť čoraz viac.
Veľmi sa teším, že sa to pomaličky rozbieha a že vás tu stále pribúda. Rok 2017 ma nejako nakopol a som plná energie nakupovať tie najzaujímavejšie kúsky ktoré máte tak rady.

Chcela by som inširovať slovenské ženy a dodať im trošku viac odvahy a sebavedomia v obliekaní a módnych trendoch. Práve blog mi prišiel ako skvelý spôsob, ako to docieliť.

Kamarátky sa ma občas pýtali, kde som danú vec kúpila a tiež som im rada poradila ako veci skombinovat. A keďže som sa o módu vždy zaujímala začala som nie len na základe tipu od kamarátov, ale i vlastného presvedčenia blogovať.

Dúfam, že sa mi sem podarí prispievať čoraz častejšie a tí, ktorí sem zavítajú nájdu množstvo nových inšpirácií.