Zimný outfit – Inšpirujte sa

Zimný outfit na rok 2022? Aké sú trendy a čo sa bude nosiť? Pripravili sme pre vás 6 zaujímavých tipov ako sa v zime obliecť čo najštýlovejšie!

Máte už doma v šatníku pripravené zimné veci? Pretože ja skoro vôbec. Všetko vždy kupujem na poslednú chvíľu a potom sa čudujem, že je pomaly všetko vypredané.
Keďže do obchodov nechodím, naozaj iba výnimočne, tak si sadnem za počítač a nakupujem online. Teda asi to tak už robí väčšina z nás.

Absolútne si nepotrpím na značkových či drahých veciach. Nikdy mi to nič nehovorilo a ako sa poznám, ani nebude. Vždy som sa riadila tým, ako tá vec vyzerá a či sa mi páči. Nie podľa toho aké meno návrhára je vyšité na štítku. Je pravda, že som študentka a možno preto mám tento názor, no nemyslím si, že je dôležité platiť veľké množstvo peňazí práve za oblečenie.

Určite sú isté kúsky za ktoré je lepšie zaplatiť viac a nemusíte sa báť že sa vám roztrhnú či pokazia. Ale vyhadzovať stovky či tisíce eur za nejakú sukňu či top, je kravina.

Ale ja tu nie som preto, aby som niekomu dávala rady čo si kúpiť a čo nie. Dôležité je, aby ste sa v tom cítili dobre vy!

Zimný outfit 2022 – Inšpirujte sa týmito kombináciami

damsky dlhy kabat
Fialovo-biely kabát Audra - 94.99€

Môj zimný outfit …

…je vždy o nejakom zaujímavom kabáte, proste kúsok ktorý hneď bije do očí. Ako som spomínala rada nakupujem cez internet čiže všetky moju kúsky som vždy iba vygooglila. Samozrejme, mám aj veľa obľúbených stránok, na ktoré sa môžem vždy spoľahnúť. Viem že tam nájdem to čo hľadám.

Pomôžem aj vám nájsť ten správny zimný kúsok pre vás! Pripravila som pre vás 6 zaujímavých tipov na zimné bundy a kabáty. Každý je niečím iný a zaujímavý a hľadala som hlavne také kúsky, ktoré nebudú príliš rovnaké. 
Môžete teda vyberať z rôznych dĺžok, materiálov, farieb a strihov. 

Keď sme už ale pri tých kožuchoch a kabátoch tak svoj zimný outfit môžete ozvláštniť jedným z týchto zaujímavých kúskov.

Chceli by ste vedieť, prečo je kožušinová vesta naším bestsellerom? Prečítajte si článok Kožušinová vesta je číslom 1 túto jeseň i zimu! V článku nájdete rôzne inšpirácie ako kombinovať vestu počas celého roka. 

Čo hovoríte na kožušinky?

Ešte pred pár rokmi, by som povedala že “to”si na seba nedám. Minulý rok sa to nejak vo mne zlomilo a kúpila som si taký chlpatý biely kožuštek, nebol to síce kožuch úplne vhodný na zimu, pretože bol tenší.

Túto zimu som si povedala, že môj zimný outfit bude tento rok patriť chlpatým kožuchom! Určite teda aspoň jeden musím mať! 

Momentálne sú veľmi obľúbené „teddy kabáty“, ktoré sú praktické vďaka tomu že sú naozaj hrubšie a teplučké. Na zimu ako stvorené.

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.