Your Cart

O nás

Vitajte vo svete Happywoman!

Happywoman.sk je internetový obchod s najnovšou dámskou módou, ktorý funguje na slovenskom a českom trhu od roku 2017.

Začali sme ako malý „obchodík“ na Facebooku a Instagrame, no rozrástli sme sa a to vďaka Vám.

Naším cieľom bolo od začiatku Vám ponúknuť niečo zaujímavé a trendy, čo len tak ľahko nenájdete. 
Dodnes pre Vás hľadáme zaujímavé kúsky po celom svete, preto je aj naša dĺžka doručenia pri niektorých produktoch dlhšia. 

Neskôr sme sa však rozhodli, že nebudeme iba obyčajný e-shop kde klasicky nakúpite, ale dnes už na našej stránke nájdete aj množstvo iných slovenských e-shopov. 

To znamená, že ak nenájdete ten správny kúsok u nás, môžete sa prostredníctvom nás dostať k iným krásnym kúskom, ktoré Vám ponúkame. 

Rovnako, sa môžete inšpirovať aj na našom blogu. Ak Vás teda zaujímajú rôzne ženské tipy a nové „vychytávky“ nie len v oblasti módy, ale aj kozmetiky a celkovej starostlivosti pre ženy, určite sa tam mrknite. 

Inšpirovať sa môžete aj v našej najnovšej kategórií „Outfity“, kde pre Vás každý deň dopĺňame nové outfity v našich kúskoch. Nájdete tu aj naše fotky, ale aj fotky našich zákazníčok, ktoré sú naozaj štýlové!
Pri každej fotke je aj konkrétny link, vďaka čomu nemusíte produkt ktorý sa Vám páči dlho hľadať. 

Budeme sa aj naďalej snažiť priniesť Vám nové a trendy kúsky, ktoré len tak ľahko inde nenájdete. 

Ak ste u nás ešte nenakupovali, a bojíte sa že Vám nesadne veľkosť či nebudete spokojný, vôbec sa nemusíte, pretože nám tovar môžete kľudne vrátiť alebo Vám ho zdarma vymeníme za iný. 

V prípade, že sa nás chcete čokoľvek opýtať, sme Vám k dispozícii každý pracovný deň, na tel. čísle a cez víkendy a sviatky Vám tiež radi odpovieme na e-mailovej adrese alebo našom Facebooku či Instagrame.

Happywoman