Shopping Cart

Aké sú Guess kabelky? Kvalitné, štýlové a za dobrú cenu

Koľko ste ochotná utratiť za kvalitnú kabelku? A koľko ste ochotná utratiť za kvalitnú kabelku svetovej dizajnérskej značky? Viete, že Guess kabelky si môžete kúpiť za ceny, porovnateľné s cenami bežných neznačkových kabeliek, dostupných v ktoromkoľvek slovenskom butiku? Skutočne je to tak. Guess kabelky totiž kúpite už aj pod sto eur! Tu skutočne nie je prečo váhať. Ak túžite po kvalitnej kabelke známej značky, Guess iste patrí k tým dostupnejším.

O kvalitných kabelkách značky Karl Lagerfeld sme už hovorili v predchádzajúcom článku, ale poďme si teraz povedať čosi viac o Guess kabelkách ktoré charakterizuje kvalita, štýl a dobrá cena ako sme spomenuli už v názve.

Guess kabelky a kvalita

Iste si kladiete otázku, či sú Guess kabelky aj kvalitné vzhľadom k tomu, že sú v porovnaní s inými svetovými značkami pomerne lacné. Odpoveď je áno! Nemusíte sa báť, že kabelka Guess bude pre vás záležitosťou jednej sezóny.

Vyrábané sú totiž len z kvalitných materiálov, a to tak základných ako aj doplnkových. Pýšia sa jemným spracovaním a dlhoročnou tradíciou. Značku Guess totiž založili bratia Marcianovci už v roku 1982. A od tej doby šijú kvalitné kabelky pre každú ženu.

kabelka guess
Kabelka Guess Jeans - 149.90€

Aký štýl ponúkajú Guess kabelky?

S istotou môžeme tvrdiť, že z kolekcie kabeliek Guess si vyberie čosi pre seba každá žena. Nech už je milovníčkou športového, elegantného, či tak trochu uleteného štýlu. V kolekcii kabeliek Guess totiž nájdete klasické minimalistické nadčasové kabelky, ktoré sú vhodné na každú príležitosť a v podstate aj na každodenné nosenie.

Avšak nájdu sa tu aj extravagantné kúsky, ktoré vynikajú výraznými vzormi a žiarivými farbami. Na svoje si prídu fanúšičky crossbody kabeliek, takzvaných shopper tašiek, či batohov. Jednoducho povedané, Guess ponúka kabelky všetkých štýlov, dizajnov, veľkostí, aj typov. Stačí si vybrať!

Ak si teda potrpíte na takéto kvalitné kúsky, určite si vyberte ten, ktorý bude váš outfit zdobiť ešte pár rokov!

A čo pomer kvalita a cena?

Ak si raz kúpite kabelku Guess, zrejme už nebude cesty späť. Úplne im podľahnete. Za prijateľnú cenu totiž dostanete nielen poriadne štýlový a krásny, ale aj mimoriadne kvalitný kúsok. V porovnaní s ostatnými svetovými dizajnérskymi značkami, sú Guess kabelky jednoznačne z tých lacnejších. Čo však nič neuberá na ich kvalite a dizajne.

Môžete si ich kúpiť v cenách okolo sto eur, v závislosti od konkrétneho typu a veľkosti kabelky. No vo výpredajoch ich kúpite ešte lacnejšie.

Tak neváhajte. Potešte sa kvalitnou kabelkou známej značky Guess za dobrú cenu. Zaslúžite si to!