Ručne vyrábané kabelky od značky Dajana Rodriguez

Originálne, krásne a elegantné …také sú kabelky od značky Dajana Rodriguez. Tieto jedinečné kabelky sú ručne vyrábané a sú dokonalým šperkom pre váš outfit.

Kabelky sú nie len vizuálne krásne, ale nesú so sebou historický a tradičný príbeh. Každá kabelka je unikátna a má elegantný nádych, preto ju využijete v bežné ale aj výnimočné dni. 

Kabelky sú slovenskej výroby a sú vyrábané z pravej kože, preto je ich kvalita naozaj vysoká.

Dajana Rodriguez – kabelky do ruky

Ak ste typ ženy, ktorá má rada kabelku pri sebe a drží ju väčšinou v ruke, tak tieto kožené kabelky sú ako stvorené pre teba. Väčšina týchto kabeliek je však „univerzálna“ a môžete ju nosiť v ruke a rovnako tiež aj na rameno či crossbody.

Kabelky sú dostupné v jemných pastelových farbách, ale aj v tmavších elegantných odtieňoch. 

Odporúčame: Prečo investovať práve do koženej kabelky?

dajana rodriguez kabelka
Kabelka do ruky - 150€

Kabelky na rameno

Ak máte rady praktickejšie kabelky, a máte rady voľnejšie ruky, môžete siahnuť práve po kabelke na rameno. Využijete ich napríklad do mesta, do práce alebo počas cestovania. 

V kategórií Kabelky na rameno, nájdete menšie kúsky ale aj väčšie a priestranejšie tašky, ktoré využijete napríklad do práce.

Odporúčame: Šaty na oslavu. Podľa čoho si správne vybrať?

Crossbody kabelky

Skvelý a praktický typ, ktorý dodá vášmu outfitu jemne športový nádych. Crossbody kabelky sa perfektne hodia k teniskám ale kľudne ich môžete kombinovať so sandálkami či lodičkami.

V tejto kategórií nájdete jemné, pastelové farby, sýte farebné kombinácie na leto, ale rovnako aj romantické výšivky, ktoré sú naozaj jedinečné. 

Odporúčame tiež: Vyber si krásne šaty na leto. Veľký výber letných šiat.

Ruksaky Dajana Rodriguez

Ak ste športový typ a crossbody kabelky či kabelky do ruky ti až tak nesedia, tak tieto kvalitné ruksaky sú ako stvorené pre teba. Nájdete tu jednoduché, jednofarebné ale aj ruksaky s potlačou a zaujímavými motívami.

Ruksaky sú veľmi praktické, vhodné na cestovanie či len tak do mesta. Ruksaky od značky Dajana Rodriguez sú nie len kvalitné a nadčasové, ale ich spracovanie a farebná potlač je unikátna.

Ako prebieha výroba takýchto kabeliek?  Vedeli ste, že kým sa uvedie nová kabelka do predaja vznikne priližne 5-6 prototypov? 

Cestovné tašky

S týmito cestovnými taškami budeš cestovať naozaj štýlovo a ktorákoľvek z nich ti zaručí, že budeš neprehliadnuteľná. 

Môžeš si vybrať jednofarebnú tašku, ktorá pôsobí elegantne a tiež luxusne, ale aj tašku s potlačou či tradičnnými, slovenskými motívmi.

Tieto kožené kabelky slovenskej výroby sú naozaj kvalitne spracované, pôsobia luxusne a ich prevedením, farbou a potlačou sú veľmi unikátne a jedinečné. 

Prečítajte si tiež: 15 Zaujímavostí o kabelkách, o ktorých ste doraz možno nevedeli.

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.