Shopping Cart

Šaty na oslavu | Podľa čoho si správne vybrať?

Hľadáš skvelo padnúce šaty na oslavu, party, rodinné stretnutie alebo večierok? Hľadáš elegantné šaty no nie príliš spoločenské? Z tejto ponuky si určite vyberieš.

Môžeš si vybrať z jednofarebných šiat, vzorovaných, krátkych, dlhých alebo siahnuť po midi dĺžke. 

Ak máš rada obtiahnutý materiál, nájdeš v ponuke skvelé priliehavé šaty, ktoré dokonale vytvarujú tvoju postavu. Do horúcich dní však odporúčame voľnejší a padavý materiál. 

Elegantné šaty na oslavu – jemné farby

Ak sa chystáš na rodinnú oslavu, môžeš si vybrať z jemných ale aj sýtych letných farbách. Fantázii sa medze nekladú.

Skús však siahnuť po jemne decentných šatách a radšej sa vyhni veľmi krátkym šatám alebo hlbokým výstrihom, ktoré sú vhodnejšie skôr na nejakú letnú party s kamarátmi. 

Odporúčame tiež: Saténové šaty sa stali hitom tohto leta!

saty na oslavu
Biele kvetované šaty - 39.99€

Elegantné šaty na rodinnú oslavu – sýte farby

Vyber si z krásnych sýtych letných farieb v ktorých zažiariš. Ak sa oslava koná v lete, počas horúcich dní, siahni po odhalených ramenách a nie príliš obtiahnutých šatách. Zvoľ napríklad šifónový materiál a kratšiu dĺžku. 

Ak sa oslava koná niekde vonku, v záhrade alebo na jazere, môžeš si obliecť aj ľahké a padavé maxi šaty. 

Naopak, ak sa oslava koná v zime, môžeš zvoliť krátke šaty ale kľudne vyber tie s dlhým rukávom. 

Odporúčame tiež: Najväčší výber spoločenských šiat

Chystáš sa na party? Vyber si z týchto šiat

Ak sa chystáš do mesta alebo na poriadnu žúrku, môžeš zvoliť extravagantnejšie šaty. Treba si dať však pozor, aby tvoj “look” nepôsobil vulgárne.

Môžeš siahnuť po zaujímavých materiáloch a strihoch. Dĺžka šiat môže byť kratšia alebo môžeš odhaliť chrbát či dekolt. Na šatách môžeš mať štýlové výrezy alebo aj priesvitný materiál. 

Nezabudni nato, aby si svoj outfit až príliš neprekombinovala. Mysli tiež na doplnky a topánky. Či zvolíš vysoké sandálky alebo tenisky je na tebe. 

Inšpiruj sa: 10 Skvelých outfitov na každú párty. 

Šaty na večierok

Či už sa chystáte na večierok v lete alebo v zime, určite chce každá z vás zaujať trošku iným outfitom ako tým klasickým kancelárskym či pracovným. My ženy, máme rady pozornosť, no treba však myslieť nato, že ide stále o firemný večierok a preto to netreba s odhaľovaním preháňať. 
Podľa čoho si teda správne vybrať šaty na večierok?

Aký strih šiat je vhodný?

Midi dĺžka je najlepšia voľba. Samozrejme, môžete siahnuť aj po šatách po kolená alebo jemne nad kolená.
Dlhé spoločenské šaty sa na takýto druh oslavy nehodia, rovnako ako mini šaty.

Ak zvolíte midi koktejlové šaty, určite nimi nič nepokazíte. Takéto šaty majú naozaj široké využitie a môžete si ich obliecť napríklad na oslavu či inú spoločenskú udalosť. Či už zvolíte obtiahnuté šaty alebo voľnejšie, padavé, to už záleží od vašej postavy. Hlavne, aby ste sa vy cítili dobre. 

Záleží na farbe šiat?

Pri výbere farby si nerobte žiadne starosti. V tomto prípade sa nemusíte vôbec obmedzovať. Ak máte rady žiarivé farby, pokojne zvoľte sýtu ružovú, zelenú, modrú… Čo sa týka tmavších farieb, tiež sú vítané. Kľudne môžete zvoliť elegantnú čiernu, ku ktorej ľahšie nakombinujete doplnky a topánky. 
Tiež si môžete vybrať trblietavé šaty alebo šaty s flitrami. 

Doplňte si look: Zlaté náušnice: Aké sú aktuálne trendy?