Dámske bundy

Vonku sa ochladilo a vy by ste chceli byť štýlové aj v zime? Hľadáte dámske bundy, ktoré ľahko a trendy zladíte? Siahnite po teplučkej zimnej bunde či už krátkej alebo predĺženej, ktorá vás zahreje.
Počas teplejších jarných či jesenných dní môžete vyberať z tenších prechodných bundičiek ako napríklad obľúbené kárované dlhšie košele. Kárované košele na prechodné obdobie či zimu, sú momentálne veľmi vyhľadávaným a štýlovým kúskom.

Tieto košele majú jemný „oversize“ strih a ľahko ich zladíte s teniskami alebo elegantnejšími čižmami na podpätku.
Každá žena by však mala mať vo svojom šatníku aj jednu kvalitnú a ľahko kombinovateľnú koženú bundu. Nie len, že bude kožená bunda trendy a nadčasová ďalšie roky, ale je to kúsok, ktorý využijete počas celého roka.

No tak, ako by ste mali mať vo svojom šatníku, koženú bundu, by vám nemala chýbať u vás doma ani jednoduchá rifľová bunda. Momentálne sú rifľové bundy veľmi populárne a hlavne tie s kožušinou. Tie s kožušinou, totiž môžete využiť aj počas chladnejších období.

Naopak, v lete, počas horúcich dní, môžete zimnú bundu vymeniť za farebné a príjemné kimono. Je to kúsok, ktorý zaručene oživí váš letný outfit a dodá mu ten správny šmrnc!