Plavky na rok 2023, ktoré musia byť v tvojom šatníku!

Len preto, že tu máme zimu, neznamená to, že sa nemôžeme tešiť na najnovšie trendy plaviek ktoré budú fičať toto leto. Ako budú vyzerať plavky na rok 2022?
Najlepší čas pre sledovanie a nakupovanie tých správnych plaviek je práve teraz!

Nie je nič lepšie, ako nájsť nejaké krásne plavky, ktoré vás potešia a nebudete sa vedieť dočkať kedy ich budete mocť nosiť.
Doprajte si štýlový a sexi nový kúsok, v ktorom zažiarite na najbližšej dovolenke!

Jednodielne plavky 2022

Ešte pred nejakým časom, boli jednodielne plavky iba pre deti a naše babičky, no tie dni sú ďaleko za nami. Už niekoľko rokov prichádzajú módni návrhári s úžasnými jednodielnymi plavkami, ktoré môžu byť sexy rovnako ako bikiny.

Plavky na rok 2022 sú hlavne plné sexi výstrihov, okrúhlych výstrihom v oblasti brucha, plavky s rôznymi výrezmi, aplikáciami a najnovšie dokonca plavky s dlhými rukávmi alebo zipsom v prednej časti.

damske jednodielne plavky
Jednodielne plavky s výstrihom - 23.99€

Zaujímavý strih a sexi výrezy

Rôzne sexi výrezy nie sú trendy len pre jednodielne plavky. Plavky na rok 2022 budú preto zvýraznené všetkým možným čo si len viete predstaviť. Od lomítok a dier, geometrických tvarov, nápisov a aplikácií.

Samozejme, nesmie chýbať výstrih či už v prednej alebo zadnej časti, pretože plavky sú skvelým kúskom na predvádzamie svojho štýlu či v kusu.

Odporúčame: Šaty na svadbu ako hosť 2022

Dvojdielne plavky s vysokým spodným dielom

Je čas, vrátiť sa späť do 50.rokov, kedy boli tieto plavky číslom jedna a tieto časy sa vrátili! Ukázať menej môže byť rovnako sexy ako niektoré z viac škandalóznych plaviek.

Tento štýl plaviek je neuveriteľne lichotivý pre všetky tvary a veľkosti. Dodáva ženám tú správnu ženskosť a sebavedomie.

Navyše, retro-inšpirované kúsky sú obrovským trendom roku 2022!

Dvojdielne Plavky s vysokým pásom možno nie sú úplne praktické pri opaľovaní, ale sú neskutočne trendy na rok 2022 a plus sú naozaj sexi!

Plavky na rok 2022 – trendy potlač

Je na čase byť trošku odvážnejšia a to v nosení plaviek s rôznou potlačou!

Plavky s potlačou budú v roku 2022 tým správnym kúskom, ktorý by každá žena mala mať vo svojom šatníku.
Od jednoduchých prúžkov až po divoké zvieracie vzory alebo potlače s tvárami ľudí sú jednoznačnou nevyhnutnosťou pre nadchádzajúcu sezónu.

Avšak, ak tieto potlače naozaj nie sú tým správnym pre vás, môžete ich vymeniť za jednoduché farebné plavky, ktoré budú tiež veľmi trendy.

„Menej je viac“

Jeden z najoriginálnejších trendov plaviek pre rok 2022 je pridanie o pár centimetrov viac látky. Čo to znamená?

Plavky, ktoré sú niečím zaujímavejšie a iné. Doplnené všetkými druhmi dlhých rukávov a vysokých „rolákov“. Zatiaľ čo tento trend sa môže zdať nepraktický pre ženy, ktoré chcú mať opálený každý kúsok na tele, no štýl, ktorý tieto plavky ponúkajú, určite neodmietne ani jedna z vás!

Toto sú tie správne kúsky ktoré budú patriť medzi tie najpopulárnejšie v roku 2022, a určite by ste si ich nemali nechať ujsť.

Pozrite si aj iné typy plaviek 🙂

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.