Dámske plavky

Dámske plavky sú neodmysliteľnou súčasťou každého ženského šatníka a to nielen počas leta. Plavky využívame celoročne, preto vám v šatníku aspoň jeden pekný kúsok nesmie chýbať.

V plavkách sa chce každá žena cítiť krásne a neodolateľne a výber je naozaj obrovský. Je už len na vás, aby ste si vybrali práve tie, ktoré lichotia vašej postave, zvýraznia časti tela, na ktoré ste hrdé a naopak, odpútajú pozornosť od viac problémových partií.

Rady sa opaľujete? Potom si vyberte z našej ponuky dvojdielnych plaviek, ktoré nájdete v rôznych štýlových strihoch a farbách. Môžete si vybrať dvojdielne plavky s vysokým pásom, ktorý dokonale zvýrazní vaše boky a tiež zakryje vaše nedostatky ak to je treba.
Môžete tiež zvoliť push-up plavky pre plnší dekolt alebo iba jemnú výstuž. Obľúbené sú tiež brazilky, spodný diel plaviek ktorý je trošku tenší. V našej ponuke nájdete štýlové plavky so zaujímavými výrezmi, sexy odhaleným chrbtom alebo pre tie odvážne aj hlboké výstrihy.

Ak naopak rady plávate, užívate si letné športy alebo ste rady v tieni, tak jednodielne plavky sú presne to čo hľadáte. V poslednej dobe sa čoraz viac jednodielne plavky vracajú do módy a môžete si vybrať naozaj z obrovskej ponuky. Aj tieto plavky môžu byť totižto rovnako ženské a prudko príťažlivé ako aj bikiny.
Jednodielne dámske plavky sa nemusíte báť využiť aj ako súčasť outfitu napríklad namiesto body :)

Ďalším neodmysliteľným kúskom na leto sú aj dámske kaftany, plážové tuniky, sieťované šaty alebo len jemný prehoz na plavky.