Shopping Cart

Aj jednodielne plavky sú sexi a čoraz vyhľadávanejšie!

Mnohé dámy už pochopili, že nejde len o to, aby v lete ukázali zo svojho tela čo najviac. Čo tak radšej staviť na jednodielne plavky, ktoré síce zakryjú omnoho viac ako bikiny, no aj tak sú neuveriteľne sexi? Pretože správne podnecujú mužskú fantáziu a dávajú priestor na predstavy! Práve také plavky máme v ponuke aj my.

Kedy jednodielne plavky naozaj oceníte?

Je mnoho situácií, kedy sa v jednodielnych plavkách budete cítiť omnoho lepšie ako v bikinách. Napríklad ak…

  • chcete zakryť nedostatky postavy
  • nechcete sa príliš opaľovať
  • chcete sa cítiť pohodlne
  • idete si len zaplávať

Prečítaj si tiež článok 5 Druhov plaviek, ktoré patria medzi vaše najobľúbenejšie!

Jednodielne plavky nie sú nudné!

Alebo máte pocit, že sú? Potom ste asi ešte nenarazili na tie správne kúsky. Nemusia to totiž byť len plavky, ktoré schovajú všetko, čo je na ženskom tele sexi. Práve jednodielne plavky dokážu perfektne zvýrazniť krivky postavy a schovať drobné nedostatky. Aké sexi kúsky môžete vyskúšať?

jednodielne plavky cierne
Jednodielne plavky Beverelle - 49.99€

Vysoko vykrojené jednodielne plavky. Ak sa pýšite dokonalými nohami a bokmi, potom sú tieto plavky pre vás ideálne. Nohavičky sú vysoko vykrojené tak, aby zdôraznili váš osí pás!

Sexi odhalený chrbát. V týchto plavkách sa môžete krásne opáliť. V zadnej časti sú totiž riešené tak, aby bol chrbát nahý. To znamená, že majú zadnú časť buď maximálne vykrojenú alebo má vrchná časť vzadu klasické zapínanie, ako je to u bikín.

Hľadáte skôr dvojdielne plavky so zaujímavým strihom a prevedením? Prečítajte si potom článok Plavky s vysokým pásom sú čoraz žiadanejšie. Viete prečo? Dozviete sa v ňom prečo nosiť práve plavky s vysokým pásom a tiež kde ich kúpite!

Plavky s výrezom na bruchu. Po týchto plavkách môžete siahnuť napríklad v prípade, ak máte dokonalé bruško a pás, no radi by ste schovali chrbát.
Prečo? Dôvodov môže byť viac. Chrbát ste si spálili pri nadmernom slnení alebo sa vám na pokožke objavila alergická reakcia od slnka… V týchto jednodielnych plavkách ho schováte a zároveň budete sexi!

Ktoré jednodielne plavky sa hodia práve vašej postave? Prečítajte si článok Ako si vybrať jednodielne dámske plavky podľa postavy?

Zaujímavé detaily. Či už je to štýlový nápis, vložená čipka alebo zaujímavé viazanie.

Plavky s transparentnou (priehľadnou) časťou. Ak ste si dokonalosťou svojej postavy stopercentne istá, nič vám nebráni v tom, aby ste siahli aj po takomto odvážnom a naozaj veľmi sexi kúsku. Plavky sú v hornej časti priehľadné, no zároveň schovajú to, čo má ostať schované!

Ako vidíte, aj pri výbere jednodielnych plaviek máte obrovské možnosti ako zaujať, byť štýlová a zároveň sexi. Ktorý kúsok bude ten váš? Samozrejme, všetky nájdete aj v našej ponuke!