Shopping Cart

Plavky s vysokým pásom sú čoraz žiadanejšie. Viete prečo?

Milujete módu? Čo hovoríte na plavky s vysokým pásom? Chcete sa na pláži cítiť pohodlne a vyzerať dobre? Ak ste si na tieto otázky odpovedali „áno“, potom sú tieto plavky určené práve pre vás! Ich odporcovia tvrdia, že pôsobia ako plienky. Veľký omyl! Takto možno naozaj vyzerali plavky zo začiatku 20. storočia.

Dnes sú však plavky s vysokým pásom správne vykrojené presne tam, kde treba. Preto pôsobia mimoriadne sexi a sú moderné.

Vedeli ste, že plavky vám nemusia vôbec po čase vyblednúť? Ak chcete, aby vaše plavky vyzerali stále ako nové, prečítajte si článok Ako sa správne starať o plavky, v ktorom sa dočítate množstvo zaujímavých tipov. 

Takže prečo práve plavky s vysokým pásom?

Mali by ste vedieť, že tieto plavky sa tešia naozaj obrovskej popularite. S obľubou ich nosia aj také hviezdy ako Beyoncé, Taylor Swift, Gigi Hadid alebo Kim Kardashian. Aj to je jeden z dôvodov, prečo si ich môžete zamilovať. Aké sú ďalšie?

1. Pretože „highwaist“ je teraz trendy.

Nosia sa sukne s vysokým pásom, nohavice s vysokým pásom, džínsy s vysokým pásom… tak prečo nie aj plavky? Je to trend, ktorý v súčasnosti dominuje. Vysoký pás vyzerá veľmi sexi a štýlovo!

2. Plavky s vysokým pásom schovajú to, čo treba!

Ak ste do leta nestihli schudnúť nejaké to kilo navyše z oblasti brucha a bokov, nevadí. Plavky s vysokým pásom schovajú to, čo schovať treba. Perfektne vytvarujú postavu a vy sa budete na pláži cítiť ako bohyňa. Sú skvelé tak pre plnšie postavy, ako aj pre štíhle dámy.

plavky s vysokym pasom
Čierne vystužené bikini - 23.09€

3. Retro je štýlové.

Móda s nádychom retra je jednoducho in. Ako dosiahnuť dokonalý retro vzhľad? Vyskúšajte toto:

Takto „nahodená“ na pláži stopercentne zažiarite.

4. Budete iná!

Klasické bikiny má na pláži každá. Jasné, sú pekné a moderné. No ak sa chcete odlíšiť a mať plavky, ktoré nie sú „okukané“, potom vyskúšajte tie s vysokým pásom.

5. Plavky s vysokým pásom sú pohodlné a nepadajú.

Ak milujete vlny, určite máte s podobnými nehodami skúsenosti. Ja teda áno! Poriadne silná vlna totiž dokáže bikiny jednoducho stiahnuť a vy ukážete aj to, čo ste nemali v pláne ukázať. Ak máte plavky s vysokým pásom, takýchto nehôd sa báť určite nemusíte.

6. Sú skvelé aj pod plážovou šatkou.

Ak si chcete z pláže odskočiť na kávičku, či na obed, nemusíte sa trápiť tým, či ste dostatočne a vhodne oblečená. Stačí cez plavky s vysokým pásom prehodiť plážovú šatku a môžete ísť. To, čo má byť schované, je schované.

7. Sú vhodné pre všetky typy postavy.

Či už máte plnšie krivky alebo ste štíhla, či už ste vysoká alebo skôr nižšej postavy. Tieto plavky sa vám určite budú hodiť. V prípade, že chcete postavu opticky predĺžiť, práve plavky s vysokým pásom vám pomôžu.

Ak nechcete vyzerať nudne, zvoľte zaujímavé kúsky. Ideálne sú vzory, strapce, volány, či žiarivé farby. Určite nič nepokazíte, ak si vyberiete vrchný a spodný diel v odlišných farbách. A nebojte sa! Iste nebudete vyzerať ako z minulého storočia. Móda sa totiž pravidelne opakuje. A pre plavky s vysokým pásom to stopercentne platí.