Najkrajšie dámske plavky pre leto 2023

Dámske plavky 2022! Aké plavky budú v roku 2022 trendy? Aj ty práve rozmýšľaš nad plavkami, ktoré budú pre teba tento rok tie pravé?

Nemusíš ich mať haldy v skrini, ale stačí mať pár pekných a kvalitných kúskov, ktoré ti budú dokonale sedieť. Môžeš staviť napríklad na jednofarebné jednodielne plavky, nejaké dvojdielne extravagantnejšie a veľmi obľúbeným je teraz spodný diel, ktorý môžeš ľahko kombinovať s hornou časťou.

Ak hľadáš plavky s čisto vysokým pásom, prečítaj si článok Plavky s vysokým pásom sú čoraz žiadanejšie, kde nájdeš pár zaujímavých kúskov ktoré by sa ti mohli páčiť. 

Dámske plavky 2022. Celé alebo dvojdielne?

Ak si potrpíte na dokonalom opálení, určite siahnite po dvojdielnych plavkách. Ak však chcete zakryť malé nedokonalosti, jednodielne plavky sú skvelým výberom. Ideálne, ak nájdete také, ktoré vám zakryjú to čo majú ale naopak, vyzdvihnú vaše prednosti.

Celé plavky majú tiež tú výhodu, že vďaka obtiahnutejšiemu strihu vám krásne obopnú postavu, jemne vás stiahnu a vaša postava pôsobí komplexnejšie. Celkovo “urobia” taký ten štíhly dojem.

Už dávno tiež nie je pravdou, že jednodielne plavky nosia iba staršie dámy, či ženy s plnšími tvarmi. Celé plavky nájdete teraz na mladých dievčatách, ktoré síce nepotrebujú zakryť žiadne nedokonalosti, jednoducho vedia, že aj jednodielne plavky sú rovnako sexi.

Takéto plavky, môžete tiež kombinovať so šortkami, krátkymi džínsami alebo sukňou. Kľudne teda využite jednodielne plavky k nejakému letnému outfitu do mesta.

Najkrajšie dámske plavky pre leto 2023 1
Brazílske fialové plavky – 39.90€

Zvieracia potlač a farby

Tygrovaná, leopardia, zebrová alebo hadia potlač uberá stále na popularite. A leto 2022 nebude iné. Ak ich teda ešte nemáš vo svojom šatníku, je načase si nejaké vybrať.
Nemusíš sa vôbec báť, pretože aj takéto extravagantnejšie plavky dokážu vyznieť jednoducho a zaujímavo. A veľkým plus je, že vyzerajú božšky na opálenej pokožke.

Leopardia potlač, či iné zvieracie motívy nie sú obľúbené len na plavkách, ale posledné roky ich môžete vidieť v zaujímavých letných outfitoch a to pomerne často.

Tento zvierací trendy však rozdeľuje ľudí na dve skupiny. Tie, čo ho milujú a naopaok tie, čo ho neznášajú. Je to úplne v poriadku, každému sa páči niečo iné. Ak ste teda tomuto zvieraciemu trendu ešte neprišli na chuť, vôbec to nevadí.

Spodný diel plaviek s vysokým pásom

Dobre vyzerajúcim a praktickým kúskom je spodný diel plaviek s vyšším strihom. Takého plavky vám nie len že pekne zakryjú boky a spodné bruško, no spravia vám krásny tvar a vytvarujú pás.

Nejde tak už len o retro look, ale akúsi kombináciu s 90. rokmi, kedy sa nosili vykrojené plavky, čo pridávalo ich nositeľkám na sexepíle. Nie nadarmo sa hovorí, že deväťdesiatky boli hot!

Nemusíte však zvoliť práve plavky s vysokým pásom, ale kľudne si zvoľte strih, ktorý sa vám najviac páči. Obľúbené sú tiež napríklad dámske plavky 2022 s brazílskym strihom. Je to niečo medzi klasickými plavkami a tanga strihom.

Odporúčame tiež: Najnovšia kolekcia plaviek

Ak máš rada všetky dámske “beauty” tipy a novinky, prečítaj si článok Inca Collagen je 4. najobľúbenejší produkt. Dočítaš sa tu, prečo naň nedajú dopustiť známe modelky či blogerky. 

Nezabudnite, že či už si vyberiete jednoduché jednodielne plavky, alebo zvolíte zviaraciu potlač, bude záležať iba na vás, pretože sezóna 2022 je otvorená všetkým možnostiam. Ak sa neviete rozhodnúť medzi jednodielnými či dvojdielnými plavkami, môžete siahnuť po monokinách.

Vynikať budete rovnako v žiarivých farbách a neobyčajných materiálov, ale tiež v jednofarebných plavkách s tradičným viazaním. Dôležité však je, aby ste sa vy cítili pohodlne a dobre.

Pozrite si naše ďalšie typy:

Pozrite si našu celú kolekciu: Dámske plavky 2022

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.