Jesenné šaty na svadbu

Svadby v tomto období ešte stále nekončia, preto ak hľadáte dokonalé jesenné šaty na svadbu, nechajte si poradiť a vyberte si šaty na túto príležitosť práve od nás. 

Zabudnite na letnú potlač či pastelové farby. Pretože sa výber trošku zúžil, skúste sa zamerať na neutrálne,  jesenné kvety, smaragdovú zelenú, tmavo-bordovú alebo odtiene hnedej farby. 

Takéto šaty budete môcť využiť aj na inú spoločenskú či rodinnú oslavu, ktorá sa bude konať v chladnejšších dňoch. 

Všetky šaty ktoré vám ponúkneme, sú skladom a ihneď k doručeniu, preto sa nemusúte báť ak výber šiat necháte na posledný týždeň. 

Šaty na svadbu – SMARAGDOVO ZELENÁ

Smaragdová alebo tmavo-zelená farba sa dokonale hodí na jesennú svadbu. I keď je to tmavší odtieň zelenej, je to krásna a žiarivá farba, ktorá sa hodí každej žene. 

Môžete však kľudne siahnuť aj po gaštanovej farbe, tmavo-fialovej alebo bordovej. Ak máte rady bledšie odtiene, skúste skombinovať napríklad sýto-oražovú a smotanú farbu. 

Biela a oranžová farba patria dokonca medzi TOP 2 najobľúbenejšie farby jesene.

smaragdove dlhe saty
Smaragdové šaty - 95€

Šaty na svadbu – TMAVO-BORDOÁ

Táto dokonalá bordová či vínová farba je ako stvorená na jesennú svadbu. Bez ohľadu nato, pre aký typ červenej sa nakoniec rozhodnete, nezabudite na doplnky v menej nápadných farbách aby ste to s tými farbami neprehnali.

Červenej farby sa teda vôbec nemusíte báť, ak zvolíte ten správny strih. Žiadne príliš veľké odhaľovanie, ale to samozrejme platí pri akejkoľvek farbe. 

Šaty na svadbu v bordovej farbe, ktorá sa navyše koná na jeseň, sú skvelou voľbou a zaručia vám, že budete vyzerať naozaj elegantne a nadčasovo.

ELEGANTNÁ ČIERNA

Trendy a štýly obliekania svadobných hostí sa neustále menia. Jedna otázka tu však zostáva. Je čierna farba vhodná na svadbu?

Môžem si na svadbu obliecť čierne šaty? 

Táto otázka bola položená niekoľkým módnym návrhárom a všetci sa zhodli, že čierna farba je na svadbu vhodná. Nemusíte sa preto vôbec báť obliecť si šaty v čiernej farbe.

Čierna farba bola vždy považovaná za jemnú a elegantnú. Rovnako nie je až taká nápadná ako iné výrazné farby, preto nebudete budiť príliš veľkú pozornosť a naopak ju prenecháte neveste a ženíchovi.

Ako čierne šaty správne kombinovať?

Šaty v čiernej farbe si môžete kľudne obliecť aj v lete. Skúste siahnuť po zaujímavých midi šatách a doplňte ich sandálkami napríklad v žiarivej červenej či ružovej farbe. 

Ak zvolíte jednoduchšie šaty a budete mať odhalený krk, môžete k ním doladiť napríklad výrazné náušnice. Takéto čierne šaty môžete zvýrazniť aj kabelkou alebo sakom či iným doplnkom na zakrytie ramien.

TMAVO-MODRÁ alebo KRÁĽOVSKY MODRÁ

Akýkoľvek odtieň modrej farby je vhodný na jesennú svadbu. Podľa svadobných tradícií predstavuje modrá farba dokonca lásku, vernosť a dôveru.

Môžete vyberať z farieb ako „navy blue“ čiže námornícka modrá, bledo-modrá, kráľovsky-modrá, blankytná akebo modro-zelená či tyrkysová.

Modrá farba je všeobecne veľmi obľúbená na svadbách a často sa do tejto farby zladia práve družičky.

POTLAČ a HNEDÉ ODTIENE

Ak si vyberiete napríklad kvetinový vzor, siahnite po tmavších, jesenný farbách ako hnedá, oranžová, bordová ale kľudne aj po tmavo-modrej. Jarné a letné farby či žiarivé kvety na šatách tentoraz nehľadajte. 

Ak sa teda rozhodnete prísť na svadbu práve v kvetinových šatách, neurobíte vôbec krok vedľa. 

Cez ramená si prehoďte elegantnejšie pončo alebo prípadne šál, nevoľte však sako ani pelerínu, ktoré nevyzerajú k takýmto šatám až tak dobre.

Možné je si tiež obliecť kabát, ktorý dĺžkovo siaha zhruba ku kolenám. 

Pozrite si náš ďalší výber

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.