Shopping Cart

Obľúbené dámske plavky. Tu je 5 strihov!

Aké sú obľúbené dámske plavky? Keď prichádza leto, plavky sa stávajú hlavným a najdôležitejším kúskom nášho šatníka. My ženy sa neuspokojíme, pokiaľ nemáme aspoň zopár rozličných strihov.
Od jednodielnych cez monokiny až po tie, čo toho zakryjú čo najmenej. Ja osobne si veľakrát však nakúpim aj 10 druhov a nakoniec nosím 3-4 z nich. Prečo? Lebo mi nesedia tak ako by som chcela.

Je to asi najpodstatnejšie pravidlo. Aby plavky sedeli našej postave tak ako majú. Môžu byť síce z tej najdrahšej kolekcie a vysolíte za ne stovky eur, no čo z toho keď vám i tak správne nesedia. Nie ďakujem.

Keďže už nejakých “pár” letných dní máme za sebou, zistili sme pre vás, ktoré plavky sa vám páčia najviac a ktoré sú i najvyhľadávanejšie!

V článku Plavky na rok 2022 sa dočítate o najnovších trendoch, z ktorých by ste aspoň jedny mali mať vo svojom šatníku i vy! Teraz vám však prezradíme, ktoré plavky sa vám najviac páčia a sú najvyhľadávanejšie tento rok.

Prečítaj si tiež článok o kávovom peelingu MARKSCRUB, ktorý k letu jednoznačne patrí!

Jednofarebné jednodielne plavky

Aktuálna ponuka plaviek je naozaj široká. Na výber máte z rôznych strihov, farieb, tvarov. Nezabúdajte tiež na to, že už dávno neplatí to, že jednodielne plavky už vyšli z módy. Hlúposť!

Medzi obľúbené dámske plavky patria tiež jednodielne plavky. Sú trendy tak ako nikdy pred tým. I jednofarebné, dokážu vyznieť sexi a zaujímavo. Ak ste ten typ, čo má radšej extravaganciu, kľudne zvoľte nejaký asymetrický strih, alebo šnúrovanie.
I jednodielne plavky dokážu mať sexi vykrojenú spodnú časť, ak makáte na svojej “riťke” kľudne stavte na takýto kúsok. 

jednodielne damske plavky
Jednodielne oranžové plavky - 33.95€

Medzi obľúbené dámske plavky, patria aj plavky s vysokým pásom

Ak nie ste spokojná, so svojimi bokmi alebo pásom, zvoľte plavky, ktoré tieto “problémové” partie raz dva zakyjú. Budete vyzerať skvele a rovnako skvele sa budete i cítiť.
Pre takýto typ postavy je vhodnejšie zvoliť tmavšie farby (aspoň teda spodný diel). Takýto “high waist” strih dokáže opticky zoštíhliť.

Naopak, ak chcete iba lepšie vyformovať postavu a obtiahnuť boky a pás, rovnako je vhodné zvoliť tento strih plaviek. V oblasti pásu vás plavky trošku stiahnu a pekne obtiahnu i zadok.

Obľúbené dámske plavky – Trojuholníčky

Klasické trojuholníkové plavky nemusia byť vôbec nudné! Trojuholníky sú opäť dostupné v rôznych jedinečných dizajnoch a potlačí.

Trojuholníkové plavky bez výstuže sú dokonca tými najpohodlnejšími plavkami aké existujú. Vhodné sú hlavne pre menšie prsia, super ich vytvarujú.. v prípade väčších pŕs je tu riziko, že občas môžu ukázať i to, čo nemajú.

Veľký vplyv má tiež exotická Južná Amerika, ale aj Maroko. Práve africké vzory a potlače na plavkách pútajú pozornosť svojimi netradičnými, fashion strihmi.

Extravagancia a potlač

V tomto roku sa určite oplatí investovať do plaviek nezvyčajného strihu a potlači. I keď sa jednoduché plavky stále nosia, výrazné sú pre tie z vás, ktoré majú radi trošku extravagancie, radi experimentujú a majú radi pozornosť.

V plavkách nápaditého strihu a potlači sa za vami bude každý otáčať a obdivovať vás. Ak nechcete z davu až tak vytŕčať, pokojne zvoľte plavky, ktoré majú výraznú iba jednu časť.

Momentálne si už môžete vyberať z tisícky rôznych plaviek. V tomto roku “fičia” plavky s opaskom, výrazne vykrojená spodná časť, alebo môžete odhaliť i bruško. 

Brazilky – spodný diel

Veľmi vyhľadávaným kúskom sú brazilky spodný diel plaviek ktorý strihom pripomína tanga. Najlepšie na tom je to, že sú dostupné v rozličných farebných prevedeniach a preto ich môžete kombinovať naozaj s hociktorým vrchným dielom.
Tento spodný diel patrí medzi veľmi obľúbené dámske plavky.