Top plavky na rok 2023

Opasok ako súčasť plaviek

Aké budú plavky na rok 2022 a 2023? Ak ste si mysleli, že opasok môže vyzerať dobre iba s džínsami či v kombinácii so šatami, tak ste sa veľmi mýlili!
Opasok ako súčasť plaviek bude trendy nie len v tomto roku, ale dokonca i v roku 2022! Celkovo sa opasky či už klasické kožené alebo najnovšie tie hrubé opasky na šnúrovanie dostali do popredia. Kombinujú sa s rôznymi outfitmi či štýlmi a naozaj vyzerajú veľmi dobre!

Ak si opasok na plavkách neviete predstaviť, my vám ukážeme pár kúskov ktoré ozaj stoja zato!

damske plavky mk
Michael Kors plavky - 159.90€

Zaujímavá potlač s ovocím alebo kvietkami

Veľmi obľúbená potlač, ktorá sa dostala na toľko množstva oblečenia, tak prečo nie i na plavky? Potlač s ovocím či kvietinami vyzerá naozaj pekne, zaujímavo a môže si ho dovoliť každá jedna z nás! Takáto potlač vyzerá naozaj žensky a milo. Vyber si i ty takýto kúsok ktorý bude originálny!

Plavky na rok 2022 – Zamat

Zamatové prevedenie bolo a ešte stále aj je veľkým trendom začiatkom roku 2018. Zamatové bundičky, blúzky a dokonca i zamatové kabelky vyhľadáva čoraz viac ľudí.
Mne osobne zamat nikdy nič nehovoril, zamatovým šatám či tričkám som sa dokonca vyhýbala. A teraz? Všetko je úplne ale úplne naopak!

Prečo by teda nemohli byť i zamatové plavky na rok 2022 trendy? Je to niečo iné, novšie a to je iba dobre. Ak máte teda rady zamat, tak určite by vám v šatníku nemali chýbať i zamatové plavky!

A čo hovoríte na štrikované plavky? Ak si ich neviete predstaviť, prečítajte si článok Medzi aktuálne trendy patria aj štrikované plavky!

Asymetrické ramienka a tvary

Asymetrické rukávy, kvetinové aplikácie a dekorácie na jednej strane ramienka alebo i obidvoch, sú zaujímavými detailmi, ktoré uvidíte v tomto a aj budúcom roku.

Ako som už spomínala v článku Plavky na rok 2022, a v ktorom sa môžete dočítať o najnovšom trende, ktorý je veľmi podobný týmto zaujímavým ramienkam. Trošku dlhšie rukávy, či “off shoulder” rukávy sú naozaj najnovším trendom!

Nesmrteľné bodky

Stav na nesmrteľné bodky! Pretože bodky tu vždy boli a aj budú! Svedčia každej postave a sú rozkošné a ženské! Štíhle postavy si môžu bodky dovoliť v podstate akékoľvek – farebné, výrazné, veľké či drobné. Dámy s plnšou postavou by mali siahnuť po menších bodkách na tmavom základe.

Skvele zahrá klasika v štýle black&white. Čierny základ posiaty bielymi bodkami Vám dodá zoštíhľujúci efekt.
Prečo teda neskúsiť i bodkované plavky na rok 2022? Alebo sa neviete rozhodnúť či pásiky, kvietky alebo bodky? Vôbec sa nemusíte báť a skombinujte to dokopy!

“Horúce” odtiene

Od jemnučkej ružovej až po svetlú a horúcu oranžovú! Plavky v týchto horúcich odtieňoch na vás budú žiariť. I jednodielne jednofarebné plavky nemusia byť vôbec nudné a dokážu upútať rovnako veľkú pozornosť ako aj viac odhaľujúce plavky.

Vyberte si plavky, ktoré vám dodajú sebavedomie a tú správnu dávku ženskosti.

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.