DOPRAVA ZDARMA NAD 70€
Zaplať svoju objednávku kartou a dostaneš ZĽAVU 7%
Vráť alebo vymeň tovar do 14 dní!
damske plavky 2018

Plavky na rok 2018, ktoré musia byť v tvojom šatníku!

Len preto, že tu máme zimu, neznamená to, že sa nemôžeme tešiť na najnovšie trendy plaviek ktoré budú fičať toto leto. Ako budú vyzerať plavky na rok 2018?
Najlepší čas pre sledovanie a nakupovanie tých správnych plaviek je práve teraz!
Nie je nič lepšie, ako nájsť nejaké krásne plavky, ktoré vás potešia a nebudete sa vedieť dočkať kedy ich budete mocť nosiť.
Doprajte si štýlový a sexi nový kúsok, v ktorom zažiarite na najbližšej dovolenke!

plavky 2018

Jednodielne plavky 2018

Ešte pred nejakým časom, boli jednodielne plavky iba pre deti a naše babičky, no tie dni sú ďaleko za nami. Už niekoľko rokov prichádzajú módni návrhári s úžasnými jednodielnymi plavkami, ktoré môžu byť sexy rovnako ako bikiny.

 

Mnohé štýly plaviek pre rok 2018 sú hlavne plné sexi výstrihov, okrúhlych výstrihom v oblasti brucha, plavky s rôznymi výrezmi, aplikáciami a najnovšie dokonca plavky s dlhými rukávmi alebo zipsom v prednej časti.

Zaujímavý strih a sexi výrezy

Rôzne sexi výrezy nie sú trendy len pre jednodielne plavky. Plavky na rok 2018 budú preto zvýraznené všetkým možným čo si len viete predstaviť. Od lomítok a dier, geometrických tvarov, nápisov a aplikácií. Samozejme, nesmie chýbať výstrih či už v prednej alebo zadnej časti, pretože plavky sú skvelým kúskom na predvádzamie svojho štýlu či v kusu.

Dvojdielne plavky s vysokým spodným dielom

Je čas, vrátiť sa späť do 50.rokov, kedy boli tieto plavky číslom jedna a tieto časy sa vrátili! Ukázať menej môže byť rovnako sexy ako niektoré z viac škandalóznych plaviek.

Tento štýl plaviek je neuveriteľne lichotivý pre všetky tvary a veľkosti. Dodáva ženám tú správnu ženskosť a sebavedomie.
Navyše, retro-inšpirované kúsky sú obrovským trendom roku 2018!

Dvojdielne Plavky s vysokým pásom možno nie sú úplne praktické pri opaľovaní, ale sú neskutočne trendy na rok 2018 a plus sú naozaj sexi!

Trendy potlač

Je na čase byť trošku odvážnejšia a to v nosení plaviek s rôznou potlačou!

Plavky s potlačou budú v roku 2018 tým správnym kúskom ktorý by každá žena mala mať vo svojom šatníku.
Od jednoduchých prúžkov až po divoké zvieracie vzory alebo potlače s tvárami ľudí sú jednoznačnou nevyhnutnosťou pre nadchádzajúcu sezónu.
Avšak, ak tieto potlače naozaj nie sú tým správnym pre vás, môžete ich vymeniť za jednoduché farebné plavky, ktoré budú tiež trendy v roku 2018.

Menej je viac

Jeden z najoriginálnejších trendov plaviek pre rok 2018 je pridanie o pár centimetrov viac látky. Čo to znamená?

Plavky, ktoré sú niečím zaujímavejšie a iné. Doplnené všetkými druhmi dlhých rukávov a vysokých „rolákov“. Zatiaľ čo tento trend sa môže zdať nepraktický pre ženy, ktoré chcú mať opálený každý kúsok na tele, no štýl, ktorý tieto plavky ponúkajú, určite neodmietne ani jedna z vás!

Toto sú tie správne kúsky ktoré budú patriť medzi tie najpopulárnejšie v roku 2018, a určite by ste si ich nemali nechať ujsť.

Komenty

10% Zľava
Žiadna výhra
Nabudúce
Skoro!
10% Zľava
15% Zľava
Žiadna výhra
50% Zľava
Skoro!
10% Zľava
Žiadna výhra
Zadarmo poštovné
Získajte svoju šancu získať zľavu!
Zadaj svoju e-mailovú adresu a otoč koleso. To je tvoja šanca vyhrať úžasné zľavy!
Happy Woman pravidlá:
  • Jedna hra na jedného používateľa
  • Podvodníci budú diskvalifikovaní