Shopping Cart

Je čas vybrať si krátke šaty na leto!

Konečne sú tu teplejšie dni. A aj keď leto zatiaľ neprišlo, horúčavy nás prepadnú ani sa nenazdáme. Buďte preto pripravená! Zaobstarajte si tie najkrajšie krátke šaty na leto, v ktorých budete vyzerať dokonale a na slnečné dni budete perfektne pripravená. Aké kúsky by vám toto leto v šatníku určite nemali chýbať?

Musthave krátke šaty na leto

Možno už niektoré z nasledujúcich letných kúskov v šatníku máte. A ak nie, je ten správny čas si ich zaobstarať. Prinášame vám zoznam krátkych šiat na leto, ktoré z vás toto leto spravia štýlovú dámu.

Plážové/na plavky

Takéto krátke šaty na leto sú absolútnou nutnosťou. Či už sa chystáte tráviť horúce dni pri mori alebo na kúpalisku. A aké by mali byť? V prvom rade, samozrejme, krátke. Chcete predsa ukázať svoje opálené nohy. Vyberajte si šaty z ľahkého a vzdušného materiálu, prípadne dierkované šaty. Nebude vám v nich príliš teplo a drink v plážovom bare si užijete dokonale nahodená.

Dievčenské a roztomilé

Ukážte svoju hravosť a romantickú dušu. Veď práve leto je ideálne obdobie na takéto „úlety“. Výber roztomilých krátkych šiat na leto je len na vás. Staviť môžete na volániky, čipku, zábavnú potlač alebo vzor.

Doplňte si svoj outfit i zaujímavými drevenými alebo ratanovými kabelkami na leto! TOP 6 kabeliek nájdete v článku Kabelky na leto, ktoré musíš mať!

Krátke šaty na leto s kvetinovým vzorom

Kvetinový vzor je trendy už niekoľko sezón. A zrejme to tak nejakú sezónu ešte ostane. Okrem toho, ak si zvolíte správny strih, kvetinové krátke šaty môžete v lete využiť hneď pri niekoľkých príležitostiach. Na záhradnej párty, na večernej akcii v meste, ale aj na svadbe.

Rady sa nechávate inšpirovať? Potom si prečítajte článok 11 Tipov a 53 inšpirácií na leto 2021. 

Trblietavé a sexi

Leto je čas nekonečných párty a večierkov! Tiež si ich rada užívate? V tom prípade určite potrebujete perfektný outfit. Stavte na sexi trblietavé šaty, v ktorých budete na každej párty neprehliadnuteľná.

Elegantné krátke šaty na leto

Takzvané „malé čierne“ určite využijete aj v lete. Sú to univerzálne šaty, ktoré si môžete obliecť tak na rodinnú oslavu, ako aj na pracovné stretnutie, či večierok. Malé čierne však nemusia byť nudné! Ak sú obtiahnuté a dokonale obopínajú postavu, sú kombinované s čipkou, prípadne majú odhalené ramená, nudne v nich určite nebudete vyzerať.

S týmito šatami budete na letné dni, čo sa týka vášho šatníka, perfektne vybavená. A viete, čo je najlepšie? Všetky tieto kúsky máme pre vás v ponuke za výborné ceny.

10% Zľava
Žiadna výhra
Nabudúce
Skoro!
10% Zľava
15% Zľava
Žiadna výhra
50% Zľava
Skoro!
5% Zľava
Žiadna výhra
Zadarmo poštovné
Získajte svoju šancu získať zľavu!
Zadaj svoju e-mailovú adresu a otoč koleso. To je tvoja šanca vyhrať úžasné zľavy!
Happy Woman pravidlá:
  • Jedna hra na jedného používateľa
  • Podvodníci budú diskvalifikovaní