kabelky na leto pre zeny

Kabelky na leto, ktoré musíš mať doma ešte dnes!

Letná sezóna práve odštartovala, a s ňou prichádzajú i najnovšie letné kúsky. Kabelky! Tí, čo chodíte do školy, vnímate tieto mesiace asi ešte intenzívnejšie, a viac si to i užívate.
Pre mnohých začalo práve teraz obdobie dovoleniek, vyvaľovaní sa na pláži a všetky skrine sa pomaly napĺňajú iba letnými kúskami.
Konkrétne pre mňa leto už nemá rovnaký účinok ako kedysi, ale je tu jedna vec, na ktorú sa vždy teším najviac! A to sú farebné doplnky a topánky!
Tento článok vám prezradí, ktoré kúsky kabeliek budú “NUMBER ONE” toto leto!

Ak ste si mysleli, že je čas aby sa tkané tašky dali do archívu, mysleli ste si veľmi zle! Tradičné kôšové tašky alebo “rafia totes” farebné tkané tašky sú oficiálne späť!
Dobrou správou však je, že letné trendy sú oveľa demokratickejšie a hravé; tkaný košík, taška za 20 eur bude vyzerať tak elegantne ako niečo, čo by mohlo stáť pár stoviek.
Vyzdvihnite svoj dokonalý letný outfit tou správnou kabelkou a doplnkami. Ratanové kabelky sú tou správnou cestou k prechodu na novú sezónu, či už je to pekná malá okrúhla taška, väčšia plážová taška alebo štýlová sieťovaná taška, tieto kabelky môžu byť kotvou pre váš nový a vylepšený vzhľad v teplom počasí.

Miluješ telové mlieka a voňavé peelingy? Tak potom si tiež prečítaj článok PREČO všetci tak milujú MARKSCRUB?

Tu sú 4 najzaujímavejšie kabelky tohto leta, ktoré budú IN:

Drevená kabeka do ruky

Táto skvelá ľahunká kabelka patrí medzi top túto sezónu. Krásne drevené prevedenie urobí i z jednoduchého outfitu zaujímavý a výnimočný! Určite pritiahne i veľký záujem ľudí.
Kabelku môžete zladiť k plavkám a využiť ju ako perfektný kúsok na pláž. Rovnako sa táto kabelka hodí ku každému letnému outfitu.

plazova kabelka 2018Drevená kabelka do ruky 2018 – €40.90

Väčšia plážová slamenná taška

Tieto väčšie otvorené plážové kabelky sú vám asi známe, keďže tu už nejakú dobu sú a sú takou tou klasikou. Tiež sú veľmi praktické hlavne na pláž či do mesta pretože sa do nich zmestí veľa užitočných vecí.
Dobré je tiež dodať, že týmto slameným taškám, slnko neublíži, naopak absolútne nevhodný je zasa lesklý plast, ktorý sa rozhorúči už po pár minútach na priamom slnku. Plastové tašky sa navyše ľahko poškodia vplyvom slnka.

plazová vacsia taskaStraw bucket bag – £12

Ratanová okrúhla crossbody kabelka

Túto sezónu budú veľmi populárne guľaté prútené kabelky, ktoré sa budú hodiť k ležérnemu ale i elegantnému outfitu.  Ak však hľadáte niečo viac bláznivejšie alebo výraznejšie, môžete tiež siahnuť po kabelke, ktorá svojím tvarom pripomína kozmetický kufrík či kraba.
My vám ponúkame menšiu letnú kabelku, ktorá upúta nielen svojím okrúhlym tvarom ale i ľahkosťou. Vďaka náročnej ručnej výrobe je každá ratanka originál! Opäť kúsok ktorý zladíte i s džínsami a vysokými sandálkami.

ratanova damska kabelkaRatanová dámska kabelka na leto 2018 – €35.50

Menšia kabelka okolo pásu

Kabelky okolo pásu sú neodlúčiteľnou súčasťou outfitov tohto roku! Okrem toho, že sú štýlové sú i mega praktické. Môžete ich kombinovať s džínsami, šatami a dokonca i v zime s kabátom. Je to skvelý kúsok, ktorý sa hodí na festivaly či do mesta na nakupovanie.
Kabeliek tohto typu je čoraz viac a niektoré z nich vyzerajú naozaj luxusne.

Red dragon chain belted bum bag – £15

Mohlo by ťa zaujímať