Shopping Cart

5 dôvodov, prečo kupovať kožené kabelky. A poradíme, kde!

Tiež cítite tú obrovskú eufóriu, keď si kupujete novú kabelku? Určite áno. Ako každá žena, ktorá má doma plný šatník kabeliek, topánok, doplnkov a všetkého krásneho, čo nám robí radosť.
Ak ale chcete mať z kabeliek ešte väčšiu radosť, ktorá potrvá omnoho dlhšie, stavte nielen na vzhľad, ale aj na kvalitu! Riešením sú kožené kabelky, ktoré vám vydržia roky. A vaša zbierka kabeliek sa tak bude len a len rozširovať.

Kvalita nie je jediný dôvod

1. Trvácnosť. Ak ste skutočná milovníčka a kabelka je pre vás klenot a cenný kúsok do zbierky, určite oceníte, že kožené kabelky sú naozaj trvácne. Žiadny iný materiál, z ktorého sa kabelky vyrábajú, jednoducho nevydrží tak dlho ako koža! To teda znamená, že s koženou kabelkou sa určite nebudete musieť rozlúčiť po jednej – dvoch sezónach. Budete ju mať dlhé roky.

2. Nadčasovosť. Keď už hovoríme o materiáloch, aj v tomto prípade platí, že žiadny iný nie je tak nadčasový, ako práve koža. Veď si len spomeňte. V jednej sezóne sú populárne plátenné kabelky, v druhej zas priehľadné plastové, v ďalšej drevené… No kožené kabelky sú in neustále. A vždy aj budú.

hneda kozena kabelka
Kožená kabelka DKNY - 259.90€

3. Zodpovednosť k životnému prostrediu. Koža je prírodný materiál a pri jej výrobe sa nepoužíva žiadna chémia. Kožené kabelky sú biologicky odbúrateľné neznečisťujú životné prostredie. V dnešnej dobe, kedy je móda skôr o kvantite ako o kvalite, je koža ideálny spôsob, ako prispieť k ochrane životného prostredia.

4. Odolnosť. Koža je mimoriadne odolná voči oderom. Čo sa často s nekvalitnými kabelkami stáva. Veď to iste poznáte. Hodíte kabelku do šatníka, nešetrne ju odložíte v práci pod pracovný stôl, či v bare na zem… Stačí pár krát a je po nej! To sa vám s koženou kabelkou iste nestane.

5. Krása. Stačí jeden pohľad a do koženej kabelky sa proste zamilujete. Spracovaním, kvalitou a dizajnom, sú kožené kabelky neporovnateľné s tými zo syntetickým materiálov. Je to jednoducho láska na celý život!

Kde kúpite kvalitné kožené kabelky?

Niektoré kabelky vyzerajú kvalitne, „tvária sa“ luxusne a luxusná je aj ich cena. No po určitej dobe používania zistíte, že je to úplne inak. Preto si kožené kabelky vždy kupujte len u overených predajcov s pozitívnymi recenziami, ktorí naozaj ponúkajú kvalitu! Také kabelky nájdete napríklad tu. A ako inak, krásne kabelky za perfektné ceny nájdete aj u nás.