Kabelky Karl Lagerfeld za najlepšie ceny. Musíte ich mať!

Karl Lagerfeld kabelky? Zrejme každá žena miluje kabelky. A nikdy ich nemá dosť! Kupujeme si rôzne typy kabeliek, v rozličných farbách a dizajnoch. Veď predsa ku každému outfitu je treba doladiť aj kabelku.
Je pravda, že dnes už peknú kabelku kúpite aj za desať eur. No ako dlho vydrží a za aký čas už nebude v móde?
Zrejme sa zničí po pár použitiach a po niekoľkých mesiacoch bude absolútne out.

Preto by každá žena mala vlastniť aspoň jednu kabelku dizajnérskej značky, ktorá je kvalitná a tak skoro z módy jednoznačne nevyjde.

Prečo sú práve kabelky Karl Lagerfeld dobrou voľbou? 

  1. Kabelka Karl Lagerfeld môže byť vaša za naozaj vynikajúcu cenu

Niet pochýb o tom, že Karl Lagerfeld je jedným z najuznávanejších svetových módnych návrhárov. V módnom svete sa pohybuje už desaťročia a ako návrhár spolupracoval so svetoznámymi značkami Chanel, Chloé, či Fendi.

Možno by ste čakali, že kabelky z jeho dielne budú pre „obyčajnú“ ženu neprístupné a ich cena sa šplhá mimoriadne vysoko. Omyl. Nádherné Karl Lagerfeld kabelky môžete vlastniť aj vy. Povieme to takto. Stačí, ak si nekúpite 3-4 nekvalitné kabelky, ale radšej investujete do jednej kabelky Karl Lagerfeld.

karl lagerfeld kabelka
Kožená kabelka - 279.90€
  1. Karl Lagerfel kabelky sú veľmi kvalitné

Prvotriedne materiály vysokej kvality, starostlivo vytvárané návrhy, dokonale prepracované detaily a ikonické K ako ochranná známka na každej kabelke značky Karl Lagerfeld. Môžete si byť isté, že túto kabelku po jednej sezóne určite nevyhodíte. Vďaka kvalite sa k nej budete s radosťou vracať a nosiť ju po celé roky.

  1. Ste štýlová? Potom musíte mať Karl Lagerfeld – kabelky

Samotný Karl je bezpochyby naozaj štýlový muž. Charakteristické sú preňho najmä tmavé okuliare, kožené rukavice a dlhé vlasy stiahnuté do chvosta. Je originálny a iný! Presne tak, ako jeho tvorba. Chcete vlastniť kabelku, ktorú nebude mať každá žena? Ktorá je originálna, štýlová a zaujímavá? Určite teda viete, po ktorej značke by ste mali siahnuť.

  1. Ak je pre vás dôležitý nadčasový dizajn

Aj keď sú Karl Lagerfeld kabelky takpovediac iné a veľmi originálne, vynikajú zároveň nadčasovým dizajnom. V tejto kolekcii nájdete aj tradičnejšie kúsky, ako napríklad klasické čierne kožené kabelky, ktoré sa hodia skutočne ku každému outfitu.

Zaujali ťa tieto kvalitné kabelky? Vyber si teda z veľkého množstva druhov a farieb za najlepšie ceny! 

  1. Sú to naozaj originálne kúsky!

Nielen kabelky, ale celá kolekcia oblečenia, doplnkov a topánok od Karla Lagerfelda, je naozaj originálna. Ak ste skutočná módna maniačka, potom jeho kúsky spoznáte na prvý pohľad. Sú kombináciou nadčasovej klasiky a moderného nezameniteľného štýlu.

To, aká je jeho móda, zrejme najlepšie vystihuje jeden z jeho známych výrokov: „Nemám rád štandardizovanú krásu – bez zvláštností žiadna krása nie je“. Presne také sú aj jeho kabelky. Originálne, dizajnové, občas výstredné a tak trochu zvláštne. No v každom prípade naozaj krásne!

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.