DOPRAVA ZDARMA NAD 70€
Zaplať svoju objednávku kartou a dostaneš ZĽAVU 7%
Vráť alebo vymeň tovar do 14 dní!
karl lagerfeld kabelky

Kabelky Karl Lagerfeld za najlepšie ceny. Musíte ich mať!

Zrejme každá žena miluje kabelky. A nikdy ich nemá dosť! Kupujeme si rôzne typy kabeliek, v rozličných farbách a dizajnoch. Veď predsa ku každému outfitu je treba doladiť aj kabelku.
Je pravda, že dnes už peknú kabelku kúpite aj za desať eur. No ako dlho vydrží a za aký čas už nebude v móde?
Zrejme sa zničí po pár použitiach a po niekoľkých mesiacoch bude absolútne out.

Preto by každá žena mala vlastniť aspoň jednu kabelku dizajnérskej značky, ktorá je kvalitná a tak skoro z módy jednoznačne nevyjde.

Prečo sú práve kabelky Karl Lagerfeld dobrou voľbou? Aj z týchto dôvodov.

  1. Kabelka Karl Lagerfeld môže byť vaša za naozaj vynikajúcu cenu

Niet pochýb o tom, že Karl Lagerfeld je jedným z najuznávanejších svetových módnych návrhárov. V módnom svete sa pohybuje už desaťročia a ako návrhár spolupracoval so svetoznámymi značkami Chanel, Chloé, či Fendi.

Možno by ste čakali, že kabelky z jeho dielne budú pre „obyčajnú“ ženu neprístupné a ich cena sa šplhá mimoriadne vysoko. Omyl. Nádherné Karl Lagerfeld kabelky môžete vlastniť aj vy. Povieme to takto. Stačí, ak si nekúpite 3-4 nekvalitné kabelky, ale radšej investujete do jednej kabelky Karl Lagerfeld.

  1. Karl Lagerfel kabelky sú veľmi kvalitné

Prvotriedne materiály vysokej kvality, starostlivo vytvárané návrhy, dokonale prepracované detaily a ikonické K ako ochranná známka na každej kabelke značky Karl Lagerfeld. Môžete si byť isté, že túto kabelku po jednej sezóne určite nevyhodíte. Vďaka kvalite sa k nej budete s radosťou vracať a nosiť ju po celé roky.

  1. Ste štýlová? Potom musíte mať Karl Lagerfeld – kabelky

Samotný Karl je bezpochyby naozaj štýlový muž. Charakteristické sú preňho najmä tmavé okuliare, kožené rukavice a dlhé vlasy stiahnuté do chvosta. Je originálny a iný! Presne tak, ako jeho tvorba. Chcete vlastniť kabelku, ktorú nebude mať každá žena? Ktorá je originálna, štýlová a zaujímavá? Určite teda viete, po ktorej značke by ste mali siahnuť.

  1. Ak je pre vás dôležitý nadčasový dizajn, Karl Lagerfeld kabelky sú perfektnou voľbou

Aj keď sú Karl Lagerfeld kabelky takpovediac iné a veľmi originálne, vynikajú zároveň nadčasovým dizajnom. V tejto kolekcii nájdete aj tradičnejšie kúsky, ako napríklad klasické čierne kožené kabelky, ktoré sa hodia skutočne ku každému outfitu.

Zaujali ťa tieto kvalitné kabelky? Vyber si teda z veľkého množstva druhov a farieb za najlepšie ceny! 

  1. Sú to naozaj originálne kúsky!

Nielen kabelky, ale celá kolekcia oblečenia, doplnkov a topánok od Karla Lagerfelda, je naozaj originálna. Ak ste skutočná módna maniačka, potom jeho kúsky spoznáte na prvý pohľad. Sú kombináciou nadčasovej klasiky a moderného nezameniteľného štýlu.

 

To, aká je jeho móda, zrejme najlepšie vystihuje jeden z jeho známych výrokov: „Nemám rád štandardizovanú krásu – bez zvláštností žiadna krása nie je“. Presne také sú aj jeho kabelky. Originálne, dizajnové, občas výstredné a tak trochu zvláštne. No v každom prípade naozaj krásne!

Komenty

10% Zľava
Žiadna výhra
Nabudúce
Skoro!
10% Zľava
15% Zľava
Žiadna výhra
50% Zľava
Skoro!
10% Zľava
Žiadna výhra
Zadarmo poštovné
Získajte svoju šancu získať zľavu!
Zadaj svoju e-mailovú adresu a otoč koleso. To je tvoja šanca vyhrať úžasné zľavy!
Happy Woman pravidlá:
  • Jedna hra na jedného používateľa
  • Podvodníci budú diskvalifikovaní