Kabelky na leto, ktoré musíš mať doma ešte dnes!

Letná sezóna práve odštartovala, a s ňou prichádzajú i najnovšie kabelky na leto 2021!  Tí, čo chodíte do školy, vnímate tieto mesiace asi ešte intenzívnejšie, a viac si to i užívate.
Pre mnohých začalo práve teraz obdobie dovoleniek, vyvaľovaní sa na pláži a všetky skrine sa pomaly napĺňajú iba letnými kúskami.

Konkrétne pre mňa leto už nemá rovnaký účinok ako kedysi, ale je tu jedna vec, na ktorú sa vždy teším najviac! A to sú farebné doplnky a topánky!
Tento článok vám prezradí, ktoré kúsky kabeliek budú “NUMBER ONE” toto leto!

Ak ste si mysleli, že je čas aby sa tkané tašky dali do archívu, mysleli ste si veľmi zle! Tradičné kôšové tašky alebo “rafia totes” farebné tkané tašky sú oficiálne späť!
Dobrou správou však je, že letné trendy sú oveľa demokratickejšie a hravé; tkaný košík, taška za 20 eur bude vyzerať tak elegantne ako niečo, čo by mohlo stáť pár stoviek.

Vyzdvihnite svoj dokonalý letný outfit tou správnou kabelkou a doplnkami. Ratanové kabelky na leto sú tou správnou cestou k prechodu na novú sezónu, či už je to pekná malá okrúhla taška, väčšia plážová taška alebo štýlová sieťovaná taška, tieto kabelky môžu byť kotvou pre váš nový a vylepšený vzhľad v teplom počasí.

Miluješ telové mlieka a voňavé peelingy? Tak potom si tiež prečítaj článok PREČO všetci tak milujú MARKSCRUB?

Toto sú 4 najzaujímavejšie kabelky na leto 2022!

Drevená kabeka do ruky

Táto skvelá ľahunká kabelka patrí medzi top kabelky na leto. Krásne drevené prevedenie urobí i z jednoduchého outfitu zaujímavý a výnimočný! Určite pritiahne i veľký záujem ľudí.
Kabelku môžete zladiť k plavkám a využiť ju ako perfektný kúsok na pláž. Rovnako sa táto kabelka hodí ku každému letnému outfitu.

kabelky na leto
Béžová crossbody kabelka - 39.95€

Väčšia plážová slamenná taška

Tieto väčšie otvorené plážové kabelky na leto sú vám asi známe, keďže tu už
nejakú dobu sú a sú takou tou klasikou. Tiež sú veľmi praktické hlavne na pláž či do mesta pretože sa do nich zmestí veľa užitočných vecí.

Dobré je tiež dodať, že týmto slameným taškám, slnko neublíži, naopak absolútne nevhodný je zasa lesklý plast, ktorý sa rozhorúči už po pár minútach na priamom slnku. Plastové tašky sa navyše ľahko poškodia vplyvom slnka.

Menšie prútené kabelky

Túto sezónu budú veľmi populárne prútené kabelky, ktoré sa budú hodiť k ležérnemu ale i elegantnému outfitu.  Ak však hľadáte niečo viac bláznivejšie alebo výraznejšie, môžete tiež siahnuť po kabelke, ktorá svojím tvarom pripomína kozmetický kufrík či kraba.

My vám ponúkame menšiu letnú kabelku, ktorá upúta nielen svojím zaujímavým tvarom ale i ľahkosťou. Vďaka náročnej ručnej výrobe je každá táto kabelka originál! Opäť kúsok ktorý zladíte i s džínsami a vysokými sandálkami.

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.