Shopping Cart

Milujete crossbody kabelky? Vyberte si pre seba tú NAJ!

Crossbody kabelky sú bezpochyby tie najtrendovejšie a najobľúbenejšie kabelky posledných rokov. Nosíte ich aj vy? Potom určite viete, aké sú skvelé! A ak ešte crossbody kabelku nemáte, my vám povieme, prečo by ste si ju určite mali zaobstarať.

Prečo sú crossbody kabelky tie naj?

Keď si kupujete kabelku, určite od nej očakávate, že bude pekná, pohodlná a praktická. To všetko crossbody kabelky spĺňajú. A ešte oveľa viac. Čo robí z crossbody kabeliek tie najlepšie kabelky, aké môžete mať?

Môžete ich nosiť na viacero spôsobov

Pre crossbody kabelku je charakteristické dlhé pútko, ktoré umožňuje nosiť ju krížom cez telo. Odtiaľ aj názov crossbody, teda „krížom cez telo“. Ak si však zmyslíte, popruh si môžete veľmi jednoducho skrátiť a nosiť kabelku klasickým spôsobom.

Viaceré typy croossbody kabeliek tiež umožňujú dlhý popruh odopnúť. Ak to urobíte, získate kabelku do ruky, takzvanú „clutch“. To znamená, že jedinú kabelku dokážete upravovať podľa vlastných predstáv a aktuálnej nálady.

damska znackova kabelka
Guess Jeans kabelka - 99.90€

Sú veľmi praktické a pohodlné

Crossbody kabelky sú spravidla veľké „tak akurát“. To znamená, že sa vám do nich zmestí všetko to, čo každá žena potrebuje mať vždy poruke. Peňaženka, smartfón, doklady, nejaká tá nevyhnutná drobná kozmetika, prípadne aj menší diár.

Keďže máte kabelku prevesenú krížom cez telo, nemusíte ju držať v ruke. To je veľmi praktické napríklad vtedy, keď si crossbody kabelku vezmete na koncert alebo letný festival. Nič vám nebráni v tanci a všetky dôležité veci máte bezpečne na svojom tele.

Crossbody kabelky zladíte k čomukoľvek

Do práce, do divadla, na diskotéku alebo na prechádzku mestom. Nech už idete kamkoľvek a obliekate si akýkoľvek outfit, crossbody kabelku k nemu zaručene dokážete zladiť.

Sú moderné

Crossbody kabelky sú jednoducho trendy. Tu nie je o čom hovoriť. Ak chcete byť trendy aj vy, určite musíte aspoň jednu mať. Ak napríklad ešte nevlastníte “ratanku”, ktorá bude štýlovým kúskom v outfitoch i tento rok, v našom článku Kabelky na leto, ktoré musíš mať doma ešte dnes! ti prezradíme kde kúpiš tie najzaujímavejšie.

Tie najkrajšie kúsky nájdete aj u nás

Stačí si len vybrať typ crossbody kabelky, ktorý vám sadne najviac. Dávate prednosť elegancii a hľadáte crossbody kabelku, ktorú môžete nosiť aj na spoločenské príležitosti? Potom určite siahnite po dizajnérskych kúskoch s kovovými remienkami.

Pre voľné chvíle máme ratanové crossbody kabelky, ktoré sa stanú vašimi vernými spoločníčkami počas letných dní. Alebo sa považujete za extravagantnú ženu, ktorá dáva prednosť originálnym a zaujímavým kúskom? Aj v tomto prípade si u nás určite vyberiete. Jednoducho, máme crossbody kabelky pre každú ženu!