Shopping Cart

Vyberte si kvalitnú koženú kabelku od značky Michael Kors

Bez preháňania môžeme tvrdiť, že Michael Kors kabelky patria k tým najpopulárnejším. Nosia ich mladé študentky, ale aj decentné dámy vo vyššom veku. A to preto, že kabelky Michael Kors sa hodia skutočne každej žene. Čo je na nich také „mega“ a prečo si ich iste zamilujete aj vy?

Michael Kors kabelky sú…

… jednoducho úžasné. Ak by sme to mali skrátiť, povedali by sme to asi práve takto. No vy o nich určite chcete vedieť viac. Prezradíme vám teda, prečo sú vlastne Michael Kors kabelky také úžasné.

1. Sú kožené.

 Michael Kors kabelky sú vyrábané výlučne z pravej kože. Jedinou výnimkou sú tie modely, ktoré sú celé potlačené logom MK. Určite sama uznáte, že kožená kabelka sa s tou z umelých materiálov nedá porovnať.
Vydrží omnoho dlhšie, je pevnejšia, kvalitnejšia a najmä krajšia! Presne také sú všetky Michael Kors kabelky.

2. Sú veľmi precízne ušité. 

To, že ide o kvalitu, poznáte už na prvý pohľad. Nikde žiadne trčiace nitky, žiadne krivé prešívanie, žiadne problémy so zipsom. Michael Kors kabelky sú proste dokonalé.

3. Michael Kors dbá na detaily. 

Ak už budete držať svoju kabelku Michael Kors v ruke, čo si určite všimnete, sú krásne detaily. Kvalitné kovové logá, ktoré zdobia kabelku, názov značky vyrazený na každom bežci zipsu, vnútorné vrecká obtiahnuté koženými pásikmi…

To všetko sú drobné detaily, ktoré vás však určite potešia. A robia z týchto kabeliek naozaj nezameniteľné a originálne kúsky.

michael kors kabelka
Béžová kabelka MK - 349.90€

4. Sú krásne. 

Tu naozaj nie je čo dodať. Kvalitné materiály, precízne spracovanie, dokonalé strihy, nádherné farby… táto kombinácia robí z kabeliek Michael Kors skutočne krásne kúsky, ktoré si zamiluje každá žena.

5. Dajú sa jednoducho zladiť.

Michael Kors kabelky zladíte ku každému outfitu. Či už sa rozhodnete pre elegantný alebo športový štýl. Sú totiž spravidla veľmi jednoduché a jednofarebné.

Napriek svojej jednoduchosti však dokážu upútať a určite pritiahnu všetky pohľady.

6. Z kabeliek Michael Kors si vyberie každá žena. 

Či už miluje klasické kabelky na rameno, malé listové kabelky, veľké tašky alebo batôžky. Michael Kors ponúka všetky typy kabeliek a tak si vyberie naozaj každá!

7. Sú cenovo dostupné.

Napriek tomu, že ide o zvučnú značku a Michael Kors kabelky sú skutočne kvalitné a krásne, ich ceny sú vynikajúce. Verte, že si ju môžete dovoliť aj vy! A určite uznáte, že je lepšie vlastniť jednu univerzálnu, krásnu a mimoriadne kvalitnú kabelku, ako desať „fejkových“ nekvalitných kabeliek.

Veľký výber kabeliek značky Michael Kors, kde si môžete vybrať zo stoviek tvarov a štýlov za dostupné ceny, poradíme kde. 

Čo viac o týchto kabelkách povedať? Snáď len toľko, že sa jedná o naozaj nadčasové kúsky. Aj keby ste svoju kabelku Michael Kors nechali ležať v skrini desať rokov, pokojne ju po tejto dobe môžete opäť vytiahnuť. A stále bude in! No takáto situácia iste nehrozí.

Ak si totiž kúpite kabelku Michael Kors, zamilujete si ju natoľko, že nebudete ochotná pustiť ju z ruky!

Pozrite si náš ďalší výber: