21 Top kožené kabelky od Michael Kors

Bez preháňania môžeme tvrdiť, že Michael Kors kabelky patria k tým najpopulárnejším. Nosia ich mladé študentky, ale aj decentné dámy vo vyššom veku. A to preto, že kabelky Michael Kors sa hodia skutočne každej žene. Čo je na nich také „mega“ a prečo si ich iste zamilujete aj vy?

Michael Kors kabelky sú…

… jednoducho úžasné. Ak by sme to mali skrátiť, povedali by sme to asi práve takto. No vy o nich určite chcete vedieť viac. Prezradíme vám teda, prečo sú vlastne Michael Kors kabelky také úžasné.

SÚ KOŽENÉ

Michael Kors kabelky sú vyrábané výlučne z pravej kože. Jedinou výnimkou sú tie modely, ktoré sú celé potlačené logom MK. Určite sama uznáte, že kožená kabelka sa s tou z umelých materiálov nedá porovnať.
Vydrží omnoho dlhšie, je pevnejšia, kvalitnejšia a najmä krajšia! Presne také sú všetky Michael Kors kabelky.

SÚ VEĽMI PRECÍZNE UŠITÉ

To, že ide o kvalitu, poznáte už na prvý pohľad. Nikde žiadne trčiace nitky, žiadne krivé prešívanie, žiadne problémy so zipsom. Michael Kors kabelky sú proste dokonalé.

MICHAEL KORS DBÁ NA DETAILY

Ak už budete držať svoju kabelku Michael Kors v ruke, čo si určite všimnete, sú krásne detaily. Kvalitné kovové logá, ktoré zdobia kabelku, názov značky vyrazený na každom bežci zipsu, vnútorné vrecká obtiahnuté koženými pásikmi…

To všetko sú drobné detaily, ktoré vás však určite potešia. A robia z týchto kabeliek naozaj nezameniteľné a originálne kúsky.

michael kors kabelka
Béžová kabelka MK - 349.90€

MICHAEL KORS KABELKY SÚ KRÁSNE

Tu naozaj nie je čo dodať. Kvalitné materiály, precízne spracovanie, dokonalé strihy, nádherné farby… táto kombinácia robí z kabeliek Michael Kors skutočne krásne kúsky, ktoré si zamiluje každá žena.

Veľmi dôležité, je pre značku ich logo, (väčšinou v zlatej farbe) ktoré, je na kabelkách už desiatky rokov. 

Vybrať si môžete hlavne medzi elegantnou, čiernou klasikou alebo napríklad odtiene hnedej či béžovej. 

Michael Kors tiež ponúka sýte farby, ako oranžová, ružová či modrá.

DAJÚ SA JEDNODUCHO ZLADIŤ

Michael Kors kabelky zladíte ku každému outfitu. Či už sa rozhodnete pre elegantný alebo športový štýl. Sú totiž spravidla veľmi jednoduché a jednofarebné.

Napriek svojej jednoduchosti však dokážu upútať a určite pritiahnu všetky pohľady.

VYBERIE SI KAŽDÁ ŽENA

Či už miluje klasické kabelky na rameno, malé listové kabelky, veľké tašky alebo batôžky. Michael Kors ponúka všetky typy kabeliek a tak si vyberie naozaj každá!

SÚ CENOVO DOSTUPNÉ

Napriek tomu, že ide o zvučnú značku a Michael Kors kabelky sú skutočne kvalitné a krásne, ich ceny sú vynikajúce. Verte, že si ju môžete dovoliť aj vy! A určite uznáte, že je lepšie vlastniť jednu univerzálnu, krásnu a mimoriadne kvalitnú kabelku, ako desať „fejkových“ nekvalitných kabeliek.

Veľký výber kabeliek značky Michael Kors, kde si môžete vybrať zo stoviek tvarov a štýlov za dostupné ceny, poradíme kde. 

Čo viac o týchto kabelkách povedať? Snáď len toľko, že sa jedná o naozaj nadčasové kúsky. Aj keby ste svoju kabelku Michael Kors nechali ležať v skrini desať rokov, pokojne ju po tejto dobe môžete opäť vytiahnuť. A stále bude in! No takáto situácia iste nehrozí.

Ak si totiž kúpite kabelku Michael Kors, zamilujete si ju natoľko, že nebudete ochotná pustiť ju z ruky!

Pozrite si náš ďalší výber:

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.