Najkrajšie kabelky, ktoré nebude mať každá! Aké sú to?

Vlastnite tie najkrajšie kabelky práve vy! Máte už dosť tých hnedých, čiernych, prípadne modrých kabeliek, ktorých na ulici denne vídate stovky? Máte pravdu! Nie je totiž nič nudnejšie ako nezaujímavá kabelka, ktorá dopĺňa nezaujímavý outfit. A sme presvedčení o tom, že vy sa k tým stovkám nudných outfitov a kabeliek zaradiť netúžite. Preto vám poradíme, ako sa odlíšiť!

Stavte na tieto trendové kabelky

Chcete byť iná, zaujímavá, trendy a štýlová. K tomu vám určite dopomôže práve dobrý výber kabelky. Kabelka totiž nie je len nutnosťou, v ktorej dáma ukrýva všetky svoje potrebné veci. Je to módny doplnok a súčasť outfitu. Preto si pri jej výbere dajte vždy záležať. V šatníku by ste mali mať len tie najzaujímavejšie a najkrajšie kabelky! Ak máte dobrú kabelku, dokážete rozžiariť aj ten najjednoduchší odev. Aké kabelky to dokážu?

1. Najkrajšie kabelky z netradičných materiálov

Kto vraví, že kabelka musí byť len kožená, z umelej kože, či z látky? Veď existuje toľko možností! Zabudnite na klasiku a siahnite po kabelke, ktorú naozaj nebude mať každá žena. Čo tak napríklad drevená, ratanová alebo prútená kabelka? Tieto materiály sa dokonale hodia najmä na letné dni. A môžete si byť istá, že takýto zaujímavý kúsok vám budú závidieť všetky kamarátky!

Zaujali ťa tieto letné kabelky? Alebo sa chystáš na dovolenku a ešte nemáš žiadnu drevenú či prútenú kabelku?

Potom si prečítaj náš článok Kabelky na leto ktoré musíš mať doma ešte dnes, v ktorom nájdeš všelijaké rôzne prevedenia.

damska plazovova taska
Slamená kabelka - 39.99€

2. Extravagantné kabelky

Ako by sa dali definovať? Pre každého je extravagancia čosi iné. No extravagantné kabelky iste pritiahnu všetky pohľady. Sú proste výrazné, neprehliadnuteľné a zaujímavé. Aspoň jeden taký kúsok by ste si mali zaobstarať. Či už bude extravagantný farbou, tvarom alebo vzorom, je len na vás.

3. Štýlové kabelky okolo pása

Móda „ľadviniek“ je späť. Tento krát však v podobe krásnych kabeliek, ktoré sú veľmi praktické, vyzerajú perfektne a budete s nimi naozaj štýlová. Kabelky okolo pása si môžete vybrať v rôznych prevedeniach. A tak ich dokonale zladíte k elegantnému, ale aj športovému outfitu.

4. Výrazné farebné a vzorované kabelky

Ako sme spomínali už v úvode, tradičné farby sú proste nudné. Samozrejme, nič proti klasickým kabelkám, ktoré sú niekedy nevyhnutnosťou. Na pracovné rokovanie si zrejme budete musieť vziať klasickú čiernu, či béžovú kabelku. No vo voľných chvíľach sa proste odviažte! Najkrajšie kabelky majú výrazné farby, či zaujímavé vzory. Čo dnes letí? Folklórne, kvetinové, ale aj zvieracie vzory. Z farieb stavte na koralovú, červenú, žltú a na rôzne metalické odtiene farieb.

Rady sa necháte inšpirovať? Potom si prečítajte článok Ako vybrať správnu kabelku? 

5. Kabelky netradičných tvarov

Nie, kabelka naozaj nemusí mať len klasický obdĺžnikový tvar. Nebojte sa siahnuť napríklad po kabelke v tvare srdca, trojuholníka, či dokonca v tvare vášho obľúbeného zvieratka. Chcete predsa zaujať. A nie splynúť s davom!

Pre všetky odvážne dámy, ktoré chcú čosi iné ako tradičné nudné kabelky, máme skvelú správu. Tie najkrajšie kabelky kúpite u nás. Ako inak, za perfektné ceny.

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.