Túžite po krásnych vlasoch? Vyskúšajte kondicionér Aussie

Kondicionér Aussie o čo ide? Iba prednedávnom som sa dozvedela o tejto austrálskej značke Aussie od kamarátky, ktorá vyskúšala kondicionér Repair Miracle a bola s ním veľmi spokojná.
Existujú rôzne šampóny, oleje či kondicionéry značky Aussie a ja som sa vrhla rovno na kondicionér alebo lepšie povedané „3 minútový zázrak“, ktorý by vám mal zlepšiť kvalitu vlasov, a trošku ich zregenerovať.

Určite si vravíte, čo to je za hlúposť aby vám nejaký balzam zregeneroval vlasy za 3 minúty, pretože som bola na pochybách i ja, no poviem vám, že som bola riadne prekvapená. A hlavne v tom dobrom slova zmysle!

3 Minútový vlasový zázrak Auusie. O čo ide??

Kondicionér Aussie obsahuje špeciálne zloženie rôznych austrálskych olejov, a ak máte i vy poškodené vlasy, a premýšľate či si tento balzam zakúpiť alebo nie, ja vám ho z vlastnej skúsenosti môžem iba odporučiť.

Kondicionér zanecháva vlasy pekne lesklé, zregenerovanejšie čiže vyzerajú oveľa zdravšie.

Ak však máte dlhodobo problémy s vlasami, rady experimentujete s farbami a hľadáte niečo silnejšie, niečo čo je už takpovediac “SILA” tak nič iné okrem OLAPLEX momentálne nepoznám.

Tiež treba vyskúšať Biotin vitamíny na posilnenie a rast vašich vlasov.

aussie sampon
Šampón na vlasy bez objemu - 5€

Moje skúsenosti s kondicionérom Aussie Repair Miracle

Prvým plusom bolo u mňa to, že kondicionér Aussie má zaujímavé dávkovanie, také netradičné čo mi dosť vyhovuje. Nemusím stále nič otvárať a zatvárať, iba si vytlačím z fľaštičky toľko, koľko potrebujem.
Úplne nadšená som bola ale z vôni, balzam vonia ako detské žuvačky hubba bubba, neskutočná vôna na ktorej je najlepšie to, že vlasy neprestávajú voňať ani po vysušení.

Bola som naozaj zvedavá, čo to je ten kondicionér zač, čiže som ho vyskúšla hneď v ten istý večer ako som si ho kúpila. Nechala som ho pôsobiť naozaj iba okolo tých 3 minút, ale poviem vám pravdu, že som nečakala žiadnu extrémnu zmenu, nakoľko som takýchto kondicionérov vyskúšala ozaj strašne veľa a niektoré ma dosť sklamali a nespozorovala som ani minimálnu zmenu.

Ako som si zmývala tento balzam, mala som veľmi hebké, jemné vlasy ale to vlastne asi pri všetkých podobných balzamoch, no prekvapená som bola až po vysušení mojich vlasov.

Boli krásne, jemné a dokonca boli i omnoho lesklejšie a vyzerali ako vyžehlené. Vlasy mi super stáli, čiže som si ich „nenapravovala“ každú chvíľu, ako to ja zvyknem robiť keď som nespokojná.
Keďže mám balzam už pár týždňov, nechávala som si ho pôsobiť i dlhšie ako tie 3 minúty a myslím, že to malo i trošku silnejší efekt. Niekedy som si ho nechala na vlasoch i pár hodín a určite to stálo zato.

Kondicionér Aussie by ste mali skúsiť …

  • ak si často vlasy farbíte
  • ak vás trápia suché a poškodené končeky
  • ak chcete vlasy trošku zregenerovať

Samozrejme, značka Aussie nemusí sadnúť každému. Čítala som množstvo pozitívnych ale našli sa i negatívne recenzie čo sa týka konkrétne kondicionéru Aussie Repair Miracle, v ktorých dievčatá písali že mali trošku mastnejšie vlasy, či celkovo im tento balzam nesadol.
Určite to nie je nič prekvapivé, pretože každý máme úplne iný typ vlasov, niekto ich môže mať viac poškodené a niekto zase vôbec. Čiže to záleží od rôznych faktorov či našim vlasom Aussie viditeľe pomôže, alebo zostanú naše vlasy bez zmeny.

Ak nechcete prejsť rovno na kondicionér Aussie, určite vám odporúčam šampón na každodenné používanie. Ceny nie sú absolútne vysoké, čiže za vyskúšanie určite nič nedáte 🙂 Ak vaše vlasy zostanú bez zmeny, tak vám budú aspoň krásne voňať.
(ja by som si ho objednala už iba kvôli tej vôni, haha)

Aussie kondicionér je skvelý, pretože ho môžete použiť hocikedy kedy si len zmyslíte, aplikácia naozaj netrvá dlho, čiže aj keď sa niekam ponáhľate vlasy si akoby klasicky umyjete a tie 3 minútky navyše vás “nezabijú”.

Ak však hľadáte niečo dlhodobejšie, čo si nebudete musieť aplikovať často, a POZOR toto je naozaj šupa, prečítajte si o sade OLAPLEX, ktorú som vyskúšala a posadila ma doslova “na zadok”

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.