Biotin vitamíny na posilnenie a rast vašich vlasov

Vitamíny na vlasy, ktoré naozaj fungujú? V predchádzajúcich článkoch, ktoré sa týkali mojich „neposlušných“ vlasov som spomínala rôzne šampóny na vypadávanie či kondicionéry, no v prvom rade som potrebovala vlasy posilniť a dodať im vitamíny aby mi trošku začali rásť, pretože som ich mala naozaj veľmi krátke.

Občas som si spravila cop tak trošku vyššie a vyzeralo to, akoby som pomaly žiadne vlasy ani nemala.

No poviem vám pravdu, že som z toho bola na nervy..možno si niekto povie, veď sú to iba hlúpe vlasy čo z toho robí takú vedu…

No vlasy sú podľa mňa oveľa viac ako nejaký dobrý make-up…samozrejme, že sa i ja občas rada „vyretušujem“ (ak mám nato náladu) a strávim pre zrkadlom dosť dlhý čas..ale na druhej strane, keď je toho času menej čo určite každá z vás pozná, ponáhľate sa do školy, práce a nestíhate si vypiť ani kávu…

Vtedy by som ocenila, aby boli moje vlasy zdravšie a nemusela sa trápiť čo s nimi. 

Nemyslím to tak, že teraz strávim polhodinu tým, že sa budem babrať s nejakým zapleteným vrkočom…

Úplne mi postačí ak budú moje vlasy zdravé, hustejšie a nebudú si “žiť svoj vlastný život”! Sem tam mám naozaj chuť byť nenamaľovaná, nie preto, že mám zlý alebo ťažký deň ale len tak si vyjsť von a byť prirodzenejšou no s peknými vlasami!
Ako som už spomínala, momentálne skúšam rôzne prípravky na vlasy, či už šampóny, vitamíny alebo nejaké kondicionéry…vždy si radšej prečítam nejaké recenzie ako to, čo popíšu na konkrétnej stránke. Je lepšie poznať vlastnú skúsenosť ako si prečítať niečo „čo by malo zaručene fungovať“.

Jeden zázrak ktorý sa mi osvedčil, teda vlastne je to celá sada bol OLAPLEX.

Tento článok teda venujem vitamínom na vlasy, ktoré som užívala vo forme tabletiek.

Vitamíny Donna Hair Forte?

Začnem najskôr vitamínmi, ktoré som začala užívať niekedy vo februári tohto roka, keďže moje vlasy mi začali robiť problémy hneď na začiatku januára.

Chcela som niečo, o čom som počula, čo bolo známe..nechcela som nič extra drahé (keďže si myslím, že sa to neoplatí) tak som siahla po vitamínoch.

Donna Hair Forte ktoré boli určené predovšetkým na vlasy, pokožku hlavy a taktiež spevnenie nechtov čo som mimochodom tiež potrebovala ako soľ.

Objednala som si balenie na jeden mesiac, čo som zistila až neskôr, že to určite stačiť nebude. Každý deň som užívala jednu tabletku, presne ako bolo písané, no keďže boli v tej dobe moje vlasy v katastrofálnom stave, nešlo to tak, ako by som si predstavovala.

Som povaha čo potrebuje vidieť výsledky čím skôr, pretože som predsa len žena a chcem všetko hneď hneď..tak to ale nefungovalo…Ono ale pri všetkom takomto treba trpezlivosť a čas. Ako aj pri chudnutí, tiež to nejde z dňa na deň a rovnako to nejde aj pri vlasoch. 

Donna hair forte som užívala 1 mesiac. Vlasy mi zo začiatku padali rovnako, no vypadávanie sa koncom mesiaca spomalilo. Nie úplne, ale rozdiel bol naozaj vidieť. 

Určite však odporúčam užívanie Donna hair dlhšie než iba mesiac. 

donna hair forte
1 Mesačná kúra na vlasy - 11.84€

Vitamíny Biotin Webber Naturals

Rada pozerám videá aj na youtube, a práve tu som objavila ďalšie vitamíny na vlasy s ktorými mám naozaj dobrú skúsenosť.
Boli o nich natočené fakt dobré videá a našla som množstvo pozitívnych recenzií. Sú to tiež vitamíny v podobe tabletiek, nazývaných BIOTIN, ja som konkrétne skúšala Biotin Webber Naturals v takom fialovom balení.

BIOTIN čo to vlastne je?

Je to vitamín nazývaný aj B7, ktorý je v našom tele veľmi potrebný. Okrem iného napomáha i pri obnove rastu vlasov a keďže som ho ja mala málo, vlasy mi začali vypadávať.

Pomáha pri: 

  • vypadávaní vlasov
  • pomáha pri raste nových vlasov
  • posilňuje nechty
  • zlepšuje pokožku

Môžete si vybrať z niekoľkých tabletiek, ja vám sem dám na výber Biotin Webber Naturals alebo Biotin Now Foods, ktoré patria medzi obľúbené vitamíny na vlasy.

Biotin vitamíny som začala užívať niekedy vo februári 2018, ( je možné, že balenie už vyzerá inak alebo obsahuje menej kapsúl) v balení bolo 100 tabliet a každý deň som užívala jednu. Snažila som sa to naozaj dodržiavať, pretože vždy keď som s niečím podobným začala..tak som to dodržiavala maximálne týždeň a vykašľala som sa nato. A potom som sa čudovala, že prečo mi nič nepomáha. No klasika, aspoň teda u mňa.

Po pár týždňoch som si všimla ako mi začínajú vyrastať nové krátke vlasy v prednej časti hlavy, čiže som si to nemohla nevšimnúť a bolo to naozaj viditeľné. Miestami až smiešne, to ako mi „stáli“ no aj tak som sa neskutočne tešila!

No ešte väčšiu radosť som mala z toho, že vlasy mi padať prestali! Ani neviem kedy a ako no prestali! Mega pocit keď si prehrabnete rukami vlasy a vlasy vám zostanú na hlave a nie medzi prstami.

Ďalšími týždňami sa to iba zlepšovalo a biotin pomohol taktiež mojím nechtom.

Nechty mám oveľa pevnejšie, a môžem povedať, že sa mi lámu iba minimálne. Čiže o žiadnych gelových  nechtoch už nechcem ani počuť.

Vlasy síce hustejšie príliš nemám, no stále to nevzdávam a biotin vitamíny určite odporúčam každej žene, ktorá má rovnaký problém. 

Určite s biotinom neprestanem a rada vyskúšam aj iné výrobky.

Collahen 30 s Biotinom - 16.57€

Vitamíny na vlasy – cena

Vitamíny nie sú vôbec drahé!

Ako som už vravela, myslím, že množstvo podobných produktov nestojí zato, aby ste za ne vyhadzovali neviem koľko peňazí..niektoré „zázraky“ môžu stáť desiatky alebo dokonca stovky eur a nakoniec zistíte že vám prd pomohli.

Vitamíny na vlasy Biotin kúpite naopak za smiešnu sumu a predsa vám viditeľne pomôžu.

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.