Olaplex domáce použitie – recenzia

Olaplex recenzia. Poznáte to i vy…vypadávanie vlasov, lámavosť, žiadny objem, či lesk. Ja osobne som si z mojich vlasov nikdy nerobila veľkú hlavu..nejak som to neriešila, možno aj preto, že som bola mladšia a svojím vzhľadom som sa začala zaoberať až neskôr.
No postupom času to prišlo a začala som si čím ďalej tým viac všímať, že moje vlasy nie sú to čo by som chcela.

Vždy som snívala o krásnych hustých vlasoch, no keďže tie mi dopriate neboli, chcela som mať vlasy aspoň zdravé, bez rozštiepených končekov a plné lesku! Za krásny lesk a vôňu vďačím trošku i kondicionéru Aussie, ktorý je spomínaný v článku Túžite po krásnych vlasoch? Vyskúšajte kondicionér Aussie. 

Zo začiatku som skúšala rôzne kondicionéry, šampóny dokonca aj vitamíny…lacnejšie i drahšie.
Konkrétne som začala v tej dobe asi najznámejšími vitamínmi Donna Hair Forte. Neskôr som pokračovala Biotin vitamínmi a naposledy som skúšala tabletky na podporu a rast vlasov Venira. Všetky tieto vitamíny nájdete v mojich článkoch na blogu. 

Sú to vitamíny na dlhodobejšie užívanie, čiže nečakajte výsledky po 2 týždňoch. Je ich potrebné užívať niekoľko mesiacov, ale z mojich skúseností sa Venira oplatí asi najviac 🙂

Olaplex domáce použitie - recenzia 1

OLAPLEX recenzia. O čo vlastne ide?

Ide o úplne originálnu vlasovú kozmetiku, ktorá vám zaručene pomôže pri farbení vlasov! Konkrétne táto sada obsahuje Olaplex 1 a 2, ktoré sa používajú pri farbení aby ste predišli poškodeniu vašich vlasov. Čiže sa nemusíte báť, že vaše vlasy budú oslabené, pretože vďaka Olaplexu budú vyzerať zdravšie a hlavne už žiadne rozštiepené končeky!
Olaplex 3, ktorý je tiež zahrnutý v sade, je na to, aby ste vlasy udržali takéto krásne čím dlhšie.

Olaplex sadu používajú i mnohé kaderníctva na Slovensku no najlepšie na tom je to, že si to kľudne viete aplikovať aj u vás doma.

Čiže povedzme, idete si farbiť vlasy. Spolu s farbou zmiešate aj Olaplex 1 približne 3,5ML (sada obsahuje i odmerku) a aplikujete si to na vlasy. Dá sa to samozrejme robiť aj bez farbenia, napríklad tak, že si do nejakej flaštičky s rozprašovačom prelejete Olaplex 1 a aplikujete si to pomocou toho na celé vlasy. Samozrejme, zase iba niekoľko ML nie všetko. Haha.

Olaplex na domáce použitie - 19.65€

Ak ste si teda do farby namiešali Olaplex 1, počkáte 30-40 minút, (to už je na vás, ako ste zvyknuté) vlasy si umyjete, a do mokrých vlasov aplikujete Olaplex 2. Mali by ste to nechať účinkovať 5-10 minút, no ak ste ten typ, čo má viac poškodené vlasy tak odporúča sa i dlhšie. Približne 20 minút.

Po umytí budú vaše vlasy pevnejšie a určite predídete poškodeniu. Olaplex 3 ktorý sa dá zakúpiť i samostatne nemusíte aplikovať spolu s 1 a 2, pretože ten slúži na to, aby vám vlasy vydržali takéto krásne čo najdlhšie.
Z vlastných skúseností viem, že si Olaplex 2 a 3 nemusíte nanášať vo veľkých množstvách, stačí naozaj iba trošku.
Sada by vám mala vystačiť na približne 15 aplikácií, čo si myslím že je dosť, pretože to netreba zase preháňať.

Ak by ste chceli skúsiť najskôr Olaplex šampón, prečítajte si článok Olaplex kúra na vlasy. Je naozaj taká účinná? kde sa dočítate, kde tento šampón zakúpite za najlepšiu cenu.

Tu môžete vidieť rozdiel PRED a PO aplikácií Olaplex 1 a 2.

Olaplex recenzia pred a po
Olaplex recenzia pred a po

Kto by mal vyskúšať olaplex?

– ak máte zničené vlasy
rozštiepené končeky
– často si farbíte, žehlíte alebo kulmujete vlasy
– alebo vaše vlasy vyzerajú nezdravo

Ak hľadáte o niečo lacnejšiu variantu, prečítajte si článok o vlasovom prípravku Aussie. 

Na fotke môžete vidieť zničené končeky VS končeky po aplikovaní Olaplexu 1 a 2.

Výhody celej sady Olaplex

– väčšie balenie
silnejší účinok
– vyše 15 aplikácií
– pomáha udržať i farbené vlasy krásne lesklé
obnovuje suché rozštiepené končeky vlasov
– pôsobí podobne ako Olaplex 3, no 10-násobne

Aká je cena sady olaplex?

Cena sady Olaplex Professional Travel Kit je pribižne 100€. Cena tejto sady je možno vyššia ako ceny nejakých klasických balzamov či kondicionérov, no myslím, že výsledok stojí zato. Existuje množstvo spokojných žien, ktoré by Olaplex nevymenili za nič iné pretože tie výsledky doslova vyrážajú dych.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.