Olaplex na vlasy – Tajomstvo zdravých a žiarivých vlasov

Olaplex a krásne vlasy? Každá žena chce mať zdravé vlasy. Veď nie nadarmo sa vraví, že vlasy sú korunou krásy. Ak máte zdravé vlasy, máte vyhraté! Nemusíte sa trápiť zložitými účesmi, vaše vlasy budú aj tak vyzerať dobre.

No čo v prípade, že sa vám „podarilo“ svoje vlasy zničiť častým fénovaním, žehlením alebo farbením? Naozaj ostáva už len jediné, a to nechať sa ostrihať? Nie! Svoje vlasy môžete stále zachrániť a vrátiť im zdravie a krásu. Pomôže Olaplex.

Ak máte rady všetky ženské novinky a vychytávky, potom si prečítaj článok o Inca Collagene a dozvieš sa, prečo naň nedajú dopustiť aj známe modelky či blogerky. 

Čo je Olaplex?

Ešte ste o tejto kúre nepočuli? My vám ju teda predstavíme. Verte, že spoznať Olaplex sa oplatí…
Čo to teda je? Je to aktívna látka, ktorá dokáže regenerovať vlasy zničené farbením, úpravami horúcim vzduchom, nešetrným česaním, či dokonca poveternostnými vplyvmi. Túto látku vytvorili dvaja vedci – Dr. EricPressley a Dr. CraigHawker.

Ich cieľom bolo vytvoriť látku, ktorá skutočne dokáže opraviť zničené vlasy. A to sa im aj podarilo. Podstatou tejto kúry sú uhlíkové, dusíkové, kyslíkové a vodíkové molekuly, ktoré prenikajú do vnútra vlasov a spájajú poškodené vlasové vlákna.

olaplex kura na vlasy
PRED a PO použití

Ak by ste tento výrobok chceli vyskúšať, máte niekoľko možností. Nejedná sa totiž len o jediný produkt. Môžete ho otestovať na svojich vlasoch viacerými spôsobmi.

1. Kúra v kaderníckom salóne. Použitý môže byť priamo pri farbení vlasov, kedy sa pridáva do farby na vlasy. Mimoriadne účinný je napríklad pri dramatickej zmene farby vlasov.
Druhou možnosťou je použiť ho po farbení, ako ošetrujúcu kúru.

2. Domáca kúra. Vyskúšať môžete tiež šampón, kondicionér, či kúru na domáce ošetrovanie vlasov. Domáce použitie kúry je veľmi jednoduché. Stačí ho naniesť na umyté vlasy a nechať pôsobiť aspoň 10 minút. Použiť ho môžete kedykoľvek.

O tejto vlasovej novinke sme už spomínali v jednom z našich článkov, a ak stále nie si rozhodnutá či túto kúru vyskúšať alebo nie, pozri si video s recenziou.

Ak ťa tiež trápi vypadávanie, či pomalý rast vlasov alebo nechtov, prečítaj si článok Venira tabletky na vlasy – 5 dôvodov prečo ich skúsiť! 

Takže aké budú vaše vlasy s Olaplexom?

Zdravé. A to je hlavné. Zacelí rozštiepené končeky, vyhladí rozlietané vlasy, spevní jemné a slabé vlasy. Predstavte si, že tento výrobok používajú aj také hviezdy ako KimKar dashian, Jennifer Lopez, či Gwyneth Paltrow.

Ak účinkuje na ich vlasy, potom bude zaiste účinkovať aj na tie vaše! Odpoveď na úvodnú otázku teda znie – áno. Tento výrobok je naozaj účinný a skutočne dokáže vaše vlasy opraviť a prinavrátiť im zdravie. Vyskúšajte ho!

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.