Shopping Cart

Olaplex kúra na vlasy. Je naozaj taká účinná?

Olaplex a krásne vlasy? Každá žena chce mať zdravé vlasy. Veď nie nadarmo sa vraví, že vlasy sú korunou krásy. Ak máte zdravé vlasy, máte vyhraté! Nemusíte sa trápiť zložitými účesmi, vaše vlasy budú aj tak vyzerať dobre.

No čo v prípade, že sa vám „podarilo“ svoje vlasy zničiť častým fénovaním, žehlením alebo farbením? Naozaj ostáva už len jediné, a to nechať sa ostrihať? Nie! Svoje vlasy môžete stále zachrániť a vrátiť im zdravie a krásu. Pomôže Olaplex.

Ak máte rady všetky ženské novinky a vychytávky, potom si prečítaj článok o Inca Collagene a dozvieš sa, prečo naň nedajú dopustiť aj známe modelky či blogerky. 

Čo je Olaplex?

Ešte ste o tejto kúre nepočuli? My vám ju teda predstavíme. Verte, že spoznať Olaplex sa oplatí…
Čo to teda je? Je to aktívna látka, ktorá dokáže regenerovať vlasy zničené farbením, úpravami horúcim vzduchom, nešetrným česaním, či dokonca poveternostnými vplyvmi. Túto látku vytvorili dvaja vedci – Dr. EricPressley a Dr. CraigHawker.

Ich cieľom bolo vytvoriť látku, ktorá skutočne dokáže opraviť zničené vlasy. A to sa im aj podarilo. Podstatou tejto kúry sú uhlíkové, dusíkové, kyslíkové a vodíkové molekuly, ktoré prenikajú do vnútra vlasov a spájajú poškodené vlasové vlákna.

Ak by ste tento výrobok chceli vyskúšať, máte niekoľko možností. Nejedná sa totiž len o jediný produkt. Môžete ho otestovať na svojich vlasoch viacerými spôsobmi.

1. Kúra v kaderníckom salóne. Použitý môže byť priamo pri farbení vlasov, kedy sa pridáva do farby na vlasy. Mimoriadne účinný je napríklad pri dramatickej zmene farby vlasov.
Druhou možnosťou je použiť ho po farbení, ako ošetrujúcu kúru.

2. Domáca kúra. Vyskúšať môžete tiež šampón, kondicionér, či kúru na domáce ošetrovanie vlasov. Domáce použitie kúry je veľmi jednoduché. Stačí ho naniesť na umyté vlasy a nechať pôsobiť aspoň 10 minút. Použiť ho môžete kedykoľvek.

O tejto vlasovej novinke sme už spomínali v jednom z našich článkov, a ak stále nie si rozhodnutá či túto kúru vyskúšať alebo nie, pozri si video s recenziou.

Ak ťa tiež trápi vypadávanie, či pomalý rast vlasov alebo nechtov, prečítaj si článok Venira tabletky na vlasy – 5 dôvodov prečo ich skúsiť! 

Takže aké budú vaše vlasy s Olaplexom?

Zdravé. A to je hlavné. Zacelí rozštiepené končeky, vyhladí rozlietané vlasy, spevní jemné a slabé vlasy. Predstavte si, že tento výrobok používajú aj také hviezdy ako KimKar dashian, Jennifer Lopez, či Gwyneth Paltrow.

Ak účinkuje na ich vlasy, potom bude zaiste účinkovať aj na tie vaše! Odpoveď na úvodnú otázku teda znie – áno. Tento výrobok je naozaj účinný a skutočne dokáže vaše vlasy opraviť a prinavrátiť im zdravie. Vyskúšajte ho!

10% Zľava
Žiadna výhra
Nabudúce
Skoro!
10% Zľava
15% Zľava
Žiadna výhra
50% Zľava
Skoro!
5% Zľava
Žiadna výhra
Zadarmo poštovné
Získajte svoju šancu získať zľavu!
Zadaj svoju e-mailovú adresu a otoč koleso. To je tvoja šanca vyhrať úžasné zľavy!
Happy Woman pravidlá:
  • Jedna hra na jedného používateľa
  • Podvodníci budú diskvalifikovaní