Shopping Cart

Plavky pre moletky. 10 Typov, v ktorých budete vyzerať úžasne!

Nezáleží na tom, či ste chudšej alebo pevnejšej postavy, ak hľadáte plavky v ktorých chcete vyzerať neodolateľne a trošku aj sexi, tak s hľadaním takýchto plaviek to môže byť náročné. 

Avšak plavky pre moletky už nie je až také ťažké zohnať ako tomu bolo v minulosti. Čoraz viac značiek sa totižto snaží vytvárať plavky, ktoré budú lichotiť každej postave. Ak teda patríte k ženám s plnšími tvarmi, v dnešnej dobe môžete rovnako vyberať z rôznych sexi strihov, potlačí, volánikov ktoré sú vyrobené tak, aby vaše krivky vynikli čo najlepšie.

Pokiaľ teda hľadáte vhodné plavky, je dôležité vybrať si také, v ktorých sa budete cítiť úžasne! Nezabúdajte tiež na pohodlnosť.

Ako si správne vybrať plavky pre moletky?

1. Vyberte si strih plaviek podľa toho, ktorú časť tela chcete zvýrazniť a naopak čo chcete zakryť. Napríklad spodná časť s vysokým pásom je skvelou voľbou. Sedí vám na bokoch a tvaruje vaše krivky najlichotivejšie ako sa dá!
Pokiaľ ide o vrchný diel, doporučujú sa väčšie košíky, aby vám poskytovali maximálnu podporu. Plavky s kosticami vám tiež spravia pekný dekolt.

2. Zvážte materiál. Vyskúšajte napríklad materiály ako sú polyester alebo spandex, pretože sú veľmi flexibilné a pohodlné. V plavkách by ste sa mali vedieť pohodlne pohybovať, tak aby ste sa nemuseli stále napravovať.

3. Vyberte si vrchný diel s nastaviteľnými ramienkami alebo prispôsobiteľnými šnúrkami. Pokiaľ máte väčšie prsia, môžete si plavky pekne prispôsobiť aby váš dekolt vyzeral “pevnejší”.

Odporúčame: Spoločenské šaty pre moletky – 5 Tipov

plavky pre moletky
Plavky s vysokým pásom - 65.80€

Čierna farba bude v móde jednoducho navždy. Či sa jedná o plavky, šaty alebo topánky 🙂
Plavky značky Lascana pôsobia elegantne a veľmi trendy. Vrchný diel je vystužený a vďaka push up efektu bude váš dekolt vyzerať ešte príťažlivejšie. Ramienka sú nastaviteľné, preto si ich môžete ešte lepšie prispôsobiť.

Tvarujúci spodný diel vám zaručí perfektnú postavu. Spondý diel je bez zapínania, vďaka čomu sa budete cítiť ešte pohodlnejšie. 

Spodný aj vrchný diel si môžete samostatne nakombinovať podľa toho ako vám bude viacej sedieť 🙂

Zaujímavo tvarovaná plavková podprsenka vaše prsia pekne pozdvihne a vďaka kosticiam budú pekne držať.

Nemusíte sa báť ani bielej farby, pretože vám v lete krásne zvýrazní opálenie a ešte viac tým vaše plavky vyniknú.

Plavky pre moletky už nie až také ťažké zohnať, pretože ako vidíte, existuje množstvo strihov, farieb, bez zapínania/so zapínaním, s vysokým pásom, push up plavky, jendodielne, dvojdielne…

Ak ste typ ženy, ktorá ma radšej farebnejšie kúsky, tieto plavky si zamilujete. 

Horný diel sa pekne prispôsobí a drží ako športová podprsenka. Ramienka sú nastaviteľné vďaka čomu budú plavky pekne držať.

Materiál je elastický a plavky sú cenovo dostupné 🙂

Je na vás, či sa rozhodnete pre jednofarebné plavky alebo siahnete po viacfarebných. Dôležité je to, aby vám strihovo a veľkostne sedeli. 

Vraví sa ale, že pásiky zoštíhľujú 🙂

Plavky s touto ružovo-letnou potlačou dopĺňajú tiež kostice, nastaviteľné ramineka a elastický spodný diel. 

Plavky sú cenovo dostupné.

Ak máte rady farby, obtiahnutý materiál, nezvyčajný strih, tieto plavky sú ako stvorené pre vás. Plavky nie sú vystužené ale sú elastické a veľmi pekne sa prispôsobia. 

V zadnej časti si ich uväzujete vy, podľa toho ako vám to vyhovuje. Preto si ich viete stiahnuť silnejšie aby pekne držali aj bez kostíc.

Pokiaľ máte väčšie poprsie a potrebujete aby vám prsia držali ešte pevnejšie, musíte podľa toho aj vyberať vrchný diel.

Plavky Filao majú vystužené košíčky, preto sa skvelo hodia na väčšie prsia, nakoľko im dodajú potrebnú oporu. Plavky majú tiež hrubší strih vďaka čomu podprsenka drží ešte lepšie.