6 tipov letných šiat na leto 2023

Čo vy a letné šaty na tento rok? „Ó šaty utkané z jahodovej peny ….“. Možno aj vám pri pomyslení na kúpu šiat prejde po rozume myšlienka z textu piesne od Mariky Gombitovej. Aké úžasné museli byť šaty „spichnuté z farebného vzduchu“. Buďte aj vy ako moderné princezné, oblečte sa do šiat od nás, aby bola na vás vidieť stará múdrosť odveká, že trebárs aj letné šaty z vás dokážu urobiť ešte krajšieho človeka 😉

Zažiarte vo farbách letných šiat vašich snov

Či už ste romantická, elegantná, rokerka alebo ste odvážna a chcete vyzerať sexi prídete si toto leto na svoje. Teraz letia šaty o akých ste kedysi ani nesnívali.
Dnešné ženy chcú byť happy a tak aj vyzerať. Do šatníka si bez obáv pridávajú jedinečné kúsky aké neuvidia na žiadnej inej žene. 

Buďte taká aj vy, staňte sa toto leto originálnou! Ak vás zaujímajú farby šiat na blížiace sa leto 2021 môžete sa tešiť klasickým odtieňom ktoré nikdy nestratili svoju popularitu vo svete módy. Víťazkou leta bude optimistická oranžová, nebojte sa jej trochu vás zviditeľní a dodá energiu. Ale keď sa objavíte celá v bielom iba zdôrazníte minimalistický štýl, ktorý možno dnes vidieť aj v iných odvetviach. Ďalšou výhodou bielych šiat bude, že v nich nádherne vynikne vaša opálená pokožka.

Ďalšie trendové farby, na ktoré by ste toto leto mali myslieť budú modrá, tyrkysová, ružová, fuchsiová, koraly emerald odtiene. Tejto a aj nasledujúcej skupine farieb sa budú najviac tešiť romantickejšie povahy. Módní návrhári odporúčajú držať sa letných šiat s potlačou, populárne sú kvetinové, geometrické a mozaikové motívy. Čierna, šedá, tmavomodrá, sivá, červená a béžová ako aj po iné roky do týchto farieb sa môžete kedykoľvek nahodiť.

Zaujímajú ťa NOVINKY vo svete módy? Ak áno, potom si určite prečítajte článok 6 Zaujímavých kúskov, ktoré budú fičať v roku 2021?

letne kratke saty cierne
Šaty na ramienka - 29.99€

Zvieracie motívy a odhalené chrbáty

Patríte k tým ženám, ktoré zvieracie vzory odsúdili? Prv ako vyslovíte definitívne „adios“ dajte im ešte šancu. Skvelou inšpiráciou môžu byť celebrity, ktoré na tieto motívy nedajú dopustiť. Nepreháňajte to s farbami a kombinujte s citom najlepšie s neutrálnou farbou, ktorú nájdete na motíve zvieraťa.

Ak si vyberiete letné šaty zlaté, strieborné alebo s trblietkami, priesvitné, pásikavé nič nepokazíte a ak sa rozhodnete pre mini, letné šaty s odhaleným chrbátom „off shoulder“, obdivovatelia budú stáť v rade.

Máš rada zvieracie motívy a zaujali ťa tieto šaty so zvieracou potlačou? Tak potom si pozri viac fotiek a cenu!

Luxusná aj v lete

Na večierku sa budete dobre cítiť oblečené v luxusných šatách s predĺženým a asymetrickým lemom v niektorej z klasických farieb. Čierna zostáva stále jednou z najdôležitejších horúcich letných večerov. V kombinácii s večne módnu čipkou budete kráľovnou večierku. Dá sa nosiť v rôznych obdobách, istý čas bol trend nosiť i kompletne čipkované šaty, no tentoraz jej nebudete potrebovať až toľko.

Ideálnym spôsobom prezentácie čipky je vytvoriť si jemný vzor na vrchnej časti topu. Taktiež sa pomocou nej môžete pohrať s trendom priehľadných materiálov. Použite trik a dajte si čipku v trošku inom odtieni ako samotné šaty, aby ste tak vytvorili jednotnejšiu kompozíciu.

Na zvýraznenie vášho štýlu nezabudnite ani na vhodné doplnky, lebo ten by sa mal prejaviť v šperkoch. Ak je váš šatník doplnený o denné aj večerné šaty, leto môže začať.

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.