Najlepší výber svadobných šiat pre rok 2023

Svadobné šaty, ktoré vám padnú ako uliate a budete v nich vyzerať naozaj očarujúco by chcela nájsť každá žena. Nie je to však až tak jednoduché a preto sme výber svadobných šiat pripravili pre vás my.

Strih svadobných šiat a zdobenie

Nájdete tu niekoľko štýlov šiat, pretože každá žena má trošku inú vkus. Ak ste teda typ ženy, ktorá má rada jednoduchosť máme pre vás elegantné čisté šaty, bez trblietok a krajky alebo iných doplnkov. Tiež tu nájdete jednoduché tylové svadobné šaty, ktoré vám krásne zvýraznia pás. 

Ak ste naopak typ ženy, ktorá má rada trošku výraznejšie prvky na šatách určite si prídete na svoje. V našom výbere svadobných šiat máme niekoľko typov či už s kamienkami v hornej časti, trblietavým topom alebo šaty s veľmi zaujímavými dlhými rukávmi. 

svadobne saty predaj

Strih šiat si treba dobre premyslieť hlavne od typu vašej postavy a tiež podľa toho, v čom sa budete cítiť a vyzerať najlepšie. 

Niektorým ženám sa páčia honosné, áčkové sukne a naopak iným ženám skôr „tenšie“ obtiahnutejšie svadobné šaty.
Takéto šaty spravia žene dokonalú siluetu a krásne zvýraznia pás či boky. 

Rovnako si môžete vybrať šaty s výstrihom v oblasti dekoltu, v zadnej časti môžete odhaliť chrbát alebo môžete ukázať vaše dokonalé nohy a zvoliť rozparok. 

Ak by ste chceli svadobné šaty s výstrihom vpredu, uvedomte si, či nato máte vhodné prsia. Pretože, ak máte väčšie prsia, takéto šaty vám nemusia úplne lichotiť a môžete vyznieť naopak vulgárne. 
Ak si však myslíte, že malé prsia nie sú vhodné do takýchto šiat, mýlite sa, pretože už v dnešnej dobe všetky svadobné šaty s výstrihom majú naozaj veľmi pevný a vystužený dekolt.
Čiže takéto šaty vám budú pekne držať a nemusíte sa báť, žeby ste sa museli často naprávať alebo by ste „nemali čo do výstrihu dať“.

Svadobné šaty s odhaleným chrbtom môžu byť tiež decentné a veľmi pekné. Myslite pritom však nato, aby ste mali pekný chrbát bez vyrážok či iných nedokonalostí. 

Farba svadobných šiat

Farba šiat je tiež veľmi dôležitá. Niektoré ženy napríklad nemajú rady „tú pravú snehobielu“ a radšej siahnu po krémovej, maslovej alebo dokonca bledučko-béžovej či jemne ružovej. V dnešnej dobe je to už veľmi individuálne a môžete si zvoliť farbu svadobných šiat naozaj akúkoľvek. 

Strih ramienok

Veľa žien si potrpí napríklad aj na strih ramienok. Môžete zvoliť hrubšie ramienka ale aj veľmi tenké. Pri tých veľmi tenkých ramienkach si však treba dávať pozor nato, aby neboli šaty príliš ťažké.
Samotné svadobné šaty môžu vážiť naozaj tak veľa, že tieto tenké ramienka by vás začali príliš ťahať a mohlo by to byť naozaj bolestivé. 

Samozrejme, môžete zvoliť aj šaty s odhalenými ramenami a padnutými ramienkami alebo korzetové šaty bez ramienok.

Rovnako zaujímavé a krásne sú šaty s jedným ramienkom alebo šaty s krátkymi či dlhými rukávmi.

Veľmi veľa záleží od typu vašej postavy. Ak máte napríklad pevnejšie ruky, tenkým ramienkam sa určite vyhnite. Treba vyzdvihnúúť vaše prednosti a menšie nedokonalosti naopak trošku „zakryť“.

Svadba na úrade

Ak budete mať svadbu na úrade, môžete siahnuť napríklad po šatách ktoré budú tesne nad koleno alebo budú naopak jemne pod kolená. 

Väčšinou sa nosia na takúto príležitosť menej honosné a jednoduchšie šaty. 

Tipy na svadobné salóny:

Nitra: SVADOBNÝ SALÓN SOIRÉE 

Šaľa: SVADOBNÝ SALÓN ANDY

Bratislava: SVADOBNÝ SALÓN PRIME

Trnava, Trenčín, Žilina: SVADOBNÝ SALÓN ZOYA WEDDING CENTER

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.