Shopping Cart

Dámska tepláková súprava. Tu si vyberieš!

Tepláková súprava iba doma na gauči alebo opekačke? Tak to už dávno nie je IN. Viete prečo? Pretože, teplákové súpravy sa teraz nosia úplne všade a ku všetkému!

Tepláková súprava je nie len pohodlná a praktická, ale v dnešnej dobe sú dostupné naozaj krásne a trendy súpravy, ktoré ľahko zladíte s teniskami ale aj elegantnes . Je síce pravda, že teplákové súpravy sa tak viac dostali do povedomia iba v priebehu tohto roka, no obľúbilo si ich toľko žien, že teraz je ich na výber od výmyslu sveta. 

Teplákové súpravy sa teda stali natoľko obľúbenými, že už nie sú určené iba na športovanie, ale čoraz častejšie ich môžete vidieť oblečené v meste na káve či v nákupných centrách. 
A teda aspoň jedna tepláková súprava by nemala chýbať ani v tom vašom šatníku. 

Jednofarebná tepláková súprava

Je síce pravda, že nie každá žena podľahla tomuto teplákovému trendu, ale o to predsa ide – byť rozdielny.

Pre niekoho môže byť tepláková súprava iba pohodlným a praktickým kúskom na doma. No pre niekoho druhého, to môže byť oblečenie do práce, školy či kamkoľvek.

Faktom zostáva, že ak si vyberiete tú správnu, ktorá vám dokonale sadne, budete vyzerať naozaj skvelo. Nosiť teplákovú súpravu ako skutočná módna expertka alebo módny expert predsa nie je až také jednoduché ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. 
Veľkou výhodou je aj to, že tepláková súprava vám nemusí úplne veľkostne sadnúť, pretože vyzerá dobre aj keď je o trošku väčšia. 

Výber tej správnej teplákovej súpravy

Pri teplákových súpravách máte jednu obrovskú výhodu, že nemusíte rozmýšľať nad tým, ako ju skombinujete s druhým kúskom oblečenia. Výber tej správnej súpravy tu teda v tomto prípade zohráva kľúčovú úlohu.

Pri teplákových súpravách by ste určite nemali ako prvé pozerať na cenu, ale práve na materiál a jej strih. Hitom sezóny sú tie teplákové súpravy, ktoré majú vyšší pás a sú teda “highwaist” strihu a k ním tričko kratšieho strihu alebo mikiny s kapucňou.

Obľúbený je tiež obtiahnutejší strih na nohaviciach/legínach a k ním naopak voľnejšie tričko, ktoré je jemne predĺžené.

Záleží však samozrejme v prvom rade od typu vašej postavy a aj veku. Pravdou však zostáva, že teplákové súpravy sú univerzálne a nosiť ju môže skutočne každý a doladiť ich stačí už len jednoduchými bielym teniskami. 

Možno vám nejaký ten čas potrvá lež sa odhodláte takúto teplákovú súpravu obliecť do mesta s kamarátkami. Prípadne na nákupy do nákupného centra.Ide však naozaj len o zvyk. 

Je naozaj veľmi veľa príležitostí, kam sa športová súprava dá obliecť. Je pohodlná a určite si na ňu rýchlo zvyknete. Potom ju môžete nosiť na nákupy, na kávičky, na neformálny večer s priateľmi pri pive, na prechádzku do prírody. Možnosti je naozaj veľa. Aj športové súpravy majú mnohé prevedenia. Za dizajnérsku športovú súpravu sa naozaj nemusíte hanbiť a pokojne si ju oblečte na rande, ak je váš potenciálny priateľ športový typ.

Bolo by veľkou chybou ostať len pri jednej súprave. Keď si vyskúšate jednu, čoskoro zatúžite po ďalších. Predovšetkým vtedy, ak si vaše bežné povinnosti nevyžadujú formálny dresscode. Zaobstarajte si športovú súpravu v rôznych farbách, vzoroch, dĺžkach. A k nej samozrejme vhodné doplnky – čiapky s výrazným nápisom, šiltovky, vhodné tenisky.

Športových súprav sa nemusíte vzdať ani cez zimu – existujú súpravy z hrubých materiálov, ktoré vás dokonale zahrejú a budete sa v nich cítiť pohodlne.

10% Zľava
Žiadna výhra
Nabudúce
Skoro!
10% Zľava
15% Zľava
Žiadna výhra
50% Zľava
Skoro!
5% Zľava
Žiadna výhra
Zadarmo poštovné
Získajte svoju šancu získať zľavu!
Zadaj svoju e-mailovú adresu a otoč koleso. To je tvoja šanca vyhrať úžasné zľavy!
Happy Woman pravidlá:
  • Jedna hra na jedného používateľa
  • Podvodníci budú diskvalifikovaní