Shopping Cart

Vyformujte si postavu! Ako nosiť dámske body?

Pár rokov dozadu, mala tento štýlový kúsok v šatníku asi každá jedna žena. No tento kúsok sa postupne vytratil, a nahradili ho topy. Rôzne blúzky, košele, crop topy. Dámske body sa však vrátilo a to vo veľkom štýle!

Prečo patrí body opäť medzi tie najobľúbenejšie kúsky?

To, že vám v ňom vyniknú vaše sexi krivky, o tom asi netreba vravieť. Body vám v chladnejších mesiacoch zakryje kríže, nemusíte riešiť to aké si dáte tielko, alebo sa v jednom kuse napravovať aby vám nebola zima.
V minulosti nebol veľký výber, bolo na výber iba z pár materiálov, farieb no dnes si môžete vyberať z množstva zaujímavých kúskov. Od farieb až cez potlač a krajku.

Ženy s plnšími tvarmi sa nemusia báť, pretože body je veľmi vhodným kúskom i pre ne. Vyformuje vám pás a bruško. Do práce môžete zvoliť dámske body, ktoré je na nerozoznanie od blúzky či košele.

Prečítaj si tiež článok Náušnice, ktoré jednoznačne potrebuješ na toto LETO!

Dámske body na svadbu či inú slávnostnejšiu udalosť

Momentálne je dámske body veľmi žiadaným kúskom k zladeniu napríklad k elegantnej sukni. Veľmi často sa teda kombinuje k elegantnejšiemu outfitu na svadbu či oslavu.
Body je naozaj vhodné pre každú príležitosť. Môžete siahnuť po veľmi obľúbenom prevedení a to čipke. Je iba na vás či siahnete po extravagantnejšom kúsku alebo niečom jemnejšom. Dôležité je to vhodne zladiť s doplnkami a iným kúskom.

Body je naozaj nadčasovým kúskom, ktorý zladíte ako i k džínsom ale pokojne i na svadbu či inú slávnostnú udalosť ako je stužková. Ako sa správne zladiť na stužkovú si prečítajte v našom článku Šaty na stužkovú. Ako si správne vybrať?

elegantne damske body
Bordový top - 23€

Aké body zvoliť do práce?

Body je natoľko univerzálny a praktický kúsok oblečenia, že si ho môžete obliecť kamkoľvek. Podľa vzoru, materiálu a strihu ho môžete nosiť do práce pod sako, alebo ako tielko pod blúzku. Rafinovanejšie a extravagantnejšie kúsky sa hodia na párty.

Dámske body sa super kombinuje aj s obyčajnými džínsami. Body má ešte jednu veľkú výhodu, že sa v ňom môžete naozaj cítiť veľmi pohodlne. A hlavne do práce treba zvoliť ten správny kúsok. Body sa vám nebude nikde vyťahovať a celý deň drží tvar.

Extravagancia do mesta alebo party

A čo tak vyraziť v ňom do mesta alebo party? Keďže je body veľmi praktický kúsok nie je to v dnešnej dobe žiadny problém. Na party môžete zvoliť rôzne metalické farby, extravaganciu, potlač, môžete siahnuť po zaujímavom strihu, napríklad body s odhaleným jedným ramienkom.

Ak sa teda chystáte na party, nekladú sa žiadne medze. Kľudne kombinujte rôznofarebné body alebo body s potlačou napríklad s koženými šortkami.