Shopping Cart

Extravagantné oblečenie pre ženy. Vyhľadávate ho aj vy?

Čo si predstavujete pod pojmom extravagantné oblečenie pre ženy? Možno kúsky, ktoré viac odhaľujú, ako skrývajú. Alebo považujete za extravagantné použitie netradičných materiálov, či výrazných farieb?

Pre každú ženu môže byť extravagantné čosi iné. Zopár dokonalých extravagantných kúskov máme v našej ponuke aj my! Ste zvedavé, dámy?

Aké štýlové a extravagantné oblečenie u nás nájdete?

Pripravili sme si pre vás malú ochutnávku a výber z kúskov, ktoré považujeme za extravagantné, no v každom prípade tiež veľmi štýlové, moderné a sexi! Ktorý by ste si vybrali?

  • Pre kráľovnú večierkov

Samozrejme, že môžete ísť na večierok v klasických džínsoch a tope. Ale uznajte, je to nuda! Ako správna kráľovná večierkov si chcete určite obliecť niečo trendy, žiarivé a tak trochu vyzývavé. Niečo, čo pritiahne všetky pohľady práve na vás! Je to presne to, čo hľadáte? 

kozusinova vesta damska
Dlhá kožušinová vesta - 85.90€
  • Pre mestskú dračicu

Túžite po extravagantnejšom oblečení pre ženy, ktoré využijete aj vo voľných chvíľach? Niečo, v čom budete vyzerať ako dračica? A čo si môžete pokojne obliecť aj na nákupy, či len tak, na poobednú kávu v meste s kamarátkou? 

  • V žiarivých farbách…

Mnohé ženy považujú za extravagantné aj príliš žiarivé a výrazné farby. Najmä neónové farby zaručene pritiahnu pozornosť! Ak nechcete byť šedivá myška, ale naopak, chcete vystúpiť z davu a zažiariť, vyberte si extravagantné oblečenie pre ženy vo výrazných farbách. 

Skvelým kúskom tohtoročnej jesene a určite aj budúceho roka je kožušinová vesta. Ešte ste ju do svojho šatníka nezaradili? Pozrite si potom zaujímavé outfity v článku Kožušinová vesta je číslom 1 túto jeseň i zimu, ktoré vás určite presvedčia, že vesta z umelej kožušiny je tou správnou voľbou ako byť trendy a štýlová i v zime!

Na ktorý z týchto extravagantných kúskov sa odvážite? Alebo ste ešte odvážnejšia a extravagantnejšia a tieto kúsky považujete za klasiku? Ako sme spomenuli už v úvode, pre každú dámu je extravagantné čosi iné. Nech už je to akokoľvek, noste hlavne to, v čom sa cítite dobre. Či už je to extravagantné alebo nie!