Ako by mal vyzerať štýlový jarný outfit?

Je tvoj šatník pripravený na teplejšie jarné dni? Ako by mal vyzerať štýlový jarný outfit?
Jar patrí jednoznačne medzi jedno z najobľúbenejších ročných období.

Prečo? Svoj šatník konečne vymeníme za farebné kúsky a jar nám dokonca prináša aj vytúženú pozitívnu náladu. Konečne môžeme byť trošku kreatívnejšie a netreba zabudnúť na žiarivé farby, ktoré k jari jednoznačne patria.

Pohodlnosť je dôležitá

Túto sezónu to platí dvojnásobne. Pohodlné pletené teplákové súpravy sú v kurze ako ešte nikdy pred tým. Nebojte sa siahnuť po výraznej ružovej, či inej farbe, ktorú doplníte bielymi teniskami či koženej jednoduchej bunde.

Pretože klasikou nemožno nič pokaziť. Prichádza totiž nádielka farebných outfitov. Vyskúšajte teda naše tipy, ako zakomponovať žiarivé farby do aktualizovanej šatníkovej nádielky. 

jarny outfit
Ružová košeľa Kaia – 44.99€

Kombinujte farby s farbami

Nebojte sa farieb. Pretože rozžiariť outfit nie je v najbližších mesiacoch voľba, ale povinnosť.

Nemusíte byť žiadnou blogerkou, aby ste vedeli, že slovné spojenie color-blocking vo svojom pôvodnom význame znamená spájanie viacerých jednofarebných kúskov (avšak odlišných farieb) do ladiaceho outfitu. 

Experimentovanie s odtieňmi túto jar miluje nielen neónovú, ale aj pastelovú paletu. Mentolová farba je tiež veľmi dobrou voľbou. 

Jarný outfit. Kožušinka je dôležitá

O tom, že kožušinové vesty sú už od minulého roka číslom 1 asi nemusíme hovoriť. Je to super kúsok už len preto, že ho využijete naozaj naplno. V zime vás perfektne zahreje a na jar či jeseň s ňou doladíte každý outfit.

A kedže máme jar za dverami, môžete sa mega vyhrať a byť inšpiratívne i spolu s touto vestičkou. Napríklad v obľúbenom vrstvení, ktoré je teraz trendy a chic vám určite tento kúsok pomôže vyšperkovať super outfit!

Chcete sa inšpirovať našími outfitmi ale aj outfitmi našich zákazníčiek? Potom si prečítajte článok 10 TOP outfitov ako nosiť kožušinovú vestu!

Samozrejme, farby môžete striedať i s jemnejšími odtieňmi. Kožušinka v béžovej farbe sa ľahšie kombinuje s bledšími kúskami. 

Kožušinová vesta je kúskom, ktorým môžete ukázať svoju originalitu. Perfektne ju zladíte pohodlne s teniskami ale kľudne sa nebojte aj elegantných topánok či sukne. 

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.