plazovy klobuk

Nadrozmerné plážové klobúky sú “MUST HAVE” kúskom tejto sezóny!

Ešte stále nie je neskoro na zakúpenie trendových plážových klobúkov, ktoré tento rok naozaj fičia v plnom prúde. Tieto slamené klobúčiky nie len dobre vyzerajú, ale sú i praktické a ochránia vás pred slnkom. 
Dnes vidíme slameniaky na každom rohu v najrôznejších prevedeniach. Môžete si vybrať od tých najjednoduchších až po tie najzdobenejšie. Jedno pravidlo však určite platiť bude, čím výraznejší, tým lepší!
Tieto slameniaky sú skvelým kúskom na pláž, ale mnohé ženy si ich natoľko obľúbili, že ich kľudne nosia i do mesta a oživia ním tak každý outfit. 
Obchody ladia s plážovou módnou tematikou a rovnako ako slnečné okuliare, k pláži neodmysliteľne patrí aj klobúk.
Neviete sa rozhodnúť? Máme pre vás pár tipov! 

Zaujímaš sa o módu a všetky najnovšie vychytávky? Tak potom si prečítaj článok Kúp si tieto plavky TERAZ, pretože budú COOL i v roku 2019! 

V jednoduchosti je krása

Jednoduchý, s neutrálnou farbou i podobou. I takýto klobúk môže zaujať. Bez akýchkoľvek farebných aplikácií.

Zakúp si jednofarebný slamený klobúčik za skvelú cenu!

plazovy slameny klobuk

plazovy slameny klobuk

 

Staň sa Parížankou

Ak hľadáte kúsok, ktorý pôjde krásne skombinovať s letnými ľahučkými šatami a sukňami, s takýmto klobúkom a lá Parížanka určite zažiarite.
Vôbec však neplatí, že takýto typ klobúku sa nehodí k džínsom. Kľudne môžete k takémuto outfitu pridať i trošku pánskych kúskov. Napríklad džínsy, jednoduché tričko s potlačou, sako a takýto klobúčik.

Menší klobúk do mesta a lá Parížanka

plazovy klobuk plazovy klobuk

 

Maxi veľkosť 

Slamené klobúky su úžasná vec, a preto sa nebojte veľkých a výrazných tvarov! Je leto a teplo, veľký klobúk vás ochráni pred slniečkom, a ako bonus dodá vášmu outfitu šmrnc. Tvarom ani farbám sa medze nekladú. Zvoliť môžete pevnější klobúk, ktorý bude trčať do priestoru alebo jemnejšiu variantu, ktorá sa bude vlniť a padať do vlasov. 

Buď neprehliadnuteľná v maxi klobúku! 

letny plazovy klobuk

letny plazovy klobuk

Extravagancia a COOL nápisy

Ako sme na začiatku hovorili, čím prekombinovanejšie, tým lepšie. Ak sa nebojíte a máte rady farebnosť, stužky či pom pom dekorácie, určite siahnite práve po takomto klobúčiku.
Môžete ho rovnako skombinovať s jednoduchým outfitom do mesta, a naopak na pláži budete hviezdou!
Klobúčiky s nápisom sú tiež obľúbeným a vyhľadávaným kúskom tejto sezóny. Môžete si zakúpiť rôzne klobúky  s nápisom na internete a rovnako si môžete nechať takýto klobúčik i vyrobiť.

Zakúp si plážové klobúčiky s nápisom “DO NOT DISTURB” u nás! 

plazovy klobuk s napisom

plazovy farebny klobuk

 

Prečítaj si tiež: Vlasy ako nikdy pred tým. RECENZIA – OLAPLEX DOMÁCE POUŽITIE

 

Komenty