Plážové klobúky – Výber najlepších klobúkov pre letné dni

Ešte stále nie je neskoro na zakúpenie trendových plážových klobúkov, ktoré tento rok naozaj fičia v plnom prúde. Tieto plážové klobúky nie len dobre vyzerajú, ale sú i praktické a ochránia vás pred slnkom. 
Dnes vidíme slameniaky na každom rohu v najrôznejších prevedeniach. Môžete si vybrať od tých najjednoduchších až po tie najzdobenejšie. Jedno pravidlo však určite platiť bude, čím výraznejší, tým lepší!

Tieto slameniaky sú skvelým kúskom na pláž, ale mnohé ženy si ich natoľko obľúbili, že ich kľudne nosia i do mesta a oživia ním tak každý outfit.
Obchody ladia s plážovou módnou tematikou a rovnako ako slnečné okuliare, k pláži neodmysliteľne patrí aj klobúk.
Neviete sa rozhodnúť? Máme pre vás pár tipov!

Zaujímaš sa o módu a všetky najnovšie vychytávky? Tak potom si prečítaj článok Kúp si tieto plavky TERAZ, pretože budú COOL i v roku 2022!

V jednoduchosti je krása

Jednoduché s neutrálnou farbou i podobou. Aj takéto plážové klobúky môžu zaujať. Bez akýchkoľvek farebných aplikácií.

plazove klobuky
Béžovo-ružový klobúk - 19.99€

Staň sa Parížankou

Ak hľadáte kúsok, ktorý pôjde krásne skombinovať s letnými ľahučkými šatami a sukňami, s takýmto klobúkom a lá Parížanka určite zažiarite.
Vôbec však neplatí, že takýto typ klobúku sa nehodí k džínsom. Kľudne môžete k takémuto outfitu pridať i trošku pánskych kúskov. Napríklad džínsy, jednoduché tričko s potlačou, sako a takýto klobúčik.

Maxi veľkosť

Plážové klobúky sú úžasná vec, a preto sa nebojte veľkých a výrazných tvarov! Je leto a teplo, veľký klobúk vás ochráni pred slniečkom, a ako bonus dodá vášmu outfitu šmrnc. Tvarom ani farbám sa medze nekladú. 

Zvoliť môžete pevnější klobúk, ktorý bude trčať do priestoru alebo jemnejšiu variantu, ktorá sa bude vlniť a padať do vlasov.

Extravagancia a COOL nápisy

Ako sme na začiatku hovorili, čím prekombinovanejšie, tým lepšie. Ak sa nebojíte a máte rady farebnosť, stužky či pom pom dekorácie, určite siahnite práve po takomto klobúčiku.
Môžete ho rovnako skombinovať s jednoduchým outfitom do mesta, a naopak na pláži budete hviezdou!

Klobúčiky s nápisom sú tiež obľúbeným a vyhľadávaným kúskom tejto sezóny. Môžete si zakúpiť rôzne plážové klobúky  s nápisom na internete a rovnako si môžete nechať takýto klobúčik i vyrobiť.

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.