8 Fashion kúskov, ktoré musíš mať v šatníku

Ako sa obliekať štýlovo a pritom sa cítiť pohodlne a zbytočne veľa neminúť?

Poznáte to aj vy … nemám si čo obliecť! Večný problém skoro každej ženy. My vám preto poradíme 8 „fashion“ kúskov, ktoré by ste určite mali mať vo svojom šatníku aj vy. 

Ako sa obliekať štýlovo každý deň? 

Vyzerať moderne a trendy a pritom sa cítiť sebavedome, nie je žiadna veda. Nezáleží na type vašej postavy či rozpočte. Stačí mať pár správnych kúskov v šatníku, ktoré jednoducho a ľahko skombinujete. 

Či už idete do práce, školy alebo riešite „vybavovačky“ v meste, kúsky od nás zladíte za každých okolností. 

Povieme si o 8 „fashion“ kúskoch, ktoré sa hodia každej žene – áno, aj tej pracujúcej, zaneprázdnenej, s milión povinnosťami v domácnosti a s malým obnosom peňazí na rozhadzovanie. 

damska karovana kosela
Košeľa Vivian - 64.99€

Nekupujte zbytočné veci…

Porozmýšľajte nad tým, koľko zbytočného oblečenia máte v šatníku? Koľko oblečenia nenosíte alebo ste ho mali na sebe raz? Koľko oblečenia ste darovali alebo predali za pár eur, pretože vám nesedelo tak ako ste si predstvovali? 

Kúpili ste si oblečenie, len preto že…

  • bolo v zľave
  • perfektne vám sedelo, ale nepotrebovali ste ho
  • súrne ste potrebovali oblečenie na oslavu či party
  • dlho ste si nekúpili nič nové

Alebo ste sa našli vo všetkých možnostiach? Každá žena má totižto v šatníku kúsky, ktoré „vyzerajú v pohode“ no nie sú ani obľúbené, ani ich často nenosíte a zaberajú vám zbytočne iba miesto. Určite máte aj také veci, ktoré dokonca nemáte ani rady. 

Máte rady kvalitnú spodnú bielizeň v ktorej dominuje čipka? Potom si prečítajte článok Spodné prádlo, buď zvodná a sexi!

Vyberajte si oblečenie v neutrálnych farbách

Nie ste ten typ čo vyhľadáva výrazné farby? Potom jednoducho siahnite po neutrálnych odtieňoch. 
Jemné neutrálne farby vám zaručia, že budete trendy a nadčasová a svoje outfity ľahko skombinujete na každú príležitosť. 

Vďaka neutrálnym farbám šikovne a ľahko vytvoríte „monochromatický look“ tzv. vzhľad tón v tóne, ktorý je momentálne veľmi chic!

Nemusíte nakupovať iba drahé kúsky oblečenia. Je totiž pravda, že aj lacnejšie kúsky dokážu vyzerať trendy a môžu byť rovnako kvalitné. 
Určite je však pravdou, že také kvalitnejšie džínsy, tenisky či kožená bunda vám naozaj dlho vydržia a nemusíte každú sezónu kupovať niečo nové. 

Neviete čo na seba? Stavte na čiernu

Aj vám sa stáva, že stojíte pred šatníkom a neviete čo na seba? V tom prípade stavte na čiernu! Mňa osobne čierna farba zachránila niekoľkokrát. 
Ak ju máte radi, noste ju. Nikdy nevyjde z módy, budete vyzerať vždy štýlovo, a čierne kúsky ľahko skombinujete.

Veď kto ešte nepočul o malých čiernych? Malé čierne šaty vás zaručene zachránia, keď neviete čo si obliecť do spoločnosti. 

Poradíme vám ako sa obliekať štýlovo a pritom zbytočne veľa nemíňať..

Rady nosíte tenisky? Alebo ste skôr typ čo obľubuje sandálky? Tak potom siahnite po kvalitnejšom variante a majte jedny takéto nadčasové doma.

Ja mám tiež v šatníku veľa nepotrebných kúskov a preto ich vždy posuniem ďalej za pár eur, a nakoniec si kúpim jednu kvalitnejšiu vec namiesto tých niekoľkých zbytočných vecí. 

Počuli ste už o „kapsulovom“ šatníku? 

O tzv. kapsulovom šatníku hovoria čoraz častejšie módni blogeri, influenceri a návrhári.

Jeho základom by malo byť približne 40 kusov oblečenia, ktoré sa dajú medzi sebou ľahko kombinovať. Vynímajúc spodnú bielizeň, športové alebo príležitostné oblečenie. 

Výsledkom by totiž mali byť kúsky oblečenia, ktoré máte radi, dokonale vám padnú a aby ste z nich vedeli vyskladať niekoľko outfitov. Ako sme už spomenuli, menej je viac, a preto zopár kvalitných odevov, ktoré viete skombinovať a s láskou nosiť, sú aj v tomto prípade alfou a omegou.

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.