Shopping Cart

6 Zaujímavých kúskov, ktoré budú fičať v roku 2021

Aké sú trendy na rok 2021 ktoré vám určite nesmú chýbať v šatníku? Ak to ešte neviete, tak my vám poradíme tie najzaujímavejšie trendy a kúsky, ktoré jednoducho musíš mať! 

Farebné crop top tričká

Čoraz viac obľúbenými kúskami sú tričká v rôznych farbách a farebných kombináciách. No ešte viac obľúbeným kúskom sa stali tričká ktoré sú strihovo kratšie tzv. “crop top tričká” Jednoduché, jednofarebné tričká či mikini ktoré každý dobre pozná. Štýlové tričká s logom VOGUE si možeš zakúpiť aj u nás.

Obľúbeným kúskom sú aj súpravy a to nie len na cvičenie. Sú veľmi praktické a pohodlné a vyzerajú super i s elegantnou kabelkou alebo bundou. Kvôli tomuto ich veľmi ľahko a pekne zladíte.

Teplákové súpravy

Čo vy a teplákové súpravy? Nosíte ich na cvičenie alebo len tak doma? My vám prezradíme, ako ich zladiť na prechádzku ale aj do mesta na drink. 

Teplákové súpravy sú nie len že praktické ale sú hlavne pohodlné. Momentálne “fičia” jednofarebné, jednoduché farby, ale aj zamat a batiková farebná kombinácia. 

Rovnako ako ich môžete kombinovať s luxusnou kabelkou a sandálkami, tak tiež sú vhodné k teniskám a vyzerá to rovnako skvele. 

Trendy na rok 2021 – ľadvinky

Ľadvinky sa vracajú späť! Kabelky, ktoré boli nevyhnutným módnym dámskym doplnkom a obrovským hitom 90. rokov sa k nám opäť vrátili. Pripínajú sa okolo pása, nosia sa tiež i cez telo alebo sa predávajú spolu ako súčasť opasku. Ak chcete byť trendy, kabelku si kľudne môžete obtočiť okolo akéhokoľvek opasku.
Tento skvelý doplnok si obľúbila hlavne mládež, vyhľadávajúca takzvaný vintage štýl. No kabelka vyzerá super skombinovaná i s elegantným outfitom.

Ľadvinky sa v rôznych formách na módnych prehliadkach či u niektorých celebrít objavujú už niekoľko rokov, no tento trend si čoraz viac obľubuje viac ľudí.
Návrat módnych trendov 90. rokov je súčasťou prirodzeného kolobehu. Každých 25 rokov – s každou novou generáciou – sa móda vracia.

My vám ponúkame pár zaujímavých prevedení tejto skvelej kabelky. Môžete si vybrať z kožených kúskov alebo dokonca i metalických.

Baretky

Baretky sa nám spájajú s francúzskym štýlom a vnesú do vášho outfitu vždy trošku elegancie. Vyniknú najmä v kombinácii s oversized svetrami, rolákmi, blúzkami, kabátmi a kožuchmi, no kľudne ich môžete kombinovať i s džínsovinou. My Vám však ponúkame aj minimalizmus v podobe jednoduchej čiernej.

Trendy na rok 2021 – kožušinové vestičky

Tento skvelý a obľúbený kúsok na prechodné obdobie i zimu z umelej i pravej kožušiny je veľmi praktickým a teplučkým kúskom pre uzimené žienky.
Vestičku môžete kombinovať naozaj so všetkým. S jednoduchým outfitom do školy alebo i elegantnejšími šatami do práce. Vestička je i veľmi praktická, pretože ju zladíte i s hrubým svetríkom alebo koženou bundou.

Ak vás však odrádza pravá kožušina, my vám radi ponúkneme vestičky, ktoré sú naopak z umelej kožušinky a vyzerajú ako pravé! Ak ťa zaujímajú i chlpaté kožušteky, môžeš si prečítať o zaujímavých kúskoch ktoré sme spomínali.

Vestičky, ktoré vám my ponúkame sú jednofarebné, čiže ich ľahko zladíte a krásne doplnia váš outfit.

10% Zľava
Žiadna výhra
Nabudúce
Skoro!
10% Zľava
15% Zľava
Žiadna výhra
50% Zľava
Skoro!
5% Zľava
Žiadna výhra
Zadarmo poštovné
Získajte svoju šancu získať zľavu!
Zadaj svoju e-mailovú adresu a otoč koleso. To je tvoja šanca vyhrať úžasné zľavy!
Happy Woman pravidlá:
  • Jedna hra na jedného používateľa
  • Podvodníci budú diskvalifikovaní