Tričko s nápisom VOGUE. Maj ho tiež!

Myslíte si, že tričká s rôznymi nápismi a sloganmi sú out? Tak to sa veľmi mýlite! Tričká s nápismi sú dnes absolútne trendy. A medzi štýlovými dámami je jednoznačne najobľúbenejšie tričko s nápisom VOGUE!

Čo je VOGUE? Alebo musíte vedieť, čo nosíte…

Ako toto tričko vzniklo? Alebo čo tento, dnes už ikonický nápis, vlastne znamená? To by ste mali jednoznačne vedieť, ak po tričku VOGUE túžite. Pretože nosiť tričko s nápisom a nevedieť, čo znamená, je tak trošku módny fail. Určite ste už aj vy mali tú česť stretnúť niekoho, kto zjavne nemal ani predstavu o tom, čo nápis na jeho tričku znamená. Napríklad ak si staršia pani vezme tričko s nápisom „I am a virgin“, prípadne „I am hot“… A takto by sa dalo pokračovať. V prípade trička s nápisom VOGUE vám však módny fail určite nehrozí.

Prečítajte si tiež článok Elegantné body. Veľmi praktický a sexi kúsok, v ktorom nájdete typy na jednoduchšie ale i extravagantnejšie body.

Čo teda tento nápis znamená? Vogue je zrejme najvplyvnejší a najuznávanejší módny časopis, ktorý vychádza už viac ako storočie. Vznikol totiž už v roku 1892 v Amerike a od začiatku sa venoval výsostne módnym záležitostiam. V súčasnosti je jeho šéfredaktorkou uznávaná Anna Wintour, ktorej životom a prácou bol vraj inšpirovaný aj film Diabol nosí Pradu.

Časopis Vogue spolupracuje s mnohými svetoznámymi celebritami a je uznávaný aj tými najvplyvnejšími menami módneho priemyslu. Určite teda uznáte, že tričko s nápisom VOGUE musí mať každá správna módna maniačka!

vogue tricko
VOGUE farebné tričko -19.99€

Ako nosiť tričko s nápisom VOGUE?

Aj keď na prvý pohľad pôsobí tričko s nápisom VOGUE jednoducho, určite by ste mali vedieť, ako ho správne nosiť.

  • Vždy si objednajte väčšiu veľkosť! Pretože toto tričko by malo byť tak trošku oversize. Vtedy vyzerá najlepšie.
  • Športovo aj elegantne. Perfektné na tomto tričku je to, že ho môžete nosiť tak v elegantnom, ako aj športovom outfite. Dokonale vyzerá s džínsami a teniskami, ale aj v kombinácii so štýlovým nohavicovým kostýmom alebo zapravené v elegantnej sukni.
  • Buďte štýlová! Pretože aj tričko s nápisom VOGUE má štýl! Berte to tak, že máte na sebe kúsok, ktorý si v každom prípade zaslúži originalitu a nápaditý outfit.
  • Ideálne s výraznými farbami a netradičnejšími materiálmi. Určite nič nepokazíte.
  • Buďte extravagantná! Nebojte sa v súčasnosti veľmi obľúbenej kombinácie – elegantný outfit a tenisky. Čo tak skúsiť toto tričko, elegantnejšiu sukňu a tenisky?

My v HappyWoman vám veríme, že svoj outfit s tričkom s nápisom VOGUE vyskladáte úplne dokonale. Pretože toto tričko je určené pre štýlové ženy a módne maniačky. A ak po ňom siahnete, určite ste štýlová módna maniačka aj vy!

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.