Elegantné body. Veľmi praktický a sexi kúsok!

Bodysuit, alebo takzvané body, je kúsok odevu, ktorý uzrel svetlo sveta už v osemdesiatych rokoch. Vytvorila ho slávna americká návrhárka Donna Karan a v priebehu deväťdesiatych rokov sa stali body kúskom, ktorý musela mať každá žena! Či už elegantné body alebo v športovom prevedení… nosili ich tínedžerky, aj dámy v rokoch. S príchodom nového milénia sa body akosi vytratili do úzadia. Dnes však opäť prežívajú boom a ženy ich milujú. Vôbec sa nečudujeme. Je to krásny, praktický a sexi kúsok.

O tom, aký skvelý kúsok je dámske body sme už spomínali v článku Vyformujte si postavu. Ako nosiť dámske body? v ktorom nájdete ďalšie krásne kúsky a tiež vám prezradíme kde ich kúpiť!

Prečo elegantné body musíte mať?

Hovoríte si, že je to top ako každý iný? Mýlite sa, milé dámy! Elegantné body majú, oproti klasickým topom, niekoľko výhod. Dovolili sme si ich pre vás zhrnúť:

Perfektne tvarujú postavu. Je síce pravda, že body sú vhodné skôr pre dámy, ktoré nemajú s postavou problémy. No pokojne si ich môžu dať aj tie, ktoré potrebujú čosi prikrášliť. Body totiž postavu vyformujú a krásne zvýraznia krivky.

Zbohom, vyhŕňanie topu z nohavíc! Tiež to neznášate? Upravíte sa, no len čo si sadnete, top sa vám z nohavíc vyhrnie a námaha je fuč. Toto vám s body určite nehrozí.

damske elegantne body
Body na dlhý rukáv Wiki – 22.99€

Dámske body naozaj nie je iba sexi kúsok, ale je to hlavne praktický kúsok, ktorý vás v zimných dňoch zahreje. Prečítajte si viac v článku Pekná postava a kríže v teple? Dámske body zariadi oboje!

Váš chrbát je vždy chránený. Mladšie ročníky toto asi neriešia. No ak máte po tridsiatke, určite viete, že chrániť si chrbát a kríže sa oplatí. Minimálne si ušetríte nepríjemné bolesti, v tom horšom prípade aj zápal močových ciest. Ak si dáte elegantné body, budete nielenže super vyzerať, ale ochránite sa pred prechladnutím.

Aj ako spodná bielizeň. Ak si na body netrúfate alebo naň jednoducho nemáte ideálnu postavu, nevadí. Použiť sa môže aj ako spodná bielizeň. V takom prípade vám pomôže k zoštíhleniu postavy. Schovajte body pod blúzku a pohodlie je zaručené.

A čo je pre nás ženy asi najdôležitejšie, body vyzerá naozaj krásne. Kedysi boli dostupné len klasické body z bavlny, bez akýchkoľvek ozdôb. Teraz je však ponuka omnoho bohatšia. Vybrať si môžete čipkované elegantné bodybody s nápismi, rôzne vzorované body, s ramienkami, bez rukávov… výber je jednoducho neobmedzený!

Ďalšou nespornou výhodou body je univerzálnosť. Ak si dáte elegantné body k džínsom a lodičkám, máte krásny outfit na večerné rande. V spojení s kostýmčekom zas vytvoríte perfektný odev, ideálny do kancelárie.

Chystáte sa na svadbu a neviete, čo si obliecť? Aj v tomto prípade vás zachráni elegantné body! Skombinujte ich s bohatou midi sukňou a na svadbe zažiarite! Ako vidíte, jediný kúsok dokážete využiť na mnoho spôsobov a príležitostí.

Aj preto je elegantné body nutnou súčasťou každého dámskeho šatníka! Že ho ešte nemáte? V tom prípade nakuknite k nám a vyberte si z rôznych typov body to, ktoré vám sadne najviac.

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.