Dámske zimné bundy za skvelé ceny. Vyberte si!

Ak ste sa rozhodli, že vo vašom šatníku potrebujete nový zimný kúsok, máme pre vás niekoľko tipov, ako si vybrať dobrú dámsku zimnú bundu. Takú, z ktorej budete mať radosť, bude sa vám skutočne páčiť a naozaj dobre poslúži!

Ako vyberať dámske zimné bundy?

Výber je v súčasnosti naozaj bohatý. A preto si môžete kúpiť dámske zimné bundy rôznych strihov, dĺžok, štýlov… a samozrejme, z rôznych materiálov. Pri ich výbere si však uvedomte, čo od bundy vlastne očakávate. Pri výbere vám pomôže, keď sa zamyslíte nad nasledujúcimi bodmi.

1. Kde budete bundu nosiť?

V šatníku sa určite oplatí mať niekoľko typov búnd. A to z veľmi jednoduchého dôvodu. Inú dámsku zimnú bundu si oblečiete do práce, inú na šport a inú na prechádzky! Takže si ujasnite, čo vlastne idete kupovať. Na prechádzky a voľné chvíle vám najviac poslúžia športové bundy. Do práce zas iste vynosíte kožuchy, kabáty, či elegantnejšie štýly vetroviek.

No a na šport jednoznačne siahnite po takzvaných funkčných bundách, ktoré sú vysoko odolné voči poveternostným vplyvom. Funkčné bundy totiž dokonale zahrejú a zvyčajne majú aj množstvo rôznych káps, či funkčných doplnkov, ako sú napríklad predĺžené rukávniky, guma v páse, ktorá zabráni vyťahovaniu bundy, ohrievací pás v krížovej oblasti a podobne.

damske zimne bundy
Sivá zimná bunda - 54.99€

2. Vyberajte dámske zimné bundy podľa typu postavy.

Nie každému sa hodí úplne všetko. To je samozrejmé. Preto aj pri výbere dámskej zimnej bundy pozerajte na to, či v nej budete vyzerať dobre. Nestačí, že sa vám bunda páči. Musí sa vám páčiť na vás!
Ak máte napríklad veľké prsia, prípadne pár kíl navyše, oversize bundy vás môžu zbytočne rozširovať. Zvoľte si preto radšej bundu klasického strihu, ktorá zvýrazní pás. Nižšie postavy zas môže opticky skrátiť príliš dlhá bunda.

3. Vyberajte aj podľa farby.

Aj v tomto prípade platí, že nie každá farba je vhodná pre každého. Určite viete, ktoré farby vám svedčia, a ktoré zas menej.
Pamätajte na to, že v zime je bunda v podstate jediný kus oblečenia, ktorý je viditeľný. Preto by vám mala perfektne svedčať, aj čo sa týka farieb a vzorov.

4. Cena – dôležité kritérium výberu.

Práve cena často krát rozhoduje o tom, či si dámsku zimnú bundu nakoniec kúpite alebo nie. Ako sme už spomínali, bundy za dobré ceny môžete kúpiť najmä mimo sezóny, kedy sú vo výpredajoch. Krásne bundy za skvelé ceny nájdete aj u nás.

Dámske zimné bundy. Aké sú trendy?

Ako inak, aj dámske zimné bundy podliehajú módnym trendom. Čo sa v súčasnosti nosí?

Výrazné doplnky. Napríklad v podobe kožušiny na golieri. Moderné sú aj zaujímavé kombinácie. Napríklad výrazná kožušina žiarivej farby na športovej parke.

Výrazné farby. Nebojte sa ich! Rozžiarte svoje zimné dni. Moderné sú neónové farby, ale aj sýta červená, či jasno žltá. Ako sme však už spomínali, siahnite po farbe, ktorá sa vám hodí. Ak výrazné farby nie sú pre vás, voľte radšej klasiku. Určite nič nepokazíte napríklad klasickou khaki.

Netradičné materiály. Tie prevládajú najmä ak ide o zimné kožuchy. Veľmi moderné sú dnes kožuchy s dlhou a farebnou kožušinou, ale aj takzvané „teddy“ kožušiny, ktoré pripomínajú kožuch medveďa.

Máš rada teplučké kožušinky a kožušinové vesty? Potom si prečítaj náš článok Dámske kožuchy a kožušinky. Je ten správny čas ich nosiť! v ktorom nájdeš naše obľúbené kúsky.

Ideálne je, ak máte v šatníku hneď niekoľko typov búnd. Tak ich môžete perfektne kombinovať s rôznymi kúskami vo vašom šatníku a zároveň si zvoliť tú správnu bundu podľa príležitosti a účelu. Našťastie, vďaka našim cenám si naozaj môžete dovoliť kúpiť viacero štýlových kúskov!

laura barusova happywoman
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Zdieľaj
Laura
Laura

Ahoj, volám sa Laura a móda bola významnou súčasťou môjho života už od strednej školy, kde som začala predávať oblečenie cez Facebook a Instagram. Pôvodne to bola len spôsob, ako si zarobiť niečo navyše, no postupne sme založili blog a internetový obchod a začala som to brať vážne ako svoje povolanie.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Získajte exkluzívny obsah
Náš newsletter je nabitý darčekmi a tipmy
Naše sociálne siete

Pripojte sa k našej komunite prostredníctvom svojej obľúbenej platformy sociálnych médií

Kontaktujte nás
Chceš nám povedať príbeh? Chcete publikovať? Radi vám pomôžeme.